Seria wzmacniaczy basowych Blackstar Amplification Unity – kompleksowa recenzja

Blackstar Amplification wprowadza na rynek swoją pierwszą serię wzmacniaczy basowych Unity. Przedział mocy modeli to od 30 do 500 watów, a także oferują one szeroką gamę opcji dźwiękowych i połączeń.

Nowa era wzmacniaczy basowych od Blackstar: Seria Unity

Blackstar Amplification, znana światowa marka, debiutuje na rynku basów z serią Unity, prezentując swoją pierwszą linię wzmacniaczy dla basistów. W ofercie znajdują się modele o mocy od 30 do 500 watów, każdy z nich wyposażony jest w przedwzmacniacz z 4-pasmowym EQ oraz trzema charakterami brzmienia preampu: Klasyczny, Nowoczesny i Płaski. Dodatkowo, seria Unity oferuje kontrolę odpowiedzi, pozwalając na emulację trzech stanów wzmacniaczy mocy: Liniowy, 6L6, i 6550.

Wbudowany overdrive może pracować w trzech trybach: overdrive, distortion lub fuzz. Inne wbudowane funkcje to kompresor oraz efekty chorus i sub-octave sterowane nożnie. Unity posiada także bogate możliwości połączeń, w tym gniazdo footswitch, wejście MP3/Line in, port USB, wyjście słuchawkowe, wyjście XLR i pętlę efektów.

Portfolio składa się z combo o mocy 30, 60, 120, 250 i 500 watów. Aktyną kolumnę o mocy 250 watów można dodać do dowolnego zestawu Unity, zwiększając jego moc.

Cechy charakterystyczne wzmacniaczy basowych Blackstar Amplification Unity:

Moc Głośnik Charaktery brzmienia EQ Overdrive i Chorus Kompresor Wejścia i wyjścia
30-500W Zaprojektowany na zamówienie, różne rozmiary Klasyczny, Nowoczesny, Płaski 3-pasmowy z półparametrycznymi środkami Footswitch Tak MP3/Line in, USB, XLR, słuchawki, pętla efektów

Wzmacniacze basowe z serii Unity będą dostępne w przyszłym miesiącu, a ich ceny zaczynają się od około 1125 zł.

Jaka jest moc wzmacniaczy basowych Blackstar Unity?, Jakie efekty są wbudowane w wzmacniacze basowe Blackstar Unity?, Czy wzmacniacze basowe Blackstar Unity mają wejście USB?, Jakie są charaktery brzmień dostępne w wzmacniaczach basowych Blackstar Unity?, Czy można podłączyć dodatkową kolumnę aktywną do wzmacniaczy basowych Blackstar Unity?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402