Event

Share your love:

Startuje nowa wersja odsłona internetowego bratpol.com.pl

Startuje Nowa Wersja Odslona Internetowego Bratpolcom Pl
Nowy bratpol.com.pl oferuje nowe doświadczenie zakupów online z piękną oprawą graficzną, wysokiej jakości zdjęciami i filmami. Wprowadzono także wygodną porównywarkę przedmiotów i interaktywność dzięki integracji z mediami społecznościowymi.

17.03.2013 Winter Jazz Night @ Warszawa, Black Sheep

Winter Jazz Night to wyjątkowe wydarzenie muzyczne w Warszawie skierowane dla fanów jazzu oraz tych, którzy poszukują idealnego sposobu na spędzenie niedzielnego wieczoru. Składające się z utalentowanych muzyków trio jazzowe obiecuje niezapomniane wrażenia i doskonałą muzykę na żywo.

[Gdańsk] Esperanza + [Solidarity of Arts] 16.08.2014

Gdansk Esperanza Solidarity Of Arts 16082014
Solidarity of Arts to coroczne wydarzenie muzyczne odbywające się w Gdańsku, które w tym roku odbędzie się 16 sierpnia i zapowiada się nadzwyczaj atrakcyjnie ze względu na imponującą listę artystów takich jak Esperanza Spalding, Marcus Miller, Herbie Hancock i wielu innych. Co więcej, całe wydarzenie jest darmowe, z wyjątkiem miejsc w Golden Circle za symboliczne 5 zł.

Gitarowe jam session dla amatorów!

Zapraszam wszystkich fanów gitary i basu na jam session dla gitarzystów i basistów początkujących i zaawansowanych, które odbędzie się w Jazzarium Cafe w Warszawie. Dodatkowo, przed głównym wydarzeniem, odbędzie się spotkanie towarzyskie z okazji 3. urodzin Kuźni Gitarzystów.

[Warszawa] 5 marca – koncert

Organizujemy koncert w Warszawie, 5 marca 2011, poszukujemy 2-3 zespołów do wspólnego grania. Zapraszamy do kontaktu z naszym gitarzystą Anubisem.

ROCK FEST SZAMOCIN

Rock Fest Szamocin
Największe wydarzenie muzyczne w tej części świata, ROCK FEST SZAMOCIN, obiecuje ogromne emocje dla fanów muzyki rockowej, bluesowej, punkowej i metalowej. Wyśmienite zespoły są gotowe roznieść w pył wszystko w promieniu 100km.

Nowa płyta TESTOR – Animal Killstinct

TESTOR, warszawska grupa thrashmetalowa, wyda 17 czerwca nową płytę zatytułowaną 'Animal Killstinct'. Album został zarejestrowany w zeszłym roku w ZED Studio i wydany przez niemiecką wytwórnię Killer Metal Records.

11.04 Megadeth, Slayer, spotkanie

Przed nadchodzącym koncertem Megadeth i Slayer, organizuję spotkanie dla basistów i fanów basu. Odbędzie się ono w małej salce w centrum Łodzi, gdzie będzie można podzielić się wiedzą i umiejętnościami przy dźwiękach basu. Zapraszam do wspólnego grania na sprzęcie, jaki ze sobą przyniesiecie, choć dostępny będzie także mój Ampeg.

TARNOWSKIE ŻNIWA MUZYCZNE

TARNOWSKIE ŻNIWA MUZYCZNE to cykliczna impreza muzyczna organizowana w Tarnowie, umożliwiająca prezentację zespołów z Tarnowa, okolic a nawet odleglejszych miejsc. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, a koncerty odbywają się co miesiąc.

Jam session – 16.05 warszawa

16 maja 2010 roku, w Klubokawiarni MAM OCHOTĘ przy Grójeckiej 75 w Warszawie odbędzie się impreza Jam Session - Acoustic Open Mic. Organizator, znany z warsztatów KGB i BASSDAYS POLAND, zaprasza wszystkich miłośników niskich brzmień oraz muzyków do wspólnego grania.

III Ogólnopolskie Warsztaty Jazzowo-Bluesowe Częstochowa 2010

W dniach 24-27 czerwca 2010r. w Częstochowie odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskich Warsztatów Jazzowo-Bluesowych, skierowanych przede wszystkim do młodych muzyków. Wydarzenie będzie obfitować w warsztaty prowadzone przez wybitnych muzyków oraz koncerty.

Chatstok 6

Już 26 i 27 czerwca w Paszczynie odbędzie się 6 edycja Chatstoka, wolnego festiwalu stworzonego przez grupę znajomych. Tegoroczna edycja obiecuje być największą tego typu imprezą w południowo-wschodniej Polsce, przyciągając tłumy fanów muzyki od reggae po thrash metal.

Summer Festival – Liw 2010

Summer Festival w Liwie to pierwsza odsłona największego wydarzenia muzycznego we wschodniej części kraju. 12 czerwca 2010 roku gwiazdy polskiego rocka wystąpią w Muzeum Zbrojowni, świętując nadejście lata.

ZMŻ i Koniec Świata – trasa!

Zabili mi Żółwia oraz Koniec Świata łączą siły na wspólnej trasie koncertowej. Miłośnicy obu zespołów mogą się spodziewać serii koncertów w różnych miastach Polski od października do grudnia 2008 roku.

10-ta Fama Rock Festival

10-ta edycja Fama Rock Festival odbędzie się w Amfiteatrze Miejskim im. Louisa Armstronga w Iławie. Festiwal zaplanowano na dwa dni, z koncertami zespołów takich jak Lipali, Coma czy Acid Drinkers.

Graj[mi]dół 2017

W dniach 24-25 czerwca 2017 roku w Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu odbędzie się szósta edycja festiwalu gitary basowej Graj(mi)dół. Festiwal zaoferuje warsztaty basowe, koncerty oraz możliwość konsultacji z ekspertami.

Graj[mi]dół 2016

Graj[mi]dół to wydarzenie łączące młodość z doświadczeniem, na którym prowadzącymi będą Paweł Wszołek oraz Krzysztof Ścierański. Odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu w dniach 25-26 czerwca 2016, oferując warsztaty basowe, koncerty i bezpłatny wstęp.

KortoFest 2015

KortoFest 2015 to szósta edycja olsztyńskiego festiwalu muzycznego, który przyciąga zespoły z całego świata do rywalizacji o pulę nagród wartą ponad 50.000zł, w tym kontrakt muzyczny, sesję nagraniową i promocję. Festiwal, towarzyszący Kortowiadowi, napotyka ogromne zainteresowanie i oferuje zespołom jedyną w swoim rodzaju szansę na zaistnienie na polskim rynku muzyki.

Graj[mi]dół 2015 [27-28 VI 2015]

Grajmidol 2015 27 28 Vi 2015
Graj[mi]dół 2015 to wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w dniach 27-28 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu. Pierwszego dnia warsztaty i koncert poprowadzi Robert Szewczuga, drugiego dnia wystąpi Bartozzy Wojciechowski oraz Pendofsky z warsztatami.

Warwick Open Day 2013

Warwick Open Day 2013
Warwick Open Day 2013 to wyjątkowa okazja, aby odwiedzić siedzibę firmy Warwick w Niemczech i spotkać się z wybitnymi artystami. Dzień otwarty oferuje koncerty, spotkania z muzykami oraz możliwość zwiedzenia fabryki i showroomu.

Darmowe warsztaty z Andy Irvine dla basistów.

Andy Irvine, znany muzyk z USA, będzie prowadził darmowe warsztaty dla basistów w wybranych sklepach muzycznych w Polsce od 13 do 17 maja. Podczas spotkań przedstawi swoje techniki gry na basie oraz zaprezentuje sprzęt firmy Warwick.

Warsztaty dla basistow z Andy Irvine 13-17 Maj Polska

Andy Irvine, znany z gry na basie w wielu zespołach, przybywa do Polski, aby poprowadzić serię darmowych warsztatów dla basistów. Od 13 do 17 maja, w wybranych sklepach muzycznych w Polsce, uczestnicy będą mieli okazję poznać techniki gry na basie oraz zapoznać się z instrumentami i wzmacniaczami marki Warwick.

Southern Discomfort # 13 Orchid, Witchcraft, Odyssey, Free Fall

Southern Discomfort 13 Orchid Witchcraft Odyssey Free Fall
Southern Discomfort #13 to wydarzenie, podczas którego wystąpią zespoły takie jak Witchcraft, Orchid, Free Fall, oraz Odyssey. Każde z tych zespołów wnosi na scenę energię i ducha rocka lat 70-tych, oferując fanom unikalną możliwość przeżycia oldskulowego brzmienia na żywo.

WARWICK BASS CAMP 2013 !

Warsztaty Warwick Bass Camp 2013 to unikatowa okazja, by uczyć się od najlepszych basistów świata. Wydarzenie odbędzie się w Niemczech, w Markneukirchen, z kadrami tak wybitnymi jak Andy Irvine czy John Patitucci.

10.02.2013 Winter Jazz Night. Piano vs Bass @ Warszawa, Black Sheep

Winter Jazz Night to wyjątkowe wydarzenie w warszawskim klubie Black Sheep, gdzie Darek Lechowicz i Zbyszek Kucharski zaprezentują na żywo swoje umiejętności w grze na pianinie i basie. To idealna okazja, aby w spokojnej atmosferze posłuchać dobrej muzyki, spędzić czas z przyjaciółmi, romantyczny wieczór we dwoje lub po prostu miło zakończyć weekend.

naucz się grać na gitarze basowej w OKO

Warsztaty gitarowe prowadzone przez Marcina 'Pendo' Pendowskiego w Warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty to świetna okazja do nauki gry na gitarze basowej. Zajęcia oferują indywidualne podejście do każdego uczestnika, skupiając się na grze grupowej, harmonii, kompozycji i improwizacji.

Koncert Closterkeller w Krakowie

Grupa muzyczna Closterkeller, ikona polskiego rocka gotyckiego, zaprasza na swój wyjątkowy koncert w Krakowie. To będzie kompilacja wszystkich największych przebojów z 25-letniej kariery zespołu.

CONCENTRICITY Tour [progressive rock/metal/post] zapraszam!

CONCENTRICITY Tour to unikalne wydarzenie muzyczne łączące sześć zespołów grających awangardową muzykę w czterech miastach. Współpraca i wsparcie między zespołami są kluczem, gdzie każdy znajduje się w centrum uwagi, a głównym celem jest dzielenie się dobrą muzyką.

29/06/2012 – babskie kapele GASZ + Sharon – Warszawa

GASZ i Sharon, dwie pełne energii damskie kapelki, dały koncert w Warszawie 29.06.2012. Od jazzowej szkoły po największe sceny światowe, GASZ wraz z Sharon przedstawiły wyjątkowe połączenie rocka, metalu oraz bluesa.

Grajmidół 2012 – zgierski festiwal gitary basowej

Grajmidół to pierwszy zgierski festiwal gitary basowej, który odbędzie się w dniach 30.06.-01.07. w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu. Wydarzenie oferuje szeroki zakres aktywności - od warsztatów basowych, przez koncerty, aż po spotkania panelowe i prezentacje sprzętu.

VI Letnie Warsztaty Bluesowe – Puławy

VI Letnie Warsztaty Bluesowe, które odbyły się w dniach 15-18 sierpnia 2012 r. w Puławach, zgromadziły entuzjastów bluesa z całej Polski. Wydarzenie to nie tylko warsztaty muzyczne, ale także fantastyczne koncerty, jam sessions i całkowity zakaz używek.

23.05.2012 Warsaw Jam Session – All Stars Edition @ 55

Warszawskie Jam Session w klubie 55 na Żurawiej zgromadziło gwiazdy różnych gatunków muzyki. Wśród nich byli Olo Walicki, Jurek Rogiewicz i M.bunio.S, którzy wprowadzili niezwykłą energię i różnorodność do wydarzenia.

Thanks Jimi festival / bicie gitarowego rekordu / Wrocław

Thanks Jimi Festival Bicie Gitarowego Rekordu Wroclaw
Dziesiąta edycja Thanks Jimi Festival we Wrocławiu stawia przed sobą cel pobicia ubiegłorocznego rekordu Guinnessa, gdzie 6,346 gitarzystów grało „Hey Joe”. Festival łączy pokolenia muzyków i umożliwia uczestnictwo online, gromadząc gwiazdy takie jak Leon Hendrix, Marcus Miller czy zespołu EUROPE.

Gdyńskie Warsztaty Basowe

Warsztaty Basowe organizowane w Gdyni przez Pomysłodalmię z Tomaszem Przyborowiczem jako prowadzącym. Odbędą się one w dniach 31.03-1.04.2012 w Gdyńskim Liceum Autorskim, oferując szeroki zakres tematyczny od nauki czytania nut, przez zasady muzyki na basie, po konserwację instrumentu.

JAM SESSION cykliczne Warszawa Tarchomin

Organizuję jam sessions w sercu Tarchomina, aby łączyć lokalnych muzyków i wspólnie eksperymentować z muzyką. Klub udostępnia miejsce, ale nie oferuje nagłośnienia ani wynagrodzenia, szukam chętnych do wspólnego grania.

Zapraszamy do Wytworni!

Wytwórnia ma zaszczyt zaprosić na trzy wyjątkowe wydarzenia muzyczne: My Riot w ramach 'Taste My Riot Tour 2011', legendarny zespół The Holmes Brothers w ramach cyklu Era jazzu oraz 'The Spanish Dracula' z muzyką Gary'ego Lucasa. Wydarzenia te obiecują niezapomniane wrażenia dla fanów muzyki na żywo, łączące w sobie różnorodność gatunkową i kulturową.

Lech Janerka – koncert

Agencja Artystyczna "Kabaret" organizuje koncert Lecha Janerki w Krakowie. Artysta, który jest jedną z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej, po raz kolejny obiecuje znakomite wydarzenie artystyczne.

Gdyńskie Warsztaty Muzyczne

Gdyńskie Warsztaty Muzyczne to unikalna okazja dla ludzi w każdym wieku, aby zgłębić tajniki gry na wybranych instrumentach i home recording pod okiem doświadczonych muzyków. Warsztaty odbędą się w dniach 15-16.10.2011 w Gdyńskim Liceum Autorskim, oferując uczestnikom doskonałe warunki do nauki i wspólnego muzykowania.

koncert Uriah Heep

12 października w Klubie STUDIO w Krakowie odbędzie się koncert brytyjskiej legendy rocka, Uriah Heep. Jest to z okazji 40-lecia ich działalności, zapowiadając się na niezapomniane wydarzenie dla fanów hard rocka i rocka progresywnego.

Jazz Jantar – Gdańsk

Festiwal Jazz Jantar w Gdańsku po raz piętnasty zaprasza fanów muzyki jazzowej. W tym roku jedną z głównych gwiazd będzie Ron Carter, wybitny amerykański kontrabasista.

Bass Day Poland

Nad jeziorem Sielpia odbędzie się kolejne święto dla miłośników niskich częstotliwości, Bass Day Poland. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć warsztatów i koncertów od znanych artystów basowych, w tym Jay-Tee Tetrisa i Pilichowski Bass Jam.

XVI Międzynarodowa Letnia Akademia Jazzu

XVI Międzynarodowa Letnia Akademia Jazzu odbywa się w Krakowie od 17 do 28 lipca 2011. Czeka na uczestników szereg zajęć prowadzonych przez międzynarodową kadrę wykładowców, a także jam sessions i koncerty.

NoMeansNo we Wrocławiu

NoMeansNo, legendarna grupa z Kanady ciesząca się wielkim uznaniem wśród miłośników muzyki alternatywnej, zagra we Wrocławiu. Ich unikalne brzmienie jest rozpoznawalne od pierwszych sekund dzięki wiodącej roli basu i perkusji.

Warsztaty Eric Unsworth – Poznań

Erik Unsworth, znany profesor muzyki z University of Texas w El Paso, poprowadzi warsztaty basowe w Poznaniu w dniach 13-14 lipca 2011. Odbędą się one w Muzycznej Szwalni i oferują zarówno jednodniowe, jak i dwudniowe sesje po 150zł i 300zł od osoby.

V Letnie Warsztaty Bluesowe – Puławy

V Letnie Warsztaty Bluesowe to wydarzenie z serii edukacyjnych, odbywające się w Puławach w dniach 17-20 sierpnia 2011 r., zorganizowane przez Puławski Ośrodek Kultury 'Dom Chemika' oraz Towarzystwo Inicjatyw Własnych 'Inspiracje'. Warsztaty skierowane są do miłośników muzyki bluesowej i oferują zajęcia w klasach takich jak gitara elektryczna, harmonijka ustna, perkusja, gitara basowa, gitara akustyczna oraz śpiew.

[Koncert Ucho Gdynia 22.06.2011] When HIP-HOP meetzzz ROCK 'n’ ROLL

Wydarzenie muzyczne, które odbyło się w klubie Ucho w Gdyni, łączące elementy hip-hopu i rock'n'rolla poprzez występy na żywo zespołów, DJ-ów, raperów oraz tancerzy breakdance. Cała impreza, zorganizowana przez muzyków Jurrasic Pipe, miała na celu pokazanie, jak różne gatunki muzyczne mogą się łączyć i tworzyć wyjątkowe wrażenia.

Warsztaty w ramach Bruk Festivalu 2011

Bruk Festival 2011 to wyjątkowe wydarzenie promujące kulturę uliczną, które łączy w sobie występy ulicznej muzyki, tańca, graffiti, beatboxu, teatru i dj'ingu. Festiwal ten, organizowany przez Dobra Sztuka i Prezydent Miasta Olsztyn, przyciąga zarówno artystów jak i młodych entuzjastów z całej Polski, oferując warsztaty i konkursy w różnych dziedzinach artystycznych.

Koncert charytatywny – Fest Ślůnski Fest

Fest Ślůnski Fest to unikatowe wydarzenie muzyczne na Śląsku zaplanowane na 11 czerwca 2011, które łączy w sobie niekonwencjonalną muzykę i mocne zaangażowanie społeczne. Dochód z festiwalu zostanie przeznaczony na pomoc Pawłowi Lewkowi w walce z chorobą Buergera.

JAM SESSION Tarnów 3 CZERWCA 2011 Klub HDS TARNÓW

Klub HDS w Tarnowie zaprasza na JAM SESSION 'wszystkie chwyty dozwolone', który odbędzie się 3 czerwca 2011. Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i integracja środowiska muzycznego poprzez wspólne granie bez ram stylistycznych.

Warsztaty muzyczne w Busku Zdroju

W weekend 7-8 maja 2011 roku w Busku Zdroju odbędą się warsztaty muzyczne dla pasjonatów jazzu, bluesa i rocka. Warsztaty poprowadzą doświadczeni muzycy z zespołu PiBAND, a kulminacyjnym punktem będzie koncert Wojtka Pilichowskiego.

26.11. Clitoris na ANTYPOP FEST NO.3

ANTYPOP FEST NO.3 to wydarzenie, które zaprezentuje energetyczne występy zespołów takich jak Clitoris, Eden Farewell oraz inne. Krakowski zespół Clitoris obiecuje pełną zabawę z muzyką pełną punka i funka, a łączącej w sobie humor i pozytywną energię. Eden Farewell charakteryzuje się mieszanką melodii i agresji w metalcore’owym stylu.

Bass Days Poland 14-15.08.2010

Już po raz czwarty Bass Days Poland zaprasza miłośników niskich dźwięków do Końskich. Impreza obfituje w koncerty i warsztaty prowadzone przez gwiazdy gry na gitarze basowej.

[Cieszyn] 24-26.09.2010 FESTIWAL MAKE IT YOURSELF

Jako główny organizator Festiwalu Make It Yourself w Cieszynie, zapraszam na trzydniową imprezę pełną muzyki, warsztatów i kreatywności. Festiwal odbędzie się w dniach 24-26 września i skupi się na promowaniu idei DIY oraz ochrony środowiska.

VIII FESTIWAL MOCNYCH BRZMIEŃ im. RYŚKA BIEŃKA

VIII edycja Festiwalu Mocnych Brzmień im. Ryśka Bieńka odbędzie się 3 lipca 2010 na Zamku Krzyżackim w Świeciu. Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00, a główna gwiazda wystąpi o 19:30.

Bass Wars u Dr.Szelmy- epizod V- uczelnie kontratakują

W odległej galaktyce na planecie Looblin odbyło się tajne spotkanie wojowników Jedi, którzy skupili się na treningu władania mieczem świetlnym. Wśród uczestników byli JediBear, PadawanSierpa, DarthManufacture oraz Mace Szelma, który samotnie próbował nauczać młodych adeptów.

Pend of Sky + JAM SESSION

Marcin Pendowski przedstawia swój najnowszy muzyczny projekt 'Pend of Sky' w rytmie funka i jazzu, okraszony energetycznymi solówkami. Wydarzenie odbędzie się w klubokawiarni MAMOCHOTĘ i zakończy się tradycyjną jam session.

Alterfest – festival alternatywnego ujęcia poezji

Alterfest to wyjątkowy festiwal muzyczny, który łączy poezję z muzyką, dając szansę na interpretację wierszy poprzez brzmienia każdemu zespołowi czy soliście. Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2010 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

2-MIESIĘCZNE WARSZTATY GITAROWE – NIE PRZEGAP –

Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER zaprasza na 2-miesięczne warsztaty gitarowe w Poznaniu. Kurs kierowany jest do osób na wszystkich poziomach zaawansowania i prowadzony przez wykwalifikowanego muzyka, Jarosława Chmielewskiego.

Johny Rocker RIFF FESTIVAL – Poznań

Johny Rocker RIFF FESTIVAL to wyjątkowa okazja dla młodych zespołów, aby zaprezentować się na scenie w Poznaniu i zdobyć cenne nagrody. Konkurs skierowany jest do zespołów, które mają na swoim koncie co najmniej dwa utwory, ale jeszcze nie wydały profesjonalnego albumu.

19.08, WARSZAWA, FREE VOICE #1: Phobh vs Eho

Już dziś odbędzie się emocjonujący wieczór muzyczny FREE VOICE, gdzie publiczność zadecyduje, kto przejdzie do finału. Dwie zespoły, Eho i Phobh, zmierzą się w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

XI Fama Rock Festiwal

Zapraszam na XI Fama Rock Festiwal w Iławie, gdzie gwiazdami będą Riverside i Diamond Head zza granicy. Festiwal odbędzie się 28 i 29 sierpnia z udziałem lokalnych i międzynarodowych zespołów.

III LETNIE WARSZTATY BLUESOWE – PUŁAWY 2009

III Letnie Warsztaty Bluesowe w Puławach to wyjątkowa okazja dla muzyków zainteresowanych bluesem, aby rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych artystów. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli szansę na praktyczną naukę gry na gitarze elektrycznej, harmonijce ustnej, perkusji i gitarze basowej.

Interpretacje 2009 [Metallica, Vader]

W Włocławskim Centrum Kultury rusza kolejna edycja 'Interpretacji', gdzie kapele zmierzą się, prezentując utwory Metallica i Vader. Konkurs oferuje nagrody o łącznej puli 4000zł oraz specjalny występ zespołu TESTOR.

Festiwal Etniczny Zawrót Głowy, Toruń 23-24.04.09

Festiwal Etniczny Zawrót Głowy odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia w Toruniu, będąc miejscem spotkań miłośników kultur świata zarówno w warstwie muzycznej, jak i tanecznej. Uczestnicy będą mieli okazję do uczestniczenia w warsztatach gry na djembe, tańca irlandzkiego, tańca afrykańskiego oraz wielu innych atrakcjach.

Bassdays 2009

BASSDAYS to coroczna impreza dedykowana miłośnikom gitary basowej i niskich tonów, która odbywa się w wielu miejscach na świecie, w tym w Polsce. W roku 2009, po raz drugi, polska edycja BASSDAYS zorganizowana została w Centrum Kultury na Bemowie w Warszawie, oferując koncerty, pokazy i spotkania z czołowymi muzykami oraz producentami sprzętu basowego.

Warsztaty basowe w Lublinie

Warsztaty basowe w Lublinie to cykl zajęć praktycznych na gitarę basową i nie tylko, prowadzony przez znanego lubelskiego basistę, Wojtka Dzikiego. Spotkania odbywają się w soboty co 2 lub 3 tygodnie i są otwarte również dla perkusistów.

KILINIKA GITARY BASOWEJ – 26 Luty

26 lutego odbędzie się warsztat dla basistów z udziałem znanych muzyków i prezentacją wzmacniacza basowego RH450 firmy TC Electronic. Spotkanie to wyjątkowa okazja do zgłębienia wiedzy o rytmie, technice gry na basie oraz prawidłowym nagłaśnianiu sprzętu.

PULAVIAN BLUES FESTIVAL 2009 20-21 LUTY

Puławski Festiwal Bluesowy w 2009 r. oferował warsztaty, koncerty zespołów oraz sesje jam session dla miłośników bluesa. Z udziałem gwiazd takich jak Piotr Nalepa czy Alex Rossi, festiwal obiecywał niezapomniane doznania muzyczne.

II OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY MUZYCZNE MIKOŁAJKI 2009

Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach zaprasza na drugą edycję Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych Mikołajki 2009. Warsztaty są szansą na naukę od doświadczonych muzyków takich jak Robert Luty, Piotr Żaczek czy Marek Napiórkowski i obejmują zajęcia oraz jam session.

THE BREW – Jedyny koncert w Polsce

Zespół THE BREW, który jest sensacją na wyspach brytyjskich, zagra jedyny koncert w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 14 listopada w Poznaniu, w klubie BLUENOTE.

Bass Days Poland 2008, Artbem, Warszawa, 20-23 listopada

Bass Days Poland 2008 to wyjątkowa impreza, która odbyła się w Warszawie. Wydarzenie to było świętem miłośników niskich częstotliwości, gitar basowych oraz muzyki basowej, zgromadziło znakomitych muzyków i ponadto oferowało warsztaty instrumentalne.

Richard Bona, Wrocław, 23 czerwiec 2008

23 czerwca na wrocławskim rynku w ramach 'Święto Wrocławia' wystąpi supergrupa world music TOTO/BONA/LOKUA. Projekt stworzony przez Richarda Bonę, Lokua Kanzę i Geralda Toto obiecuje być jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych sezonu w Polsce.

MUSIC MEDIA 4. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Kraków

MUSIC MEDIA to kluczowe wydarzenie dla branży muzycznej w Polsce, odbywające się w Krakowie. Zaprasza muzyków, realizatorów dźwięku, producentów, dystrybutorów oraz pasjonatów muzyki, oferując spotkania z czołowymi artystami i ekspozycję firm.

EKO UNION OF ROCK 2008

EKO UNION OF ROCK to coroczny festiwal muzyki rockowej odbywający się w Węgorzewie. W roku 2008, na scenie wystąpią zarówno polskie jak i zagraniczne zespoły, między innymi Kult, Dezerter czy Ray Wilson & STILTSKIN.

Jamiroquai, Kraków, 21 czerwca 2008

Jamiroquai znów, po sześciu latach, zagra koncert w Polsce, w ramach festiwalu Wianki w Krakowie 21 czerwca 2008. Co więcej, wstęp na koncert będzie wolny!

Klinika Gitary Basowej także dla gitarzystów-29.03.2008, Warszawa

29 marca 2008 roku w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie z lutnikiem Jackiem Kobylskim i warsztaty gitary basowej z Markiem Raduli. Uczestnicy mieli okazję nie tylko nauczyć się od najlepszych, ale również przynieść swoje instrumenty i popracować nad swoimi umiejętnościami.

Koncert Urodzinowy Jacka Dewódzkiego

Koncert Urodzinowy Jacka Dewódzkiego odbędzie się 6 marca o godzinie 20.00 w Klubie Jama w Krakowie. Na scenie pojawią się: BLUE MACHINE, BAD FALCON i REVOLUCJA.

Letnia Akademia Jazzu-Kraków

Letnia Akademia Jazzu w Krakowie to intensywny dwutygodniowy kurs, który oferuje zajęcia od rana do wieczora: od nauki instrumentu, przez teorię, po wykłady z historii jazzu. W dodatku możliwość dżemowania do późnych godzin nocnych oraz koncerty zarówno wykładowców jak i uczniów.

KGB w styczniu [26.01.2008]

Warsztaty gitarowe z udziałem Marka Raduli oraz prezentacja gitar NEXUS i GITARY ROBOT firmy Gibson, odbędą się 26 stycznia w Bemowskim Centrum Kultury.

[koncerty] bezsensu

KLIK Zapraszam wszystkich miłośników indie-rock’a na kolejne koncertyzielonogórskiego zespołu bezsensu:…

RockNight Harenda

Rocknight Harenda

zapraszamy, tuż przed wakacyjnym sezonem, można usłyszeć kawał dobrejmuzy pozdrawiam

Prajmus w Berlinie

Prajmus W Berlinie

21 czerwca, Huxley’s, 21:00, Prajmus & Fungi Ensemble, 35 Eurosów.…

Media to potega

Panowie. Media to potęga. Jutro gram (czyli Dzień Zapłaty) na…

ŁOK w Łowiczu

24 maja 2011r. w Łowickim Ośrodku Kultury gra Dezerter i…

Liga Rocka

Witam, 17 kwietnia w Jeleniej Górze po raz 14 rusza…