pytanie o program

Siema!

mam pytanko, szukam programu w stylu virtual dub, mianowicie chodzi o
nagrywanie z kamerki i zarazem dźwięku z wejscia liniowego.

nie wiedziec czemu jak tylko odpalam virtual dub to komp zaczyna swirowac i się
wiesza, probowalem przeinstalowac i kombinowac ale to nic nie daje.

znacie jakaś alternatywe dla tego programu ?

dzięki.

pozdrawiam !

ostrzeżenie było….

Czy ktoś z was zna program do nagrywania dźwięku z wejścia liniowego i z kamery w stylu virtual dub?
Poszukuję programu podobnego do virtual dub do nagrywania dźwięku i obrazu z kamery, czy macie jakieś propozycje?
Miał ktoś z was problemy z virtual dubem, jeśli tak to może macie jakieś alternatywy do tego programu?
Czy ktoś mógłby polecić program do nagrywania obrazu z kamery i wejścia liniowego, który działa stabilnie?
Czy ktoś z was korzysta z programów do nagrywania dźwięku i obrazu z kamery, których mógłby mi polecić?
Zna ktoś z was program podobny do virtual dub, który umożliwia nagrywanie dźwięku z wejścia liniowego i kamery?
Czy macie pomysł na alternatywę dla virtual duba, który działałby stabilnie przy nagrywaniu z kamery i wejścia liniowego?
Jakie programy do nagrywania dźwięku i obrazu z kamery polecacie?
Ktoś z was już kiedyś korzystał z programu, który umożliwia nagrywanie z kamery i wejścia liniowego i mógłby mi go polecić?
Szukam programu podobnego do virtual dub do nagrywania z kamery i wejścia liniowego, która alternatywa byłaby dla was najlepsza?

Podziel się swoją opinią
SadmanInstitute
SadmanInstitute
Artykuły: 0

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.