Szukam

Share your love:

Jenni Tarma

Śliczna basistka grająca dla Christiny Perri. Szukam jej działań w…

Skradziono Fender Jazz Bass Special 1987

Basista zgłasza kradzież swojego Fender Jazz Bass Special z 1987 roku. Prosi o udostępnienie informacji oraz zdjęcia instrumentu, aby pomóc w jego odzyskaniu.

Używany head + kolumna [4 tyś zł]

Recenzujemy używane zestawy nagłośnieniowe, idealne dla jazzowego grania, o budżecie 4000 zł. Head lampowy i kolumna, które razem tworzą 'neutralne' brzmienie, poza popularnymi markami.

Dobry head do 3000zł.

Szukając heada basowego za około 3000zł, napotkałem na szereg wyzwań, w tym brak lokalnych sklepów muzycznych i dalekie dystanse do pokonania, aby przetestować interesujący sprzęt. Jakość brzmienia slapowego oraz ciepłe, klarowne tony podczas gry funkowej są dla mnie kluczowe.

Mobilna kolumna 112

Rozglądam się za mobilną kolumną głośnikową idealną do małych koncertów, prób i kameralnych występów. Rozważam między innymi modele od Markbass, Noisy Box oraz Fender, szukając sprzętu, który będzie łatwy w transporcie a także oferujący mocną jakość dźwięku.

Cort B5 vs Ibanez SR505

Cort B5 Vs Ibanez Sr505
Przyglądam się ewentualnemu zakupowi basu 5-strunowego, zastanawiając się pomiędzy modelem Cort B5 a Ibanez SR505. Obie gitary oferują mocny, mięsisty dół, lecz różnią się ceną.

Ibanez SR300L + Marshall MB30

W tym artykule przedstawiam opinie na temat zestawu Ibanez SR300L i wzmacniacza Marshall MB30, idealnego dla początkującego basisty zainteresowanego metalem i rockiem. Zastanawienie nad liczbą potencjometrów w basie Ibanez i poszukiwanie najlepszego wzmacniacza do około 2000zł.

Head + Kolumna za około 3000pln

Szukam zestawu Head i kolumny za około 3000 zł, który współpracuje z efektami i nadaje się do metalu progresywnego. Gram na gitarze Cort T74 z pickupami EMG-HZ i aktywnym pre-ampem, preferując brzmienie bez 'kartonowego dołu'.

Wyjątkowo ważne tabulatury

Autor szuka tabulatur do trzech ważnych utworów, które ma zagrać na studniówce. Są to 'Gimme, gimme, gimme' ABBA, 'Kocham Cię, kochanie moje' Maanam i 'Sweet home Alabama' Lynyrd Skynyrd.

Gitara basowa – budżet 2000-2500zł

Autor poszukuje gitary basowej z budżetem do 2500zł, do grania w domowym zaciszu. Wskazuje na swój dawny doświadczenie z basem i prosi o pomoc w wyborze, przy tym wyrażając zainteresowanie jednym modelem ze względów wizualnych.

Wzmacniacz basowy do gitary elektrycznej

Wzmacniacz Basowy Do Gitary Elektrycznej
Poszukiwania idealnego comba basowego do zastosowań około-doom'owych. Wzmacniacze od Orange i Laney wśród rozważanych opcji, jednak ich moc wydaje się niewystarczająca.

Serwis, przegląd wzmacniaczy – gdzie i do kogo?

Serwis Przeglad Wzmacniaczy 8211 Gdzie I Do Kogo
Autor szuka fachowca do przeglądu i naprawy wzmacniacza Trace Eliota w okolicach Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz. Wzmacniacz ma swoje lata i podobnie jak autor, marzy o sprawdzeniu, aby posłużył jeszcze przez wiele lat.

Overdrive do mojego basu

Overdrive Do Mojego Basu
Autor poszukuje overdrive'u, który podkreśli agresję w jego progresywno-rockowym brzmieniu, wzorując się na Big Muff Germanium 4. Oczekuje pojedynczego efektu, bez dodatkowych funkcji, otwarty jest również na sprzęt gitarowy.

Ampeg SVT3 – problem z cichym XLR

Piotr boryka się z problemem cichego wyjścia XLR w swoim wzmacniaczu Ampeg SVT 3 pro, mimo że elektronik stwierdził, że wszystko jest w porządku. Porównując z innym modelem Ampega, różnica w głośności sygnału jest kolosalna.

Poszukiwany uniwersalny multiefekt

Czytelnik szuka uniwersalnego multiefektu na scenę, który zaoferowałby zarówno symulacje basowe, jak i gitarowe, posiadałby looper i nie przekraczał kwoty 2000zł. Rozważał zakup Line6 POD HD 500, ale ten oferuje tylko jedną symulację basową, co wydaje się niewystarczające.

Szukam głębokiego niskiego basu

Posiadam bass Yamahe RBX360 i szukam możliwie najniższego basu z zamiarem kupna stalowych, grubych strun oraz wzmacniacza odpowiedniego do użytku domowego i kościelnego. Rozważałem Ashdown Perfect Ten 30W i Fender, ale nie było to to, czego szukam.

Podłączenie basu do HiFi/kina domowego

Autor poszukuje urządzenia umożliwiającego nagrywanie basu i odtwarzanie go przez system HiFi lub zestaw kina domowego bez trzasków, przesterowań. Sprawdza różne opcje, w tym TonePort GX Line6 i Zoom B2.1u, ale rozważa także zakup DI Boxa.

WASHBURN XB 75 – krótka menzura

Analizuję poszukiwania idealnej gitary basowej 'short scale', natknąłem się na model Washburn XB 75. Gitarę cechuje dostępność na polskim rynku i brak szczegółowych recenzji.

W poszukiwaniu sprzętu

Autor poszukuje comba lub heada z paką, które brzmieniem przywodzi na myśl Duffa McKagana i Jasona Newsteda. Wskazuje na potrzebę brudu i wyrazistości w brzmieniu, nie przekraczając budżetu 3000zł.

Który piec basowy wybrać?

Poszukiwania idealnego pieca basowego do muzyki metalowej to nie lada wyzwanie. Spośród wielu opcji, kandydaci tacy jak Orange Crush PiX CR100BX czy Marshall MB 150 wyróżniają się na tle konkurencji.

MXR M182 El Grande Bass Fuzz

Analiza efektu gitarowego MXR M182 El Grande Bass Fuzz, skupiająca się na funkcjonalności, prostocie użycia oraz efekcie bypass. Efekt ten, będący w cenie 320 zł, zapowiada się jako użyteczne narzędzie dla gitarzystów gwarantujące plug-play

Pokrowiec na Jazz Bass

Po zakupie basu Fender Jazz, autor poszukuje pokrowca na gitarę, który pozwoli mu bezpiecznie przenosić instrument z miejsca na miejsce. Maksymalny budżet to 100zł, z preferencją zakupu w sklepie Guitar Center.

Wybór kontrabasu

Poszukuję odpowiedniego kontrabasu dla siebie, przeglądając różne platformy sprzedażowe. Znalazłem ciekawą ofertę na kontrabas z litego drewna za 1800 zł, zastanawiam się, czy to dobra okazja.

Pomocy! Potrzeba potencjometr blendu do Jazzbasa Deluxa V

Basista poszukuje specyficznego potencjometru blendu do Jazzbasa Deluxa V, który byłby kompatybilny z jego instrumentem. Napotkał problemy z ofertami dostawa od licencjonowanego dystrybutora Fendera oraz inne alternatywy nie spełniały jego oczekiwań.

Combo lub head+kolumna do 10tys zł :]

Autor rozważa zakup nowego zestawu: combo lub head+kolumna, zgodnego z aktywnym basem Ibanez BTB400. Jego budżet wynosi 10 tys. zł, a cel to sprzęt o dużej mocy, dobrym brzmieniu, odpowiedni do nagłośnienia małych miejsc i koncertów.

szukam ciekawego preampu do bassu pasywnego:D

Posiadacz pasywnego Fendera Jazz Bass szuka ciekawego preampu outboard, aby wzbogacić jego brzmienie. Do tej pory grał na Radialu Bassbone i jest pod wrażeniem możliwości tego urządzenia, jednak poszukuje czegoś z bypass-em oraz rozważa Taurusa T-DI i Sadowsky preamp outboard.

tanie sprzecicho [piec do basu]

Przyglądamy się, jak wybrać budżetowy piec do basu, który sprosta oczekiwaniom zespołu podczas prób. Kluczowym kryterium jest tu przystępna cena oraz zdolność do wyróżnienia się na tle innych instrumentów, nawet jeśli brzmienie nie jest na pierwszym miejscu.

Mały wmacniacz basowy

Poszukuję niewielkiego i taniego wzmacniacza basowego do prób w garażu. Odnalazłem kilka ciekawych ofert na Allegro i proszę o pomoc w wyborze.

Warwick Streamer LX4

Poszukiwania idealnej gitary basowej mogą być trudne, ale Warwick Streamer LX4 przyciąga uwagę swoim wyglądem, wszechstronnością i brzmieniem. Przyjrzymy się bliżej temu modelowi, zastanawiając się, czy sprawdzi się w rocku, funky i jazzie, jak również w metalu.

Multiefekt Basowy. Specyficzne pytanie.

Szukam multiefektu basowego, który mógłby być używany z mikrofonem dla generowania basu, gdyż w moim mieście nie ma możliwości przetestowania modeli takich jak Boss me20b i me50b. Zastanawiam się, czy efekt syntezowania basu będzie działał w tym nietypowym zastosowaniu.

Jaki pickup do kontrabasu?

Autor szuka dobrego pickupu do kontrabasu, mając już doświadczenia z modelami Underwood i Fishman BP 100. Oczekuje pickupu, który realnie odda brzmienie kontrabasu, wspominając także o sprzedaży wzmacniacza Warwick ProTube IX.

Szukam chetnych do pogrania na terenie lublina

Basista, rozpoczynający studia w Lublinie w październiku, szuka zespołu lub chętnych do stworzenia nowego zespołu. Uwielbia muzykę Metallica i TOOL, ale otwarty jest na różne odmiany rocka i metalu.

wybrane części do basówki

Autor szuka miejsca zakupu podstrunnicy hebanowej oraz pręta regulacyjnego o przekroju 'U' dla gitary basowej. Kontaktował się z Mayonesem oraz z lutnikami, poszukiwał za granicą, ale problemem jest biurokracja i wysokie koszty.

Ruszenie

Ruszenie
Redakcja szuka sposobów na rozruszanie towarzystwa i znalezienie sponsorów. Plan dotyczy poprawy widoczności serwisu poprzez regularne aktualizacje i wyszukiwanie ciekawych newsów do publikacji.

DAW – potafi ktoś doradzić odpowiedni dla mnie?

Autor poszukuje oprogramowania DAW, które będzie dostosowane do jego potrzeb - posiadające różnorodne wtyczki, wirtualne instrumenty i symulacje wzmacniaczy. Obecnie korzysta z Reapera, jednak jego możliwości są ograniczone.

Laney DB 300 C

Laney Db 300 C
Sprzedałem swój Ashdown Mag 300-115C i zdecydowałem się na zakup Laney DB 300 C jako nowego sprzętu na próby i małe koncertowanie za 1000 zł. Jestem zadowolony z elastyczności ustawień i dynamicznego brzmienia, ale mam kilka pytań dotyczących trwałości i współpracy z innymi urządzeniami.

Koncertowe Combo do 800zł

Koncertowe Combo Do 800zl
Szukając comba koncertowego z ograniczonym budżetem warto spojrzeć na używane modele. Ashdown MAG 300, Peavey 115 TNT oraz Laney RB5 to interesujące opcje, które sprawdzą się w uniwersalnym graniu.

HAND BOX Fortec-412 / Maruszczyk Barabass – szukam opinii

Autor szuka opinii na temat wzmacniacza Hand Box Fortec-412 i porównuje go z konkurencyjnymi modelami. Rozważa zakup, bazując na rozmiarach, cenie oraz opiniach innych użytkowników i konfrontuje go z modelem TC Electronic BS250 210 oraz Maruszczyk Barabass.

Cort GB74 – opinie i uniwersalność.

Cort Gb74 8211 Opinie I Uniwersalnosc
Zastanawiając się nad wyborem uniwersalnego basu, który poszerzy moje brzmieniowe horyzonty, natknąłem się na Cort GB74. Jest to atrakcyjny bas z możliwością wyciągnięcia z niego różnorodnych brzmień, dzięki zastosowaniu humbuckera z rozłączanymi cewkami oraz single coil pod gryfem.

Combo do Treningów domowych

Combo Do Treningow Domowych
Autor poszukuje combo do gry w domu w ramach ograniczonego budżetu do 1000zł, preferując zakup nowego sprzętu. Wśród rozważanych opcji znajdują się Hartke HD25, Fender Rumble 15 2013, i Orange CR50BTX, z różnymi wielkościami głośników oraz cenami.

Bas do 500 zł – reggae, mocny dół

Bas Do 500 Zl 8211 Reggae Mocny Dol
Autor poszukuje basu idealnego do reggae, który mieści się w budżecie do 500 zł. Podkreślony niski dół i dobra grywalność są kluczowymi cechami poszukiwanego instrumentu.

1,5k made in China?

Szukając basu w cenie do 1,5k, natknąłem się na modele ESP LTD Made in China, co skłoniło mnie do przemyśleń na temat pochodzenia i jakości instrumentów w tej cenie. Zastanawiam się, czy niewielka cena idzie w parze z niską jakością, czy może Made in China to już standard?

Jakie kostki – fuzz, flanger, kompresor.

Autor poszukuje efektów basowych: fuzz/drive, flanger, kompresor. Zastanawia się nad modelami takimi jak: Wooly Mammoth, RAT, BF-2, BF-3, BF-2B oraz Joyo JF-10 i EBS multicomp, szukając porady na temat wyboru najlepszego kompresora i flangera do swego basu.

Jaką pakę wybrać do grania w małych klubach?

Poszukiwania idealnej paczki basowej do małych klubów to prawdziwe wyzwanie. W artykule przedstawiam moje przemyślenia oraz propozycje modeli paczek, które mogą być odpowiedzią na potrzeby basistów.

Tani interfejs gitarowy, da radę?

Autor poszukuje niedrogiego rozwiązania, umożliwiającego nagranie partii basu w domowym zaciszu, skupiając się na ekonomicznym interfejsie gitarowym znalezionym na Allegro, który wygląda jak produkt Behringera, ale jest znacznie tańszy. Autor wyraża nadzieję na czyste nagranie bez opóźnień, nawet wspominając o marzeniu korzystania z Ampegi SVX, pomimo posiadania przestarzałego komputera.

Zespół Dirty Brick szuka wokalisty!

Zespół Dirty Brick ogłosił casting na nowego wokalistę. To szansa dla pasjonatów muzyki, by dołączyć do aktywnie działającej grupy i kontynuować jej muzyczną ewolucję.

Szukam fachowca do serwisu gitar i wzmacniaczy w Warszawie

Autor poszukuje w Warszawie serwisu, który zajmie się kompleksową naprawą i serwisowaniem gitar elektrycznych, basowych oraz wzmacniaczy. Chodzi o działania takie jak naprawa elektroniki, ustawienie gitary, przegląd wzmacniaczy i ożywienie starego combo.

Interface USB w rozsądnej cenie

Poszukiwanie interfejsu USB do bassu, który pozwala na komfortową zmianę brzmień bez konieczności podchodzenia do komputera, stało się coraz bardziej popularne wśród muzyków. W artykule poruszono kwestię znalezienia takiego sprzętu, który spełni oczekiwania użytkownika bez konieczności inwestycji w drogi sprzęt markowy.

100 Wattowy wzmacniacz lampowy – jaki głośnik?

Szukając idealnego głośnika do wzmacniacza Echolette Bassmaster 100, zastanawiam się nad odpowiednią impedancją oraz mocą. Rozważam wykorzystanie współczesnego głośnika 4Ω, ale czy to najlepszy wybór?

Głośniki 15, budowa paczki

Autor tekstu poszukuje dwóch głośników 15" do zbudowania własnej paczki do gitary basowej, wspominając przy okazji o swoim sprzęcie: Fender Precision Bass i wzmacniaczu Traynor Mono Block B. Szuka również specjalisty w Warszawie, który pomoże złożyć projekt.

szukamy instruktorów na obóz rockowy ze sprzętem!

Poszukujemy młodych, dynamicznych i pełnych pasji instruktorów na obozy gitarowe, rockowe i wokalne dla młodzieży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, wyżywienie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Smutne linie basu

Autor szuka unikalnych, smutnych linii basu i kontrabasu, które tworzą atmosferę niepowtarzalnych emocji. Nie interesują go riffy grane unisono z gitarą, tylko te, w których bas ma główną rolę.

Szukam kolumny do wzmacniacza Hartke 2000

Autor poszukuje kolumny do wzmacniacza Hartke 2000, mając ograniczony budżet wynoszący 800PLN. Potrzebuje sprzętu na koncerty w małych lokalach, zastanawiając się, czy lepiej dokupić kolumnę, czy zainwestować w tańsze combo.

Prośba o propozycje aranżacji

Autor szuka inspiracji na aranżacje na żywe instrumenty, głównie bas, do utworu mającego na celu przeproszenie pewnej osoby. Utwór ma łączyć różne gatunki muzyczne, takie jak rock, reggae, funk i hip-hop.

Squier Vintage Modified Precision Bass

Szukam informacji na temat Squier Precision Bass w wersji Vintage Modified z 2010 roku. Jestem ciekaw, czy warto zainwestować około 1300zł w ten model.

Tzar

Jędrzej opowiada o swojej pasji do gry na basie, zaczynając od Iron Maiden aż po ambitniejsze klimaty jazzowe i funky. Obecnie korzysta z Epiphone Thunderbird IV i wzmacniacza Hartke B200, planując przyszłe zakupy.

Jaki Jazz Bass i jakie combo do tego?

Szukając swojego pierwszego basu i combo, autor rozważa zakup Fender Jazz Bass z USA oraz poszukuje porad dotyczących wyboru odpowiedniego combo, które będzie pasować do zróżnicowanego repertuaru muzycznego.

Dobry ;]

16-letnia Ania wchodzi w świat basistów z planami zakupu swojej pierwszej gitary basowej. Rozważa zakup Mayonesa B4 lub Cort'a GB74, biorąc pod uwagę cenę i wagę instrumentu.

Nagłośnienie 3500 zł.

Szukając idealnego nagłośnienia do muzyki jazzowej i starego rocka, natknąłem się na kilka interesujących opcji do budżetu 3500 zł. W moim wyborze kierowałem się potrzebą znalezienia sprzętu o mocy około 400 wat, który oferowałby nieco 'stare pierniecie' bez konieczności posiadania czysto brzmiącego sprzętu.

Tokai Jazz Sound – co to jest?

W artykule dyskutowane są opcje zakupu basu jazzowego w przedziale cenowym do 1500zł, z wyróżnieniem modelu Tokai Jazz Sound i Vintage EJM96. Autor zastanawia się nad wyborem drewna agathisowego w modelu Tokai i rozwiewa wątpliwości na temat jakości tych instrumentów.

Budowa akordów – program – [szukam chętnych do współpracy]

Omawiam swoje doświadczenia i inspirację do stworzenia programu pomagającego w nauce budowy akordów, skoncentrowanego na wizualnym oraz interwałowym podejściu. Poszukuję muzyków do współpracy w celu udoskonalenia projektu i dodania opisów teoretycznych.

Synapsa poszukiwany menager

Wrocławska grupa grająca metal szeroko pojęty zwraca się z prośbą o kontakt do potencjalnych menadżerów. Zespół, mający na koncie kilka wydawnictw, poszukuje profesjonalnego podejścia i doświadczenia w organizowaniu imprez masowych.

Kustomy KBA – który?

Autor rozważa zakup comba firmy Kustom, aby móc cieszyć się grą na basie w domu oraz na próbach. Rozważane modele to KBA 100x, KBA 115c, i KBA 200c, różniące się ceną i specyfikacją.

Czy ktoś wie co to za film ? …

Szukam filmu z lat 90., w którym bohater, młody gitarzysta, każdego wieczoru gra na tarasie z widokiem na miasto. Nie wie, że jego muzycznym partnerem jest pomywacz z baru.

Warwick Sweet 15.2 vs. Laney RB7

Porównuję dwa popularne wzmacniacze basowe: Warwick Sweet 15.2 i Laney RB7, zastanawiając się, który będzie lepszy dla heavy metalowego oraz punkowego zespołu. Poszukuję nowego sprzętu, który spełni moje początkujące oczekiwania po ponad 10 latach gry na gitarze, zdecydowałem się na Warwick ze względu na jego moc i renomę marki mimo krótkiej przygody z basem.

Jakie dobre MP3/MP4 polecacie?

Autor poszukuje porad dotyczących wyboru przyzwoitego odtwarzacza MP3 lub MP4 w rozsądnej cenie, z akcentem na jakość dźwięku i pojemność pamięci. Rozważa kilka marek, ale jest otwarty na sugestie.

Sandberg – nowość na polskim rynku

Odkrywając nowe marki gitar basowych, natrafiłem na model od Sandberga, który całkowicie zmienił moje postrzeganie brzmienia. Model Basic PM-5 okazał się wyjątkowo uniwersalnym instrumentem, łączącym wygodę użytkowania z południowym, mocnym brzmieniem.

Zespół z Warszawy poszukiwany do zagrania koncertu

Organizatorzy szukali drugiego zespołu do wspólnego występu w klubie MetalCave w Warszawie, pod koniec stycznia. Oczekiwali zespołu z podobnym gustem muzycznym, orientującego się w muzyce metalowej, bez skomplikowanych podgatunków.

Poszukuje posiadaczy kilku wybitnych modeli gitar!!

Autor ogłoszenia poszukuje osób posiadających rzadkie modele gitar, głównie w celu ich dokładnego obejrzenia i odrysowania kształtu. To pierwszy krok w realizacji marzenia o otworzeniu własnego warsztatu lutniczego.

Skąd[!] wziąć kontrabas elektryczny z niską cene?

Autor tekstu, będący młodym muzykiem i początkującym basistą, wyraża chęć zakupu kontrabasu elektrycznego w ograniczonym budżecie. Opisując swoje poszukiwania, wymienia allegro jako źródło znalezienia instrumentu za 1700 zł, jednak zwraca się o pomoc w dalszych poszukiwaniach ze względu na opóźnioną możliwość zakupu.

Poszukiwany Bassista Poznan Do zespołu.

Poszukiwany Bassista Poznan Do Zespolu
Punk rockowy zespół z Poznania poszukuje kreatywnego basisty w wieku do 20 lat, gotowego dołączyć do dynamicznie rozwijającej się kapeli. Oferujemy dobrą atmosferę, jakościowy sprzęt i regularne próby.

Poszukiwanie piosenek

Witam! Szanowne grono basoofkowiczów mam taką sprawę poszukuje piosenek wstylu…

Electra MPC

Od długiego czasu poszukuję jakichkolwiek infromacji na temat gitary basowejElectra…

Funkowe Podkłady

Witam! Szukam funkowych podkładów.Interesują mnie głównie takie ,w których jestperkusja…

Poszukuję efektu

Witam wszystkich, pytanie tak jak w temacie. Poszukuję efektu/multi efektu…

Moj pierwszy efekt :]

Moj Pierwszy Efekt

Witam Poszukuje jakiegoś fajnego multiefektu z kaczka na poczatek. Zdecydowaniestawiam…

Hans_

Hej Na basie gram od niedawna, wcześniej parenaście lat ueelektryk.…

ZenoneZ

Przygotowuję bombę, szukam trotylu.

Flying bass masta

Początkujący basista z wielkim zapałem. Fan Iron Maiden oraz innych…

boypiotrek

Na basie gram 2 lata. Szukam korepetycji w mojej okolicy.…

Ahmedzik77

Jestem basistą od roku i poszukuje zespołu na terenie Malmo(szwecja)…

Tomasz

Witam pracuje w sklepie muzycznym w Grójcu i aktualnie szukam…

dziabel

Stale szukam nowych brzmień i jeżdżę na deskorolce, to chyba…

pytanie o program

Siema! mam pytanko, szukam programu w stylu virtual dub, mianowicie…

Radio Bassówki :D

Radio Bassowki D

Cześć Ostanio wpadłem na pomysł żeby założyć radio i założyłem…

Pasy, paski, paseczki!

Pasy Paski Paseczki

Witam, założyłem temacik żebyście się wypowiadali, na temat pasków.Właśnie szukam…

funkekipa Clitoris

Witam. Do posluchania w wolnym czasie www.myspace.com/nienawidze btw… szukamy wokalisty/ki…

Miesko pod Bass

Witam. Pytanie mam male. Szukam miesa pod bass. W sensie…

Ćwiczenia

Od pewnego czasu poszukuje jakiś konkretnych i dosyć wymagających ćwiczeńrożnych…

Yamaha RBX 374

spoko bas, teraz szukam lepszego pieca, a potem lepszego basu.

Basik do metalu

Witam poszukuję basu do grania ciężkiej muzyki… zalezy mi na…

Harper Jazz Bass

Cześć, Szukam swojego pierwszego basu, celuje w używane Squiery jazz…

Warwick BC 10

Witam. Co możecie powiedzieć o tym combie? Szukam czegoś właśnie…

Szukam brzmienia

Szukam Brzmienia

Witam panów. Zastanawiam jakie dostępne na rynku basy mają twarde,…

Behringer BXL450A

Behringer Bxl450a

Cześć szukam comba które można ustawić głośnikiem do góry, będzie…

G&L JB-2 3-TS Tribute

G038l Jb 2 3 Ts Tribute

Ostatnio poszukuję pary dla swojego Yeahbaneza K5. Szukam gitary, którasprawdzi…

6 strun

6 Strun

Witam witam, pierwszy post na forum mówcie jak coś nie…

Bas do 2500

Witam. Szukam gitary basowej do 2500zł. Uwielbiam zespoly takie jak…

Ashdown VS-115

Ashdown Vs 115

Witam basoofkową brać. Mam pytanie odnośnie tej kolumny. Otóż od…

Bas 8 strunowy

Bas 8 Strunowy

Witam Szanowną Społeczność !! Poszukuję basu jak w temacie. Chodzi…

Konkurs talentów

Konkurs Talentow

Hej, szukam jakiejś piosenki do zagrania na szkolnym konkursie talentów.…

Yone Gbs 512 Eminence
Szukam

Szukam na Basoofka_NETNa Basoofka_NET utworzyliśmy specjalną przestrzeń, dedykowaną wszystkim tym, którzy poszukują czegoś konkretnego w świecie bassowych brzmień. 'Szukam’ to słowo-klucz, które otwiera przed Tobą drzwi do grupy pasjonatów, muzyków i entuzjastów niskich tonów.W naszym dziale 'Szukam’ znajdziesz ogłoszenia związane z poszukiwaniem muzyków, sprzętu, nauczycieli gry na różnych instrumentach basowych oraz miejsc do prób. Bez względu na to, czy jesteś początkującym basistą poszukującym nauczyciela czy doświadczonym muzykiem chcącym się rozwijać, 'Szukam’ jest miejscem, które warto odwiedzić.Poszerzaj swoje horyzonty, znajdź inspiracje i nowe możliwości w świecie basu. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz – Aleksandrów Łódzki, Trójmiasto, Katowice, czy Warszawa, 'Szukam’ na Basoofka_NET gromadzi ogłoszenia z całej Polski, dzięki czemu możesz łatwiej osiągnąć swoje muzyczne cele. Dział 'Szukam’ na Basoofka_NET to przestrzeń, gdzie można znaleźć wszystko, czego potrzebuje pasjonat basu – od szukania muzyków po sprzęt. Od nauczycieli gry na gitarze basowej, przez poszukiwania miejsca do prób, po wynajem i sprzedaż sprzętu basowego.