Phil Jones Bass prezentuje Roadcase BG-800 – najpotężniejszy combo basowe w ofercie

Phil Jones Bass zaprezentował nową wersję swojego flagowego combo basowego - Roadcase BG-800, łącząc ogromną moc z niewielkimi rozmiarami. Wyposażony w dwanaście 5-calowych głośników, oferuje potężne brzmienie zarówno na scenie, jak i w studio.

Recenzja Phil Jones Bass Roadcase BG-800

Phil Jones Bass prezentuje Roadcase BG-800, najpotężniejsze combo basowe w swojej ofercie. Ten model charakteryzuje się dwunastoma 5-calowymi głośnikami umieszczonymi w solidnej obudowie, wyposażonej w poręczny uchwyt oraz koła, co ułatwia transport.

Dzięki wewnętrznej mocy wynoszącej 600 Watów, która z dodatkową kolumną 8-omową wzrasta do 950 Watów, Roadcase oferuje ziemskie, potężne brzmienie. Pomimo swoich rozmiarów, 12 głośników „Neo Power” świetnie radzi sobie z każdym stylem gry, a niewielki rozmiar pozwala zaoszczędzić miejsce na scenie, nie tracąc przy tym na tonie ani głośności.

Combo wyposażone jest w pojedyncze wejście z przełącznikiem umożliwiającym wybór pomiędzy trybem cichego, aktywnego oraz pasywnego basu. Panel sterowania zawiera również 5-pasmowy korektor, wyjście słuchawkowe, efekty pętli z kontrolą mieszania, wejście AUX z własnym sterowaniem głośnością oraz symetryczne wyjście liniowe XLR z przełącznikiem podnoszenia masy.

Cena tego combo to 2,599$, a jego wysyłka ma się rozpocząć w najbliższym czasie.

Specyfikacja Phil Jones Bass Roadcase BG-800

  • Moc: 600 watów, 950 z dodatkową kolumną
  • 5-pasmowy EQ
  • Przełącznik Aktywny/Pasywny/Cichy
  • Pętla efektów z mieszaniem
  • Stereo AUX in z głośnością
  • Wyjście na słuchawki
  • XLR wybalansowane wyjście liniowe z przełącznikiem podnoszenia masy
  • Wbudowane uchwyty i koła

Jaka jest moc Phil Jones Bass Roadcase BG-800?, Jakie funkcje oferuje panel sterowania BG-800?, Czy Roadcase BG-800 jest łatwy w transporcie?, Ile kosztuje Phil Jones Bass Roadcase BG-800?, Jakie głośniki są wykorzystane w BG-800?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402