Bass Antoniotsaiego

Bass Antoniotsai`ego

Więc mam zamiar kupić nową gitarę i natknąłem się na takie cudo:

allegro.pl/gitara-basowa-bass-lutniczy-antoniotsai-6-strun-i5662819373.html#thumb/1

Co o nim sądzicie? Wiecie coś może o tym lutniku?

Czy myślę o zakupie nowej gitary basowej Antoniotsai`ego? Co myślisz o tym?
Czy przeglądam basowe gitary lutnicze Antoniotsai`ego i znalazłem model z 6 strunami o numerze i5662819373?
Czy zastanawiam się nad zakupem nowej gitary basowej i znalazłem interesujący mnie model od lutnika Antoniotsai`ego?
Czy natrafiłem na model basowej gitary lutniczej Antoniotsai`ego z 6 strunami i mam pytanie co o nim myślicie?
Interesuję się zakupem gitary basowej i znalazłem model od lutnika Antoniotsai`ego o numerze i566281937 Czy znacie tego lutnika.
Czy zastanawiam się nad zakupem gitary basowej i zwróciłem uwagę na model Antoniotsai`ego z 6 strunami? Jaki jest wasz opinia na ten temat?
Czy rozważam kupno basowej gitary od lutnika Antoniotsai`ego? Zastanawiam się co o tym modelu z 6 strunami myślicie?
Czy planuję kupić nową gitarę basową i znalazłem model od Antoniotsai`ego z 6 strunami? Znasz może tego lutnika?
Czy przeglądam gitary basowe i zwróciłem uwagę na model od lutnika Antoniotsai`ego z 6 strunami?
Czy spotkałem się z modelem basowej gitary lutniczej Antoniotsai`ego z 6 strunami i chcę poznać wasze zdanie na temat tego instrumentu?

Podziel się swoją opinią
Adresten
Adresten
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. Taaa, jak Basoofka była jeszcze w powijakach, trochę dyskutowaliśmy na temat
    jego gitar, głównie z tego powodu, że robił spektakularne inlaye. Była to
    raczej ciekawostka, niż cokolwiek innego. Strony internetowej za bardzo
    znaleźć nie mogę, ale widzę, że jest na fejsbuku:
    http://www.facebook.com/Antoniotsai-749812958422969/timeline/

    U nas tych gitar prawie w ogóle nie było, na świecie nie uchodziły za
    jakieś wyjątkowo jakościowe, nie, że szajs, ale bez cudów. Głównie
    dobrze wyglądały :D.

  2. Poczytaj sobie o tym w necie, troszkę trzeba poszukać, ale ja coś tam
    czytałem, bo też z czystej ciekawości ten bas oglądałem i googlowałem,
    najlepszych opinii to to nie ma, nikt tego nie obsmarowuje, ale też nie chwali
    jako dobra manufaktura. Jak czytałem to chyba porównanie miał do polskiego
    Rotera, a o Roterze już można znaleźć sporo info, że gitary od nich trzeba
    kompletnie przerabiać, bo to robił stolarz (nie lutnik). Ale to mówię,
    musisz poszukać w necie na anglojęzycznych forach basowych.

Możliwość komentowania została wyłączona.