ESP LTD F-5E NG czy Spector Legend Classic 5 ?

Witam, szukam basu do 2500 – 3000zł, konkretnie do cięższego brzmienia.
Zastanawiam się nad tymi basami i nie mogę się zdecydować. Czytałem, że
Spectory mają świetne brzmienie, ESP ma za to NG. Co o nich sądzicie, który
lepszy? : )

Jaki bas polecacie do cięższego brzmienia w cenie 2500-3000zł: ESP LTD F 5E NG czy Spector Legend Classic 5?
Który bas będzie lepszy dla mnie: ESP LTD F 5E NG czy Spector Legend Classic 5, jeśli chcę uzyskać cięższe brzmienie?
Czy ktoś miał doświadczenie z ESP LTD F 5E NG i Spector Legend Classic 5 i mógłby porównać ich brzmienie dla cięższych stylów muzycznych?
Czy warto wydać więcej pieniędzy na Spector Legend Classic 5, czy ESP LTD F 5E NG będzie dobrą alternatywą dla cięższych brzmień?
Który bas według was lepiej radzi sobie z cięższymi stylami muzycznymi: ESP LTD F 5E NG czy Spector Legend Classic 5?
Czy ktoś miał doświadczenie z oboma basami i mógłby polecić mi jeden z nich dla cięższych brzmień?
Czy ktoś mógłby porównać dźwięk ESP LTD F 5E NG i Spector Legend Classic 5, aby pomóc mi w wyborze basu dla cięższych brzmień?
Który z tych basów ma bardziej agresywne brzmienie: ESP LTD F 5E NG czy Spector Legend Classic 5?
Czy ESP LTD F 5E NG i Spector Legend Classic 5 różnią się znacząco w kwestii brzmienia dla cięższych stylów muzycznych?
Który bas spośród ESP LTD F 5E NG i Spector Legend Classic 5 polecalibyście dla uzyskania cięższego brzmienia?

Podziel się swoją opinią

54 komentarze

  1. W innym temacie już wspominałem, że będą. Postaram się też o w miarę
    poprawne zdjęcia. Muszę jednak znaleźć nieco czasu, a do około 10 tego
    lutego jestem ostro zaje*** robotą. Swoją drogą to wyjdzie recenzji na
    dobre, bo mam nieco czasu na oswojenie się z basówką, regulacje i takie
    tam.

    Co do próbek – załatwi się, spokojnie. Muszę tylko odebrać od kumpla swój
    mikser i kupić nowe sznurki, bo tych ktoś nie tykał od miesięcy (rdzawe
    miejsca).

  2. oddałbym nerkę za ten zestaw EBS co jest na zdjęciu za spectorem.

    Drogie wiosło, mam nadzieję że warte swej ceny:)

  3. Jak Spec to musi być warte.

    Jak dorwę nowy kabel czyli koło piątku to nagram jakieś próbki tego cuda.

Możliwość komentowania została wyłączona.