Spector

Share your love:

Arsenał Droopera

Z dumą prezentuję mój arsenał, uzupełniony dziś przez Spectora icase.…

mała zmiana:]

Dziś mój Spector przeszedł małą modyfikację, a mianowicie zmieniłem pickupy…

Trace i dwa basy

Autor opowiada o swoim doświadczeniu z przywiezionym sprzętem Trace z Anglii oraz modyfikacjami dwóch basów: Fendera i Spectora. Opisuje zmiany dokonane na Fenderze, a także plany odnośnie Spectora.

Gruziny

Odkrywam świat basu poprzez różnorodność sprzętu - od legendarnego Spector Euro 5, przez fretless Brice 6, aż po kompaktowe paczki GK MBE 212. Przełomem było przerobienie systemu zasilania na 18V, co znacznie zmieniło jakość brzmienia.

Hardkorowy sprzęt Droopera

Basista Drooper aktualizuje swój sprzęt muzyczny, dodając unikalne modyfikacje do swojego Ibaneza oraz rozważa sprzedaż Spector Legend Custom. To nie wszystko, jego kolekcja obejmuje również pianino cyfrowe, automat perkusyjny, potężny wzmacniacz basowy i brutalne brzmienie Fender Blender.

Mayo kopia Spectora próbki

Przedstawiam próbki brzmienia mojego starych basu Mayo, inspirowanego Spector, wyposażonego w osprzęt Schaller, preamp MEC i pickupy PJ. Nagrania pokazują różnorodność ustawień brzmienia, od czystego po przesterowany.

Spector Rex 5

Opisuję moje doświadczenia z basem Spector Rex 5 po roku użytkowania, od pierwszych wrażeń do dokładnego przyjrzenia się jego wykonaniu, brzmieniu i możliwościom. Bas ten okazał się idealnym wyborem dla entuzjastów cięższego brzmienia, oferując zarówno estetyczną satysfakcję, jak i unikalne cechy brzmieniowe.

Spector 4 LX Euro P/J Zebrawood

Spector 4 LX Euro P/J Zebrawood to gitara basowa, która nie tylko zachwyca pięknym wyglądem, ale oferuje również profesjonalne brzmienie. Instrument łączy w sobie wysokiej jakości materiały, nowoczesną elektronikę i wygodę gry, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego basisty.

Ian Hill [Judas Priest]

Ian Frank Hill, legendarny basista Judas Priest, gra na basach Spectora oraz wzmacniaczach SWR i Ampeg, kiedyś używał także Fender Jazz Bass oraz Marshalli. Jego gra jest przykładem doskonałego tła dla gitarowych solówek w Judas Priest, udowadniając, że niezłożone partie mogą stanowić fundament świetnej sekcji rytmicznej.

[gitara] Zak [kopia Spectora NS2]

W swojej recenzji skupiam się na basie marki ZAK, będącym budżetową, ale solidnie wykonaną kopią modelu Spector NS2, który sprawdza się w różnorodnych gatunkach muzycznych. Gitara, pomimo kilku niedociągnięć, oferuje dobrą grę i jakość dźwięku, co czyni ją atrakcyjną opcją dla amatorów.

[gitara] Spector Q4Pro

Spector Q4Pro to budżetowa wersja basu, wyprodukowana w Korei, charakteryzująca się lekkością, wygodą gry i dość ostrym brzmieniem. Posiada trzyczęściowy, klonowy gryf, korpus z lipy i klonu falistego, dwa pasywne humbuckery EMG-HZ oraz specyficzne pokrętła kontroli dźwięku.

Najlepsze z roku 2021: Top 10 gitar basowych

Rok 2021 obfitował w fascynujące nowości na rynku gitar basowych. Prezentujemy dziesięć modeli, które zyskały największą popularność wśród czytelników magazynu No Treble.

Podsumowanie sprzętu basowego z Summer NAMM 2021

Targi Summer NAMM 2021 przyniosły mnóstwo nowości dla basistów. Od aktualizacji kultowego modelu Spector Rudy Sarzo po nową serię wzmacniaczy basowych Laney Digbeth - oto co musisz wiedzieć.

Dławienie się niskich rejestrów

Dlawienie Sie Niskich Rejestrow
W artykule omówiono problem związany z brzmieniem najgrubszej struny na basie Spector Rebop 4 podłączonym do kolumny Taurus Tn410 i heada Hartke HA5500. Autor szuka rozwiązania na pierdzący, nieselektywny bass.

Bas do 2500 zł Spector vs Schecter vs

Bas Do 2500 Zl Spector Vs Schecter Vs
Stojąc przed wyborem nowego basu, zdecydowałem, że pora pożegnać mojego starego Corta GB34A na rzecz czegoś z większym pomrukiem. Moje poszukiwania skupiły się na markach Spector i Schecter, gdzie kluczowym celem jest znalezienie instrumentu 5-strunowego, który świetnie brzmi zarówno w rocku, jak i metalu.

Hartke: head 3500 + kolumna VX 410

Rozważam zakup zestawu Hartke składającego się z head 3500, kolumny VX 410 oraz specjalnie zamówionej case'y za 1700zł. Sprzęt będzie używany w amatorskim zespole grającym szeroko pojęty metal, potrzebuję go głównie na próby i koncerty dla niewielkiej publiczności.

Cześć [Znowu]

Po długiej nieobecności wracam na basoofkę z nowymi doświadczeniami i sprzętem. Obecnie gram w zespole rockowym i szukam drugiej gitary w Krakowie.

Warwick Corvette premium 5 vs Spector Legend custom 5

Rozważając wymianę basu, natknąłem się na dwa ciekawe modele w granicach 3500zł: Warwick Rockbass Corvette Premium 5 i Spector Legend Custom 5 Bubinga. Poprosiłem społeczność forum o porównanie tych instrumentów, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, oraz ich uniwersalność w różnych stylach muzycznych.

Czy warto i jak usunąc układ aktywny w Spectorze Rebopie

Pomysł usunięcia preampu w Spectorze Rebopie narodził się z powodu nieprzyjemnego pisku przy ustawieniu wysokich tonów na maksimum. Rozważam różne opcje naprawy, w tym wymianę na sprawny preamp lub przeprowadzenie modyfikacji na pasywny układ.

Gitara brzmieniowo zbliżona do Spectora

Autor pragnie powrócić do grania i szuka gitary basowej oraz combo, które brzmieniowo zbliżają się do Spectora i Ampeg, ale za niższą cenę. Maksymalny budżet wynosi 5k PLN.

Witam wszystkich :]

Autor zaczyna swoją przygodę znowu z basem po ponad 10 latach przerwy, opowiada o swoich muzycznych inspiracjach i planach na przyszłość odnośnie zmiany sprzętu basowego.

Mayones Jabba

Rozważam zakup Mayones Jabba Special PBH 5, ale zastanawiam się, jak sprawdza się on w różnych gatunkach muzycznych, w tym rocku i metalu. Zastanawiam się również nad alternatywami takimi jak Fender Jazz Bass, MusicMan StringRay i inne.

Dan Briggs

Dan Briggs to basista zespołu Between The Buried Me, nagrywający z nimi od albumu 'Alaska'. Jego technika gry, w tym głównie palce oraz okazyjny tapping, zasługuje na uwagę szczególnie dla fanów cięższej muzyki.

Schecter Stiletto Studio 5 VS Spector Q5

Analizuję możliwość zakupu gitary basowej w USA, oscylując między Schecter Stiletto Studio 5 a Spector Q5. Obie gitary zyskały pochlebne opinie, ale wybór pozostaje trudny.

Wycena bassu – sprzedawać czy nie?

Zastanawiam się nad sprzedażą mojego bassu Spectora Performera IV, który otrzymałem jako prezent od wujka. Bass jest używany, ale w dobrym stanie, wyposażony w pasywne pickupy EMG i przedwzmacniacz EMG-PA 2.

warwick czy musicman a moze spector?

Dzięki swojemu Fenderowi Precision, autor artykułu poszukuje nowego basu, który zaoferuje mu potężniejsze i bardziej nowoczesne brzmienie w muzyce rockowej i metalowej. Rozważa modele takie jak Warwick Thumb IV BoltOn, MusicMan Bongo oraz europejskie Spectory, ale zastanawia się także nad innymi opcjami w obrębie tych marek ze względu na ograniczenia budżetowe.

Parę pytań

Otrzymałem niedawno bas Spector Legend classic (bubbinga) i mam kilka wątpliwości dotyczących jego wykończenia i instrumentu. Chciałbym dowiedzieć się, czy matowe wykończenie jest bardziej podatne na uszkodzenia, czy mogę używać specjalnych płynów do czyszczenia, czy to normalne, że na korpusie są małe otwory, oraz dlaczego struny mocno uderzają o gryf powodując brzęczenie.

wielka chęć wymiany head’a – pomocy!

Po kilku latach użytkowania starych wzmacniaczy, czytelnik zdecydował się na poszukiwanie czegoś nowszego i lżejszego. Posiada sprzęt marki TC Electronic i SWR w połączeniu z gitarą Spector i szuka wskazówek dotyczących wymiany wzmacniacza na mocniejszy, ale mniejszy i lżejszy model.

Ibanez SR vs Spector

Stoję przed wyborem między basem Ibanez SR600 a Spectorem Legend Custom 4. Obecny bas, Ibanez SR600 z pasywnym układem PJ MIJ i przesterem sansamp, służył mi dobrze, ale szukam czegoś z więcej 'pazurem'. Spector zawsze mnie przyciągał swoim wyglądem i brzmieniem, ale ciekaw też jestem, jak Ibanez poradzi sobie z aktwyną elektroniką i preampem EMG.

Cześć :]

Maciek, 15-letni miłośnik muzyki i basista, opowiada o swojej pasji do gry na basie, swoich muzycznych preferencjach oraz o poszukiwaniu klawiszowca do zespołu State in Air. Swoją muzyczną podróż zaczął od Metallica, a teraz eksploruje ambitny rock i szuka perfect basu marki Spector.

Władek Kołodziejczyk

Władek Kołodziejczyk, znany także jako Krzipek, to wszechstronny muzyk orkiestry kameralnej AUKSO, który pasję do muzyki łączy z mistrzostwem gry na wielu instrumentach. W tekst opisuje nie tylko swoje doświadczenia muzyczne, ale również prezentuje swoją imponującą kolekcję instrumentów i sprzętu.

Kilka nowości basowych

Ostatnie dni przyniosły fanom basu kilka interesujących nowości, w tym sygnaturę Alexa Webstera od Spectora oraz krótkoskalowego Thunderbirda od Gibsona. Poprzez małe zmiany i ulepszenia, te modele mają szansę na zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki postrzegamy instrumenty basowe.

Sprowadzanie basu ze Stanów

Autor rozważa zakup leworęcznej gitary basowej SPECTOR LEGEND 5 CLASSIC "LEFTY" z USA poprzez eBay, ale napotyka trudności związane z kosztami importu do Polski. Szuka porad dotyczących całkowitej ceny zakupu wliczając cło, VAT oraz inne opłaty.

Basidło pod moje preferencje

Jako miłośnik cięższej muzyki, zestawiam listę preferencji dla mojego idealnego basu, z nadzieją na znalezienie instrumentu spełniającego moje oczekiwania w zakresie brzmienia, wyglądu i funkcji, z budżetem 2000-2500 zł.

Tapchan

Tapchan przedstawia swoją imponującą kolekcję sprzętu dla basistów zebraną od 2001 roku. Czytaj dalej, aby odkryć niezwykłe modele zarówno znanych, jak i bardziej niszowych marek.

bas do 4-5 tyś

Autor poszukuje wszechstronnej gitary basowej, która sprosta jego potrzebom bez konieczności kolejnych wymian. Rozważa zakup modeli od Spector, Fender, Schechter, LTD, a nawet Music Man, z naciskiem na brzmienia od stoner po jazz.

Witam !

Rozpoczynając od zestawu perkusyjnego, poprzez różne modele basu, aż po zaangażowanie w krakowską scenę muzyczną, moja muzyczna podróż jest pełna zwrotów akcji. Aktualnie, jako dumny właściciel Spector Legend 6 Classic i członek zespołu Sadman Institute, kontynuuję moją pasję do basu.

Zamiana gitary lub wzmacniacza

Stoję przed wyborem wymiany mojego obecnego sprzętu, którym jest Cort GB34A podłączony pod Combo Ashdown 250Mag. Rozważam zmianę na nową gitarę basową lub head basowy, biorąc pod uwagę różne modele od Gallien-Krueger, Hartke aż do Yamaha i Spector.

Basy Spector Forte

Na ostatniej imprezie Bass Player Live w Los Angeles firma Spector zaprezentowała nową serię customowych basów - FORTE. Typu neck-thru-body, z klonowymi elementami i bez ozdób, wyposażone w przystawki EMG i elektronikę Aguilar OBP-2.

Bardzo mocny sygnał

Opisuję problemy związane z używaniem basu Spectora w połączeniu z ampeg svt4pro i Ampeg 810, gdzie po podłączeniu i odkręceniu potencjometrów na basie, dźwięk jest zbyt głośny i niewyraźny, a dodatkowo dioda limitu na wzmacniaczu świeci się przy każdym dźwięku.

Spector Rex 5 Black Stain

Spector Rex 5 Black Stain, z jego stylowym wyglądem i unikalnym brzmieniem, przyciągnął moją uwagę od pierwszego wejrzenia. Po trzech tygodniach od rozpakowania, nadal jestem pod wrażeniem jego jakości wykonania, wyważenia i możliwości brzmieniowych.

Bas 6-strunowy do 3000 zł

Poszukiwanie najlepszego 6-strunowego basu do 3000 zł może być wyzwaniem. Wśród polecanych modeli znajdują się Schecter Stiletto Studio 6, Cort A6, Spector Legend 6 Classic i GMR Bassforce 6 Classic.

Ibanez BTB400 vs Spector Performer 5DLX

Ibanez Btb400 Vs Spector Performer 5dlx
Dziś porównamy dwa popularne modele basów: Ibanez BTB400 i Spector Performer 5DLX, oba mające szansę na zostanie twoim kompanem w ciężkich riffach. Zastanawiam się, który z nich lepiej poradzi sobie z wymaganiami muzyki ciężkiej, zachowując przy tym wszechstronność.

Pea

Końcert w kraku. Mikrofon na pierwszym planie, zaraz ponim Spectór…

who cares?

Gram od 2010-04-30 Mój sprzęt? LTD B-50, Hughes&Kettner Basskick 515…

Nowa era serii basów Spector USA NS

Spector ogłosił aktualizację serii basów USA NS na rok 2023. Instrumenty, tworzone w nowym zakładzie Spector USA Custom Shop w Woodstock, łączą w sobie popularne elementy designu z klasycznym wyglądem serii NS.

Demon75

Brzdąkający w wolnych chwilach, zapracowany ramol 🙂 Mój sprzęt? Posiadam:…

Grzesiek Kuśpit

Lubię muzykę metalową ,ale posłucham każdej dobrej muzy. Fascynacje: Steve…

Klamoty

Spector, Ampeg, Sansamp, GK, efekty

Ada Bieszke

Mój sprzęt? Gitara: Spector Legend Classic Wzmacniacz: Fender Rumble 30

moje zabawki

kajak H&K Basskick707,H&K 4×10,Spector by Witek

Wojtomierz

Gram od 2002-01-01 Mój sprzęt? Basy: Spector Rebop DLX FM…

TOMASZ TOMKIEWICZ

Gram od 1999-08-26 Mój sprzęt? GITARY: MAYONES B4(4 STR) SPECTOR…

Radek Dubisz

Ot, pracuję sobie w Warszawie i gram w kapeli Orange…

Paweł Wittner

Leczę psy i koty, badam mięsko w rzeźni czyli szeroko…

Paweł Szczypka

preferuję death, melodic death, brutal death, techdeath, blackended death,thrashdeath, thrash,…

bassharvest

www.img685.imageshack.us Mój sprzęt? Spector Legend 6 Classic

dzbaninchi

Doom.Gram od 2011-04-04 Mój sprzęt? Spector Performer 4 Classic Ashdown…

Wojtek Bosek

Mój sprzęt? Yamaha TRB Genz Benz STM 600 + 2x…

Spector prezentuje nowe kolory w serii NS Dimension

Spector odświeża swoją serię NS Dimension, wprowadzając na rynek basy w nowych, zachwycających kolorach. Modele te wyróżniają się nie tylko barwami, ale także unikatowymi cechami konstrukcyjnymi.

Rozświetlamy Scenę Basy: Spector NS Pulse II

Spector wprowadza na rynek nową serię basów NS Pulse II, zaskakując innowacjami i wyjątkowymi wykończeniami. W artykule przyjrzymy się bliżej nowym modelom cztero-, pięcio- i sześciostrunowym.

Spector wprowadza bas Bantam 5

Spector rozszerza swoją linię basów Bantam o nowy model pięciostrunowy. Bantam 5 wyróżnia się średnią długością menzury 32 cale oraz komorowym korpusem, zapewniającym lekkość i komfort użytkowania.

Spector wprowadza na rynek serie NS Dimension i NS Ethos

Spector Musical Instruments inauguruje rok 2021, wprowadzając na rynek dwie nowe serie basów: NS Dimension i NS Ethos, oferujące nowoczesne interpretacje kształtu korpusu NS z ulepszeniami zarówno w zakresie elektroniki, jak i wykończenia.

Seria Spector NS Ethos – Wprowadzenie i próbka dźwięku

Seria Spector NS Ethos to najnowsza propozycja marki, łącząca w sobie klasyczne wzornictwo z nowoczesnym brzmieniem. Prezentacja basu 4-strunowego z tej serii przez Jordana Steinberga oraz próbka dźwięku pokazuje, czego możemy się spodziewać po tych instrumentach.

Spector prezentuje bas gitarę NS Pulse. Dogłębna recenzja

Linia instrumentów Spector NS Pulse Series zadebiutuje modelem NS Pulse, wyróżniającym się ikonicznym designem i komfortem gry. Bas posiada korpus z litego jesionu bagiennego, trzyelementowy wypalany gryf z klonu i podstrunnicę z makasarowego hebanu.

Spector w 2019 roku odświeża serię Legend Standard

Firma Spector dokonała aktualizacji swojej serii Legend Standard w 2019 roku, wprowadzając szereg innowacji, które z pewnością zainteresują basistów szukających nie tylko świetnego dźwięku, ale i wyjątkowej estetyki swojego instrumentu.

Spector wzbogaca serię Euro o trzy modele basów

Spector poszerza swoją serię Euro o trzy wyjątkowe modele basów: Euro LT, EuroBolt oraz Euro4 LE 1979. Każdy z nich jest ręcznie wykonany w Czechach, łącząc tradycyjne metody produkcji z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nowe Życie Serii Basów Spector Performer

Spector odświeża swoją serię basów Performer z modelem Performer4. Adresowany do muzyków zwracających uwagę na cenę, bas posiada korpus z nato inspirowany flagowym kształtem marki.

Spector Legend

Spector Legend

Witam witam! Mam pytanko odnośnie basówki Spector Legend Standard 5.…

Spector prezentuje basy CodaP 4 Pro i CodaPJ 4 Pro

Spector rozszerza swoją linię Coda Pro o dwa nowe modele basów: CodaP 4 Pro oraz CodaPJ 4 Pro, wyróżniające się klasycznym wzornictwem i konfiguracją przetworników. Zostały one wyposażone odpowiednio w układy przetworników P oraz P/J, współpracujące z obwodem TonePump Jr.

Adam Wyrzykowski

Gram od 1996-07-05 Mój sprzęt? Spector ReBop 2003~2005; Kramer Neptun…

Limitowana Edycja Basu Spector Euro4LX Mike’a Starra

Spector zaprezentował limitowaną edycję basu Euro4LX sygnowaną przez Mike'a Starra, dostępną tylko w roku 2015. Bas powstał we współpracy z muzykiem przed jego śmiercią i stanowi hołd dla jego twórczości.

Spector prezentuje basy Legend Neck-Thru na rok 2015

Spector poszerza swoją serię Legend o model z konstrukcją neck-thru. Dostępne w wersjach cztero- i pięciostrunowej, basy Legend4 oraz Legend5 Neck-Thru łączą w sobie kształt korpusu NS, skrzydła z klonu oraz wykończenie z bubingi lub klonu płomienistego.

Wojtek

Mój sprzęt? Baśka: Fender American Standard Jazz Bass 4 Spector…

Bulage

Granie na basie to lek na nudę. Tak sobie lubię…

fabol

Gram od 2010-10-28 Mój sprzęt? Spector q4 pro, Warwick take…

Marcel P.

Mój sprzęt? Spector Rebop, Epiphone Thunderbird IV, Ampeg BA300 210

Kamil Marchewka

Gram od 2006-02-01 Mój sprzęt? Mialem: bas dean marley piece:…

case na spectora

Witam, poszukuje dobrego case’a (ale niedrogiego) na wiosło spectora euro.…

Michał

Mój sprzęt? Spector Q5 Pro Ampeg SVT3 Pro + SVT…

Spector Rex 4

Tak jak w temacie, interesuje mnie ta gitarka :> www.maczosbass.pl…

Maciek Nowak

Gram od 2010-02-01 Mój sprzęt? Spector Legend Custom 5 Ibanez…

Kacper

Gram od 2007-01-01 Mój sprzęt? Spector ReBop 5 SWR SM-400S…

Spector Q4PRO

Hej.Prawdopodobnie w tym tygodniu stanę się posiadaczem używanego(5letniego) Spectora Q4PRO.Ogrywałem…

Jeremiasz Ż.

Gram od 2010-02-15 Mój sprzęt? ZAK kopia spectora ns2 +…

Spector

Całkiem dobre gitarki basowe, z powodu specyficznego brzmienia częstowybierane przez…

SPECTOR

Spector

witam ! czy ktoś miał do czynienia z tymi basami…

Spector NS Dimension HP 5 Bass

Spector NS Dimension HP 5 to bas, który zaskakuje swoją wszechstronnością. Niezależnie od gatunku muzycznego, ten instrument wzbudza podziw i zachwyca bogatym brzmieniem.

Spector NS Pulse II 5 – recenzja modelu 2024

Spector NS Pulse II 5 to bas, który wyznacza nowe standardy wśród instrumentów. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, przyciąga uwagę basistów poszukujących wszechstronności i wyjątkowego brzmienia.

Spector NS Ethos 4SFB: Sprawdzamy, czy warto

Spector NS Ethos 4SFB to basowa gitara w cenie poniżej dwóch tysięcy dolarów, która oferuje profesjonalne specyfikacje i dobrą ergonomię. Zbudowana w Korei Południowej, wyróżnia się klasycznym wyglądem i nowoczesnym dźwiękiem.
Spector

Spector to znana marka produkująca przede wszystkim basy elektryczne, wzmacniacze, kolumny basowe oraz szeroką gamę akcesoriów. Przez lata firma zyskała uznanie na całym świecie, współpracując z wieloma wybitnymi basistami. Spector to firma produkująca wysokiej jakości sprzęt muzyczny dla basistów. Została założona w latach 70. przez Stuarta Spectora, amerykańskiego producenta gitar i basów. Spector szybko stał się jednym z najbardziej znanych i szanowanych producentów sprzętu dla basistów na całym świecie.

Najbardziej popularnymi produktami firmy Spector są ich basy elektryczne, które cechują się doskonałą jakością i wykonaniem. Wśród serii basów elektrycznych Spector możemy wymienić takie modele jak: Legend, Performer, Euro, NS, i USA. Każdy z tych modeli ma coś w sobie, co przyciąga basistów z różnych gatunków muzyki.

Spector produkuje również wzmacniacze i kolumny basowe, które są idealne dla muzyków, którzy potrzebują wyjątkowo solidnego brzmienia. Najbardziej popularnymi seriami wzmacniaczy i kolumn basowych Spector są: Legend, Euro, NS-2, oraz Bantam. Te produkty są pożądane ze względu na ich wyjątkową jakość dźwięku, niezawodność i funkcjonalność.

Oprócz basów i wzmacniaczy, Spector oferuje również szeroką gamę akcesoriów, w tym struny, pokrowce, kable, pedały i wiele innych. Firma jest znana ze swojego zaangażowania w zapewnienie klientom sprzętu najwyższej jakości, co jest widoczne we wszystkich produktach, jakie oferuje.

Wiele znakomitych basistów na całym świecie gra na instrumentach Spector. Lista ta zawiera takie gwiazdy jak: Doug Wimbish (Living Colour), Garry Beers (INXS), Alex Webster (Cannibal Corpse), czy też Tony Grey (Joe Satriani). Dlatego też, marka Spector jest stosunkowo powszechnie rozpoznawana i szanowana w świecie muzyki basowej.

Podsumowując, Spector to firma, która oferuje doskonały sprzęt muzyczny dla basistów. Marka ta słynie z doskonałej jakości swoich produktów, a modele basów i wzmacniaczy są szczególnie pożądane ze względu na swoje wspaniałe brzmienie, niezawodność i funkcjonalność. Spector jest uznawany za jednego z czołowych producentów sprzętu dla basistów na świecie i nie przestaje innowować, aby zaoferować swoim klientom jeszcze lepsze produkty.