Podsumowanie Summer NAMM 2019: Najnowsze wiadomości o sprzęcie basowym

Summer NAMM 2019 przyniósł wiele ekscytujących nowości w świecie sprzętu basowego. Przyjrzymy się bliżej odświeżonej serii basów Spector, nowemu efektowi od Boss, limitowanej edycji basu Phila Lynotta od Fender Custom Shop oraz innym innowacjom.

Podsumowanie Summer NAMM 2019: Najnowsze wiadomości o sprzęcie basowym

Summer NAMM 2019 zaskoczył nas mnóstwem nowinek, które z pewnością zainteresują każdego basistę. W naszym podsumowaniu znajdziecie przegląd najciekawszych produktów i innowacji, które zostały zaprezentowane na tej prestiżowej wystawie.

Spector odświeża serię Legend Standard dla 2019 roku

Spector postanowił ulepszyć swoją serię Legend Standard na 2019 rok. Kształt korpusu pozostał niezmieniony, jednak teraz wykonany jest z lekkiego jesionu i pokryty płomienistym klonem.

Boss wprowadza pedał RC-10R Rhythm Loop Station

Marka Boss powiększyła swoją ofertę pedałów looperów o model RC-10R Rhythm Loop Station, które, jak twierdzi producent, zaprojektowano z myślą o tworzeniu muzyki w chwili obecnej. Pedał posiada 280 wbudowanych rytmów z podziałem na strukturę i osobne części utworów.

Fender Custom Shop prezentuje limitowaną edycję basu Phil Lynott Precision

Pamięci zmarłego basisty Thin Lizzy, Phila Lynotta, oddaje hołd Fender Custom Shop, wprowadzając limitowaną edycję jego podpisowego basu. Zbudowany przez mistrza Johna Cruza, bas odtwarza oryginalny instrument Lynotta z niezwykłą precyzją szczegółów.

Source Audio wprowadza pedał C4 Synth

Marka Source Audio zaprezentowała swoje najnowsze dzieło – pedał C4 Synth. Pedał, który może być używany zarówno na basie, jak i na gitarze, to czterogłosowy syntezator, który przenosi narzędzia tworzenia dźwięku klasycznego modułowego syntezatora Eurorack do jednego kompaktowego pedału.

Vox zapowiada basy Starstream Active

Vox pojawił się na Summer NAMM 2019, aby zaprezentować dwa nowe basy: Starstream 1H Artist i Starstream 2S Artist. Obydwa to short-scale aktywne basy oparte na wzorze gitary Starstream firmy.

Co nowego przedstawił Spector na Summer NAMM 2019?, Jaki nowy produkt zaprezentował Boss?, Na czym polega limitowana edycja basu od Fender Custom Shop?, Jakie są cechy pedału C4 Synth od Source Audio?, Jakie nowe modele basów wprowadził Vox?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402