Pojedyncze elementy mostka w gitarze typu P-bass

Witam. czy zna ktoś może sklep internetowy, lub miejsce gdzie można
zamówić pojedyncze elementy do preclowskiego meostka?? Chodzi mi dokładnie o
śrubkę do regulacji wysokości struny przy mostku. dzięki z góry.
pozdrawiam.

Czy znam miejsce, gdzie można zamówić pojedyncze elementy do mostka w mojej gitarze typu P bass?
Czy ktoś wie, gdzie mogę kupić śrubkę do regulacji wysokości struny przy moim preclowskim mostku?
Gdzie znajdę sklep internetowy, w którym można zamówić pojedyncze elementy do mostka w mojej P bass?
Czy ktoś może polecić sklep, w którym można kupić pojedyncze elementy do mostka w mojej gitarze typu P bass?
Czy mam szansę znaleźć pojedyncze elementy do mojego preclowskiego mostka w jakimś sklepie internetowym?
Czy ktoś wie, gdzie można zamówić śrubkę do regulacji wysokości struny przy mostku w mojej gitarze P bass?
Czy ktoś może mi doradzić, gdzie mogę kupić pojedyncze elementy do mostka w moim basie P?
Jakiego sklepu internetowego powinienem szukać, jeśli chcę zamówić pojedyncze elementy do mostka w moim basie P?
Czy zna ktoś miejsce, w którym znajdę pojedyncze elementy do mojego preclowskiego mostka w mojej gitarze basowej?
Gdzie mogę znaleźć śrubkę do regulacji wysokości struny przy mostku w moim basie P?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Dzięki sprubuje ….. bo chyba nie opłaca się wymiana całego mostka dla 1
    śrubki 😉 ? NO chyba że nie będzie wyjscia innego 😉 Pozdrawiam

  2. Śledź- mi się też kiedyś tak wydawało. Do tej pory nie mogę kupić śrub
    do mocowania pickupów. Śrubki w gitarach są zazwyczaj jakieś „specjalne” i
    ciężko je dostać w pierwszym lepszym sklepie metalowy czy jakimś tam 😐

Możliwość komentowania została wyłączona.