SolidGoldFX wprowadza na rynek pedał fuzz Imperial MkII

SolidGoldFX przypomina klasykę z ich najnowszym pedałem - Imperial MkII. Zainspirowany przez JEN Jumbo fuzz, oferuje kontrolę nad tonem i szumem na zupełnie nowym poziomie.

Recenzja pedału SolidGoldFX Imperial MkII

SolidGoldFX powraca z klasycznym brzmieniem w nowoczesnym wydaniu dzięki najnowszemu pedałowi – Imperial MkII. Zainspirowany legendarnym JEN Jumbo fuzz, ten pedał oferuje unikalną kontrolę za pomocą czterech suwaków: głośności, tonu, konturu i szumu.

Ta nowa wersja Imperiala to rozwinięcie oryginalnego hołdu, zachowując wysoką impedancję preampu JFET, który gwarantuje mały poziom szumów oraz czystość i definicję dźwięku – coś, czego możemy oczekiwać od wszystkich pedałów SolidGoldFX. Dzięki niemu uzyskasz doskonałe brzmienie, niezależnie od tego, czy grasz na basie, gitarze czy syntezatorze.

Główną zmianą w MkII jest nowy suwak konturu, który zastępuje przełącznik środków, pozwalając na regulację częstotliwości filtru górnoprzepustowego w stosie tonowym. Ta zmiana umożliwia bardziej precyzyjne kształtowanie środków. Poprawiono również bramkę szumów, zastępując germanowe tranzystory krzemowymi oraz usprawniając generator obwiedni, co zapewnia większą konsekwencję i reakcję.

Oprócz tego, pedał oferuje podwójne wskaźniki LED, gniazda na górze urządzenia i prawdziwe przełączanie bypass. SolidGoldFX Imperial MkII jest dostępny już teraz w cenie $199.99.

Specyfikacja pedału SolidGoldFX Imperial MkII:

Kontrolki: Głośność, Ton, Kontur, Szum
Prawdziwe przełączanie bypass
Wskaźniki LED dla statusu bypass i bramki
Zasilanie: Adapter zasilający 9VDC o polaryzacji ujemnej
Wymiary: 4.77″ x 2.6 x 1.39″

Jakie są główne funkcje pedału SolidGoldFX Imperial MkII?, Jak działa nowy suwak konturu?, Czy pedał jest odpowiedni do basu, gitary i syntezatora?, Jakie zmiany wprowadzono w porównaniu do oryginalnego modelu?, Jaka jest cena pedału SolidGoldFX Imperial MkII?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402