Scary Goldings LIVE! Featuring John Scofield – recenzja albumu z udziałem MonoNeon i Will Lee

Album 'Scary Goldings LIVE! Featuring John Scofield' to wyjątkowa mieszanka talentów muzycznych, w której znakomite brzmienia basu spotykają legendarnego gitarzystę. Przyjrzyjmy się bliżej temu wyjątkowemu projektowi.

Scary Goldings LIVE! Z Johnem Scofieldem – recenzja niezwykłego projektu basowego

Kolektyw muzyczny Scary Pockets, znany z innowacyjnego podejścia do muzyki i genialnych aranżacji, po raz kolejny połączył siły z klawiszowcem Larry’m Goldingsem, tworząc nowy album ’Scary Goldings LIVE! Featuring John Scofield’. Tym razem zdecydowali się na album na żywo, który zapewnia słuchaczom unikalne doświadczenie muzyczne, zapraszając do współpracy gitarowego czarodzieja, Johna Scofielda. Projekt jest świadectwem talentu i pasji muzyków, którzy na nim się pojawiają.

Większość utworów na albumie została zarejestrowana podczas koncertu w Jazz A La Villette w Paryżu, z wyjątkiem jednego utworu (’Professor Vicarious’), który zarejestrowano w Echoplex w Los Angeles. Oprócz Goldingsa, Scofielda i założycieli Scary Pockets, Ryana Lermana i Jacka Conte, na scenie pojawili się także Ted Poor, Lemar Carter, i Louis Cole. Dwoje różnych basistów wnoszących niezwykłą energię do projektu to zdumiewający MonoNeon i legendarny sesyjny basista, Will Lee.

Album oferuje szeroką gamę muzycznych wrażeń, od energetycznych kompozycji po bardziej introspektywne momenty, prezentując unikalne styli basowe obu muzyków. Wszystkie utwory cechują się wysokim poziomem wykonawczym i aranżacyjnym, co czyni album niezwykle atrakcyjnym dla miłośników jazzu i nie tylko.

Album jest dostępny do streamowania na iTunes, Amazon MP3 i innych platformach.

Lista utworów 'Scary Goldings LIVE! Featuring John Scofield’

  • We Come in Peace
  • The Shakes
  • Professor Vicarious
  • Disco Pills
  • Take My Jet
  • Louis Cole Sucks
  • The Shiner
  • Day Old Socks
  • Scary Poppins

Kim są Scary Goldings i czym charakteryzuje się ich muzyka?, Jakie utwory znalazły się na albumie Scary Goldings LIVE! Featuring John Scofield?, Kto towarzyszył zespołowi na scenie podczas koncertu w Paryżu?, W jakim stylu muzycznym utrzymany jest ten album?, Gdzie można słuchać albumu Scary Goldings LIVE! Featuring John Scofield?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402