PRS Guitars otwiera nowe Showroom Artystów w Soundcheck Nashville

PRS Guitars dumnie ogłasza otwarcie nowego showroomu dla artystów w Soundcheck Nashville. To miejsce ma stać się inspirującą przestrzenią dla muzyków i jeszcze bardziej zacieśnić relacje marki z lokalnymi profesjonalistami.

Otwarcie nowego Showroomu Artystów PRS Guitars w Soundcheck Nashville

Data publikacji: 22 marca 2022

Marka PRS Guitars z przyjemnością informuje o inauguracji nowego showroomu dla artystów w Soundcheck Nashville, który odbył się 14 marca 2022 roku. Nashville od dawna przyciąga niesamowitych muzyków z różnych stylów muzycznych, a gitary PRS stały się nieodłącznym elementem arsenalu tych profesjonalnych muzyków – zarówno w studiu, jak i na trasach koncertowych. PRS z radością ogłasza dalsze umacnianie swoich związków z lokalnymi profesjonalnymi muzykami poprzez to nowe miejsce.

„Nasz showroom w Nashville ma zapewnić łatwo dostępne, inspirujące miejsce dla muzyków do spotkań, a także pogłębić relacje między PRS a artystami w regionie Nashville”, powiedziała Bev Fowler, dyrektor ds. relacji z artystami w PRS.

Znajdujący się w legendarnych studiach Soundcheck Nashville, które są domem dla znanych nagród CMA, nowy showroom PRS jest wyposażony w najnowsze oferty gitar i wzmacniaczy PRS, dostępne dla artystów do przetestowania lub wypożyczenia na drogę. PRS będzie również oferować usługi techniczne dla gitar dla kwalifikujących się artystów.

Zespół ds. relacji z artystami w PRS Guitars jest podekscytowany możliwością dzielenia się swoją pasją do instrumentów zarówno ze starymi znajomymi, jak i nowymi przyjaciółmi. Showroom będzie otwarty dla artystów w poniedziałki, wtorki i środy od 10:00 do 18:00 oraz w inne dni po wcześniejszym ustaleniu spotkania. Aby dowiedzieć się więcej o działalności artystów PRS, odwiedź strony prsguitars.com/artists.

Co to jest nowy showroom PRS Guitars w Nashville?, Dla kogo jest przeznaczony nowy showroom PRS Guitars?, Jakie usługi oferuje showroom PRS Guitars?, Jakie godziny otwarcia ma showroom PRS Guitars w Nashville?, Jak mogę dowiedzieć się więcej o artystach PRS?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402