Limitowana edycja Fender Suona Jazz Bass Thinline – Przegląd

Pozwólcie, że przybliżę Wam jeden z najbardziej eleganckich i inspirujących modeli basu na rynku - Limitowaną Edycję Fender Suona Jazz Bass Thinline. Ten instrument śpiewa wyrafinowaną elegancją i ciepłymi, rezonującymi tonami.

Projektowany z myślą o inspiracji i urzeczeniu, Limitowana Edycja Fender Suona Jazz Bass Thinline zachwyca wyrafinowaną elegancją, która jest echem mistrzowskiego dzieła legendarnego rzemieślnika. Jest to oszałamiająca adaptacja tradycyjnego projektu Fendera, a jego ciepłe, rezonujące tony i niezrównane piękno są świadectwem poświęcenia i artystyczności włożonej w każdy szczegół.

Stworzony z półpełnego korpusu z jesionu oraz związanej włoskiej alpejskiej świerkowej płyty wierzchniej, ten instrument pochwali się wyjątkową jasnością, żywą rezonansją i ciepłem charakterystycznym dla modeli Thinline. Prażony klonowy gryf w kształcie nowoczesnego „C” i podstrunnica z czarnego hebanu o złożonym promieniu 7,25″–9,5″ oferują luksusowy komfort i nieograniczoną grywalność, podczas gdy mostek HiMass™Vintage dodaje sustainu, rezonansji i siły. Własne przetworniki basowe Suona Jazz Bass® produkują dynamiczne i wyraźne tony z bogatymi harmonicznymi i wyjątkową głębią, a najwyższej jakości wykończenie lakierem nitrocelulozowym Violin Burst z dopasowanym malowanym główką dopełniają ten ponadczasowy instrument.

SPECYFIKACJA:

  • Półpełny korpus z jesionu z związanej włoskiej alpejskiej świerkowej płyty wierzchniej
  • Wykończenie lakierem nitrocelulozowym Violin Burst z dopasowanym malowanym główką
  • Własne przetworniki basowe Suona Jazz Bass®
  • Prażony klonowy gryf w kształcie nowoczesnego „C”
  • Podstrunnica z czarnego hebanu o złożonym promieniu 7,25″–9,5″
  • Mostek HiMass™Vintage 4-Saddle

Dostępny w kolorze Violin Burst

Czym jest Limitowana Edycja Fender Suona Jazz Bass Thinline?, Jakie materiały zostały użyte do jego konstrukcji?, Czym charakteryzuje się jego brzmienie?, Jakie są szczegóły wykończenia tej gitary basowej?, Gdzie można zdobyć ten model?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402