House of Waters powraca z nowym EP „Where I Wander”

House of Waters, dzięki swojemu najnowszemu EP zatytułowanemu „Where I Wander” przedstawia unikalne połączenie melodii i emocji. Zespół, który tworzą Max ZT na cymbałach młotkowanych i Moto Fukushima na sześciostrunowej gitarze basowej, serwuje mieszankę nowych utworów, przearanżowanych kompozycji oraz otwartej improwizacji.

Recenzja EP „Where I Wander” od House of Waters

House of Waters, zespół znany z niekonwencjonalnego podejścia do muzyki, zaskakuje nowym wydawnictwem. Ich najnowsze EP, zatytułowane „Where I Wander”, to wyjątkowa mieszanka utworów, która pokazuje wyjątkowe umiejętności muzyczne jego członków – Maxa ZT grającego na cymbałach młotkowanych oraz Moto Fukushimy, który jest mistrzem sześciostrunowej gitary basowej.

Album składa się z dwóch całkowicie nowych utworów, dwóch na nowo zinterpretowanych kompozycji i jednej otwartej improwizacji. Każdy z nich pokrywa ogromne terytorium emocjonalne, stanowiąc prawdziwe świadectwo kreatywności zespołu.

Pierwszy utwór, „Moon”, inspirowany jest ich filmową ścieżką dźwiękową do „Le Voyage Dans La Lune” dla Alamo Drafthouse. Jest to próba przełożenia naświetlego i samotnego charakteru tej ogromnej podróży. „Moon” wplata elementy argentyńskiego tanga i milongi, tworząc niezwykle ciekawą, ekscytującą, a zarazem uspokajającą podróż w nieznane.

Fukushima wzbogaca te emocje piękną grą akordową oraz inspirującym solem. Obejrzyj jego występ, nagrany w studiu.

EP „Where I Wander” jest dostępne cyfrowo przez iTunes, Amazon MP3 i inne, a fizyczne kopie można znaleźć na stronie internetowej zespołu.

Lista utworów EP „Where I Wander”:

  • Moon
  • Chaca
  • Where I Wander
  • Breath
  • Raindrops

Co wyróżnia EP „Where I Wander” House of Waters na tle innych wydawnictw muzycznych?, W jaki sposób „Moon” nawiązuje do filmu „Le Voyage Dans La Lune”?, Jakie instrumenty dominują na EP „Where I Wander”?, Gdzie można zdobyć EP „Where I Wander” House of Waters?, Jakie utwory znalazły się na EP „Where I Wander”?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402