Ibanez Sr 305

Ibanez SR 305

Siema, Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej gitary basowej. Trochę rozeznałem temat i padło na to że spróbuję od początku z 5 strunowym instrumentem. Chciał bym zakupić nowego Ibaneza SR305. Opinie w internecie odnośnie tego wiosła są zadowalające. Czy to dobry wybór dla nowicjusza ? Muzyka na którą się nastawiam docelowo to wszelakie odmiany metalu z obniżonym strojem. Proszę o opinie. Pozdroooo !

Czy myślicie, że Ibanez SR 305 jest dobrym wyborem dla początkującego basisty?
Chciałbym zacząć grać na basie i zastanawiam się nad Ibanez SR 30 Czy ktoś z Was gra na tym instrumencie i może polecić?
Słyszałem, że Ibanez SR 305 to dobry wybór dla początkujących basistów. Czy jest to właściwe dla mnie, grającego metal z obniżonym strojem?
Mój ulubiony gatunek muzyki to metal z obniżonym strojem. Czy Ibanez SR 305 jest dobrym wyborem dla mnie jako początkującego basisty?
Czy Ibanez SR 305 jest dobrą opcją dla początkującego basisty, który chce grać metal z obniżonym strojem?
Zastanawiam się nad zakupem Ibanez SR 305 jako mojej pierwszej gitary basowej. Czy to dobry wybór dla początkującego?
Czy ktoś miał doświadczenie z graniem na Ibanez SR 305 jako początkujący basista? Czy to dobry wybór?
Jakie są Wasze opinie na temat Ibanez SR 305 jako pierwszej gitary basowej dla początkujących?
Czy Ibanez SR 305 jest odpowiednią gitara basową dla mnie, grającego muzykę metalową z obniżonym strojem?
Chciałbym wiedzieć, czy Ibanez SR 305 to dobry wybór dla początkujących basistów, którzy grają metal z obniżonym strojem. Co myślicie?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Dla nowicjusza na pewno dobry , miałem ten bas przez pół roku – byłem
    zadowolony. Przy świeżo wymienionych strunach nawet zaskakiwał brzmieniem,
    wiadomo nie jest to bas hi top , ale daję radę. I do tego Masz jeden z
    najcieńszych możliwych gryfów jeśli chodzi o piątki.Co jest dosyć wygodne
    na początek przygody z 5 strunowym basem.Już na samym eq w gitarze ma duże
    możliwości regulacji brzmienia.

  2. Wielokrotnie temat się przewijał na forum, np. tu (recenzja wersji
    4-strunowej)
    https://basoofka.net/opinie/19366,ibanez-sr300/

    Polecam użyć wyszukiwarki.

    Co do samej gitary, to z pewnością jest bardzo wygodna, dzięki preampowi
    jakośtam brzmi, ale cudów nie oczekuj. Za tą kasę lepiej celować w
    używkę z nieco wyższej półki.

Możliwość komentowania została wyłączona.