combo do 2500zl

witam.

poszukuje comba w cenie takiej jak w temacie. piec ma posluzyc do grania
bluesa, jazzu i funky, a osobiscie preferuje jasniejsze brzmienie, by czasem
solo zagrac. co byscie doradzali bo nie wiem od czego zaczac ambitne
dzialania.

edit:

interesuje mnie raczej nowy sprzet, co do używanego mam opory

no i mocy jakiś 100-200W

Jakie comba polecacie w cenie do 2500 zł, które nadają się do grania bluesa, jazzu i funky i cechują się jasnym brzmieniem, aby móc czasem zagrać solo?
Jaki piec basowy w cenie 2500 zł polecacie do gry w gatunkach takich jak jazz, blues i funky, który posiada jasne brzmienie i umożliwi mi zagranie solówek?
Co polecacie w cenie 2500 zł, aby zdobyć piec basowy, który idealnie nadaje się do grania bluesa, jazzu i funky i posiada jasne brzmienie, umożliwiające solowanie?
Szukam pieca basowego w cenie do 2500 zł, który pozwoli mi grać bluesa, jazzu i funky oraz oferuje jasne brzmienie i możliwość zagrania solówek. Co polecacie?
Jaki sprzęt basowy polecacie do gry w jazzie, bluesie i funky, który można kupić za około 2500 zł, nastawiony jest na jasne brzmienie, a także umożliwia solówki?
Jakie combo basowe w cenie 2500 zł polecacie, które będzie odpowiednie do grania jazzu, bluesa i funky, ma jasne brzmienie i umożliwiało mi zagranie solówek?
Czego szukać w piecu basowym w cenie 2500 zł, aby był on idealny do grania jazzu, bluesa i funky, cechował się jasnym brzmieniem i umożliwiał solowanie?
Jaki piec basowy sprawdzi się do gry w bluesie, jazzie i funky, kosztujący około 2500 zł, posiada jasne brzmienie i możliwości solowania?
Co najlepiej kupić, aby móc grać w gatunkach jazz, blues i funky, której cena wynosi mniej więcej 2500 zł i posiada jasne brzmienie wraz z możliwością solowania?
Jakie piec basowy polecicie do gry w bluesie, jazzie i funky, w cenie do 2500 zł, który ma jasne brzmienie i umożliwia zagranie solówek, a ponadto jest sprzętem nowym?

Podziel się swoją opinią
flageton
flageton
Artykuły: 0

9 komentarzy

  1. ja bym wychaczył używanego markbassa 2X10″ albo combo Gk z serii RB w tej
    muzie sprawdzi się jak ulał:)

  2. nie polecam Ci ampega do tej muzy gdyż sam takowego posiadam z kolumną SWR, a
    tą właśnie marke też mogę polecić. (SWR). Używane za tę kase to raczej
    lipa. Na allego jest fajny eden 2×10″ (używany)

  3. Za nieco ponad 2tysie wychaczyć można nóweczkę Ampega b200r. 200W na lampie
    i głośniku 15″, a wszystko to zamknięte w zgrabnej vintageowej
    obudowie.Jedyny minus to niewygodna rączka do przenoszenia. Samo ciepło
    brzmieniowo. Polecam ograj sobie ten sprzęt.

Możliwość komentowania została wyłączona.