Bass do 3500 zł.

W artykule omawiam poszukiwania idealnego basu do 3500 zł, który sprawdzi się w różnych gatunkach muzycznych, ze szczególnym uwzględnieniem rocka i blues-rocka. Rozważam również kwestię wyboru elektroniki - aktywną czy pasywną.

Witam, jestem tu nowy i tak jak w temacie jest napisane kupię bass do 3500 zł 4 strunowy może być nowy lub używany ( w nienagannym stanie). Bass ma być uniwersalny do różnych gatunków muzycznych ale bardziej będzie używany w Rocku, Blues-Rock może coś mocniejszego bądź łagodniejszego. Zastanawia mnie również kwestia elektroniki Aktywna czy też pasywna. Wracając do basu zastanawiałem się nad Mayones BE Exotic allegro.pl/item907618235_kolejna_basowka_mayones_be_exotic_krakow_szewska.html -> lub też Mayones NTB BE5 Exotic (5 strunowy ale przeżyję) lub jakimś GMR . A może wybrać w tym przedziale pieniężnym dobrego squiera ? I pomijając już tego squiera najlepiej jak konstrukcja była by neck-thru-body Inne propozycje również mile widziane ; ) Gram rok ale załatwiłem sobie korki u dobrego basisty z okolicy …

Jaki bas polecalibyście mi do 3500 zł?
Czy ktoś ma doświadczenie w wyborze basu w tym przedziale cenowym?
Jaki bas będzie uniwersalny do różnych gatunków muzycznych, szczególnie do rocka i bluesa?
Co sądzicie o Mayones BE Exotic lub NTB BE5 Exotic jako wybór basu w tym przedziale?
Czy warto rozważyć bas Squiera w tym przedziale pieniężnym?
Aktywna czy pasywna elektronika – co byłoby dla mnie lepsze?
Który bas w przedziale 3500 zł oferuje najlepszą konstrukcję neck thru body?
Czy ktoś ma doświadczenie w grze na basie firmy GMR?
Czy istnieją inne propozycje basów w tym przedziale, które warto rozważyć?
Jakie są wasze sugestie lub rekomendacje dla początkującego basisty, który ma roczne doświadczenie?

Podziel się swoją opinią
mateusz92MX
mateusz92MX
Artykuły: 0

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.