Share your love:

GMR Majestic

GMR Majestic V Korpus- klon płomienisty Przód i tył- ovangkol…

mój gmr’ek

kupiony ostatnio… gryfik 7 czesciowy jak się już dowiedzialem z…

GMR

Mój GMR ^^ tutaj macie krótkie nagranie www.flyupload.com/?fid=722207285 – niewiedziałem…

Mój nowy nabytek

Prezentuję swój nowy nabytek: gitara stylizowana na Fender Jazz Bass…

GMR Bassforce IV

www.img75.imageshack.us www.img59.imageshack.us korpus olcha, top klon falisty, gryf 3 czesci…

Święta trójca

Autor opisuje swoje trzy ulubione gitary basowe, w tym GMR Flow In 5, Fender American Standard Precision Bass, oraz Lakland Skyline Darryl Jones 5, dzieląc się ich charakterystyką oraz osobistymi doświadczeniami z nimi.

GMR Bassforce V

Po kilku miesiącach użytkowania basu GMR Bassforce V, jestem gotów podzielić się moimi pierwszymi wrażeniami. Instrument ten, wyposażony w aktywną elektronikę i przetworniki MEC, oferuje nie tylko świetne brzmienie, ale także wysoki komfort gry.

GMR Pi

Kupiłem bas GMR Pi nie ze względu na sygnaturę Pilicha, ale po wizycie w londyńskim showroomie GMR, gdzie większość instrumentów zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Ten konkretny model przewyższył moje oczekiwania, oferując agresywny dźwięk i wygodny profil szyjki.

GMR Bassforce Custom 6

Po roku użytkowania GMR Bassforce Custom 6, czas podzielić się wrażeniami. Gitara oferuje doskonałe wykonanie, unikalne brzmienie dzięki pickupom Bassculture i wygodę gry na najwyższym poziomie.

GMR Soundboard Custom

Z ogromną przyjemnością dzielę się z wami swoją opinia na temat customowej gitary GMR Soundboard, którą jestem dumny posiadać. Mimo że jest to model niskobudżetowy, zaskoczył mnie swoją jakością wykonania, wygodą gry oraz unikalnymi rozwiązaniami osprzętowymi.

GMR Bassforce Custom 6 NTB

Recenzja GMR Bassforce Custom 6 NTB po wymianie mostka z schaller 3d na ETS i innych modyfikacjach. Brzmienia zostały nagrane z wykorzystaniem multiefektu rp50, pokazując dynamikę i charakterystykę bassu przy użyciu zużytych strun D'addario.

Gmr 6teczka nówka – w opisie link do próbek

Recenzuję gitarę basową Gmr, na którą czekałem ponad 3 miesiące. Jestem pod wrażeniem jej wyjątkowych cech, takich jak konstrukcja NTB, 35", wybór drewna oraz elektroniki Aguilar.

GMR Bassforce 5 – Pierwsze wrażenia

Sprawdziliśmy GMR Bassforce 5, basówkę, która zdobywa serca swoją jakością i możliwościami brzmieniowymi. Bardzo dobrze wyważona, choć ciężka, oferuje wyjątkowe brzmienie dzięki elektronice NOLL i przetwornikom Bartolini.

GMR Bassforce Custom IV

GMR Bassforce Custom IV to bas, który łączy w sobie wysokiej jakości rzemiosło i unikalne brzmienie. Opowiadam o moich doświadczeniach i wrażeniach związanych z tym modelem, podkreślając jakość wykonania i charakterystyczny dźwięk.

GMR Bassforce Classic IV

GMR Bassforce Classic IV to wyjątkowa gitara basowa z regulowanymi parametrami i imponującą jakością wykonania. Zapewnia doskonałą ergonomię, wszechstronne brzmienie oraz długi sustain, choć jej znacząca waga może być wyzwaniem.

Moje graty :]

Witam wszystkich 🙂 Na fotce moje graty, GMR bassforce 4…

Dawid Daszkiewicz-Dąbrowski

Dawid Daszkiewicz-Dąbrowski, znany z pracy w Płockiej Orkiestrze Symfonicznej i jako nauczyciel, dzieli się szczegółami swojego prywatnego zestawu instrumentów. Od basu po fagot, oto co znajdziemy w kolekcji tego wszechstronnego muzyka.

Wymiary gryfu

Autor opisuje swoje doświadczenia z pierwszą gitarą basową marki Stagg BC300, zwracając uwagę na wymiary gryfu. Wyraża zainteresowanie basami z grubszymi i szerszymi gryfami, w szczególności zastanawia się nad modelami Epi Thunderbird i używanymi GMR.

Bass do 3500 zł.

W artykule omawiam poszukiwania idealnego basu do 3500 zł, który sprawdzi się w różnych gatunkach muzycznych, ze szczególnym uwzględnieniem rocka i blues-rocka. Rozważam również kwestię wyboru elektroniki - aktywną czy pasywną.

Ibanez SR505

Podjęcie decyzji między gitarami basowymi Ibanez SR505 a nieznanym modelem GMR nie jest łatwe, zwłaszcza gdy preferuje się mocną muzykę taką jak Slayer, Megadeth czy Vader, choć nie odmawia się też klasycznych brzmień Pink Floyd. Ibanez oferuje humbuckery i naturalne wykończenie, podczas gdy GMR wydaje się mieć wygodniejszy gryf.

Ibanez SR506 BM vs GMR Bassforce 6 Classic

Szukając w Internecie, natrafiłem na opisy Ibaneza SR506, ale brakowało mi porównania tego modelu z GMR Bassforce 6 Classic. Różnica cenowa między nimi to tylko 400 zł, a to budzi zainteresowanie.

BRGP

Tomek, basista z Szczucina, gra na basie od 3 lat, na stosunkowo skromnym sprzęcie, ale z wielkimi planami na przyszłość. Obecnie pracuje i studiuje, co wpływa na jego możliwości inwestycyjne w lepszy sprzęt.

Gdy gitara wisi na wieszaku…

Autor zastanawia się nad najlepszą metodą przechowywania gitary: na stojaku, w pokrowcu, czy na wieszaku. Wyraża obawy dotyczące wpływu ciężaru korpusu na gryf gitary podczas wieszania, oraz zauważa różnice w strojeniu instrumentu.

COMBO PEAVEY

Combo Peavey
Pod lupę wzięty został combo basowy Peavey TNT -115 leżący w sklepie GMR od około 2 lat. Mimo swoich gabarytów i niepraktycznego transportu, oferowana cena może stanowić kuszącą propozycję.

Jaki tuning GMR Bassforce 4 Classic ?

Jaki Tuning Gmr Bassforce 4 Classic
Rozważam zakup nowej basówki - GMR Bassforce 4 Classic. Zastanawiam się nad wymianą przystawek i elektroniki, aby instrument służył mi przez lata.

Przywiązanie do sprzętu

Rozważam zmianę basu, choć wspomnienia i inwestycja w obecny instrument sprawiają, że decyzja ta jest trudna. Budżet pozwala tylko na jedną gitarę, więc muszę wybrać między zachowaniem starego sprzętu a zakupem nowego.

Modyfikacja w basówce

Zmodyfikowałem swoją starą basówkę Career na fretlessa i odkryłem, że w porównaniu z moją wysokiej klasy basówką GMR, Career ma dużo głębsze i cieplejsze brzmienie. Teraz zastanawiam się nad zmianą pickupów w GMR.

Solidny bas na początek?

Solidny Bas Na Poczatek
Przygoda z basem to nie tylko muzyka, ale i poszukiwanie idealnego instrumentu. Nasz czytelnik szuka basu o wyrazistym brzmieniu, który sprawdzi się w różnych gatunkach - czy to coś z rodzaju Rickenbacker, Jazz Bass?

Stingraye, Corty, Ibanezy, Jazzy?

Stingraye Corty Ibanezy Jazzy
W poszukiwaniu idealnego basu nasz czytelnik rozważa różne opcje, mierząc się z ograniczeniem dostępności instrumentów do przetestowania. Jego budżet to około 1000zł, z możliwością niewielkiego zwiększenia. Wśród rozważanych modeli znajdują się Jazz Bass, StingRaye, Ibanezy oraz Corty, o które poszukuje rady.

Hartke Model 5000 250W + 250W

Poznaj moje wrażenia z użytkowania zestawu Hartke Model 5000 250W + 250W razem z kolumną Hartke 410XL 400W. Sprawdź, jak poradziłem sobie z dwoma kluczowymi kwestiami, których odpowiedzi nie można było znaleźć w internecie.

Yamaha RBX 775 – wymiana przetworników czy kupno nowego basu

Właściciel basu Yamaha RBX 775 zastanawia się nad modernizacją instrumentu poprzez wymianę przetworników na niedrogie, ale lepszej jakości, aby uzyskać brakujące 'mruczenie'. Przemawia doń również opcja zakupu nowego basu z wyższej półki takiego jak Mayones BE5 Exotic lub GMR.

Bardzo młody uczeń.

Autor dzieli się swoimi przemyśleniami na temat uczenia gry na basie bardzo młodego członka rodziny. Zastanawia się, czy niewielki rozmiar dłoni dziecka pozwoli na naukę gry na instrumencie, oraz prosi społeczność o polecenie najprostszych utworów.

Siemano !

PIT, znany również jako Piotrek, opowiada o swojej niedawnej podróży stania się basistą po latach grania na gitarze. Jego narzędzia to bas GMR Bassforce IV Classic, head Ashdown MAG 300 EVO III i paczka Ashdown MAG 414T.

Zielony666 vs Fender[R] vs Reszta Świata

Autor dzieli się swoimi doświadczeniami z poszukiwań idealnego basu w południowej Polsce, opisując testowanie różnych modeli i rozmowy ze sprzedawcami. Konkluduje, że Fender nie jest już wyznacznikiem jakości i narzeka na wysokie ceny w Polsce.

JazzAss odcinek 9 [Doszła!]

W najnowszym odcinku JazzAss dokonuję montażu podstrunnicy, która została mi podarowana przez GMR. Proces obejmuje klejenie, formowanie promienia oraz prace lakiernicze, z nadzieją na idealne dopasowanie do korpusu.

Jako leworęczny basista z bogatym muzycznym doświadczeniem dzielę się swoją historią i szczegółami dotyczącymi mojego sprzętu. Od gitary CLIMAX, przez GMR, po Fender Jazz Bass i wzmak Fender Rumble - towarzyszą mi one w nieorganizowanych sesjach z przyjaciółmi.

Odprogowanie dobrego basu.

Opisuję moją podróż w poszukiwaniu idealnego basu z ograniczonym budżetem, koncentrując się na marce GMR Bassforce. Podzielam również rozważania na temat przejścia na fretless, różnic w budowie i potencjalnych kosztach takiej modyfikacji.

Moje z GMR-em przygody

Podzielam się swoimi doświadczeniami z użytkowania gitary basowej od GMR, która przysporzyła mi nie lada problemów. Od kłopotliwego klucza po nieodpowiadającego producenta - oto moja historia.

Tomek Cedzyński

Tomek Cedzyński to postać kontrowersyjna i pełna sprzeczności, znana z maniakalnego dbania o higienę oraz z zamiłowania do sprzętu basowego. W artykule poznajemy jego kolekcję basów, wzmacniaczy i akcesoriów.

Łukasz Mazurowski

Łukasz Mazurowski, basista z dwudziestoletnim doświadczeniem, dzieli się swoim imponującym zestawem sprzętu, który obejmuje głównie produkty renomowanych marek takich jak Fender, Ampeg, Boss i inne.

GMR Bassforce V vs. Mayones Forum Pi 5

Omawiamy porównanie między GMR Bassforce V a Mayones Forum Pi 5, zastanawiając się, który z nich lepiej odpowiada na potrzeby muzyków poszukujących uniwersalnego brzmienia.

Witam!

Właśnie dołączyłem do społeczności basoofkowiczów, dziękując za nieświadomą pomoc w wyborze sprzętu. Moja przygoda z basem zaczęła się dzięki wam - od GMR Bassforce do marzeń o Ampeg SVT3 Pro.

GMR – problem z gniazdem / elektroniką

Kupiłem nową gitarę basową marki GMR i natrafiłem na problem z elektroniką. Po wymianie baterii, kabli i wielu próbach ustaliłem, że gitara działa prawidłowo tylko z jednym, starym kablem.

Bas 6-strunowy do 3000 zł

Poszukiwanie najlepszego 6-strunowego basu do 3000 zł może być wyzwaniem. Wśród polecanych modeli znajdują się Schecter Stiletto Studio 6, Cort A6, Spector Legend 6 Classic i GMR Bassforce 6 Classic.

remont- pytań kilka

Niedawno postanowiłem przeprowadzić gruntowny remont mojego używanego basu GMR bassforce 4. Po wyczyszczeniu i obdrapaniu korpusu oraz szyjki, zastanawiam się nad dalszymi krokami konserwacyjnymi i technicznymi.

Historia 18 dni, czyli jak żem zamienił 3 na 1 :]

Opowiadam o tym, jak przez 18 dni udało mi się sprzedać wszystkie moje muzyczne sprzęty, aby zdobyć jedną, wyjątkową gitarę basową. Proces wymiany i poszukiwania nowego instrumentu okazał się pełen wyzwań, ale ostatecznie zakończył się sukcesem.

Wymiana przetwornika

Rozważając możliwość dostosowania mojego basu GMR Bassforce 4 do cięższej muzyki, zdecydowałem się na eksplorację opcji wymiany przetworników. Moim głównym wyzwaniem jest znalezienie odpowiednich pickupów, które wzbogacą dźwięk o potrzebny dół bez konieczności wymiany całego instrumentu.

Cześć!!!

Czesc

Mam na imie Jacek i jak się domyślacie gram na…

Michał M.

Gram od 2007-10-25 Mój sprzęt? GMR Basfors V, Laney RBG…

GMRki

2 wiosła .. tylko łódki brak 😉

GMR Tribal

Konstrukcja [*]NTB (Neck through body) Drewno: [*]Padauk (korpus) [*]Etimoe (top)…

DDD

Gram od 2005-06-08 Mój sprzęt? Gitara GMR 5,Nagłosnienie,Hartke ha5500,,vx410,vx115,Efekt.boss gt…

GMR Bassforce 5

Również basior na którym grałem w trakcie zmiany ekwipunku ,…

Wojtomierz

Gram od 2002-01-01 Mój sprzęt? Basy: Spector Rebop DLX FM…

TOMASZ TOMKIEWICZ

Gram od 1999-08-26 Mój sprzęt? GITARY: MAYONES B4(4 STR) SPECTOR…

Moje graty :]

A toto jest moje Laboga v-moss Noisy box Kustom deep…

GMR

Mi szczena opadła 🙂 I nie chodzi tutaj o fakt…

Szymex

Gram od 2009-02-01 Mój sprzęt? GMR Bassforce V, stroik Korg…

GMR…

Gmr8230

Witam, po raz pierwszy, wsztstkich forumowiczów! Zamierzam kupić basa GMR-BASS…

GMR in JAPAN !!

Witam wszystkich Basoofkowiczów. Podczas trasy Japan Tour 09 z pewnym…

Mój GMR

Z powodu mojej głupoty zdjęcie musiało zostać usuniete przez Górę.…

Witam

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Do tej pory nie miałem okazji…

Bartosz G

Gram od 2008-12-10 Mój sprzęt? GMR Bassforce IV (Bartolini+ Aguilar…

Andrey Kandiak

Mój sprzęt? Ibanez RS800TB 1979r, Ibanez RS800BK 1980r, Ibanez RS900TV…

yahmann

Mój sprzęt? GMR Bassforce V Custom Genz Benz Shuttle 6.0…

Mateusz Żak

Mój sprzęt? GMR Soundboard 5 Ashdown MAG 300 EVO II…

GMR Soundboard

Cześć, szukam ostatnio gitary dla siebie i znalazłem wiosło ze…

Wojtek Piekarski

Mój sprzęt? GMR Majestic GK 700rbII Trace Elliot BLX80 Big…

Nie Podam

Gram od 2009-03-28 Mój sprzęt? Gmr Bassforce V Stagg BC300…

Przetworniki/Struny

Cześć! Od jakiegoś czasu miałem chrapkę na wymianę gitary, posiadam…

W.J

Gram w zespole alkoholowo-thrashowym.Gram od 2010-11-02 Mój sprzęt? GMR Bassforce…

Piotr Polański

Zwykły użytkownik gitary basowej. Właściwie to na scenie ją tylko…

Sev

Mój sprzęt? GMR Bassforce V Custom Jakiś J&D.. Defil Orlik…

Paweł Kuś

Mój sprzęt? Kiedyś: Cort GB34a + Ashdown EB 180 (combo)…

Maciej Kowalczyk

gram, ryczę, gramGram od 2008-04-04 Mój sprzęt? GMR Bassforce IV…

Łukasz

Gram od 2002-07-15 Mój sprzęt? – Combo Box Taurus TL-3510…

witam…

Regulaminowe WITAM, trochę więcej o mnie pozniej … jak na…

Pit222

Gram od 2011-07-05 Mój sprzęt? GMR BASSFORCE IV CLASSIC, ASHDOWN…

cyanide

Gram od 2010-06-04 Mój sprzęt? GMR Bassforce IV Hiwatt B.20.10…

Bartosz Gruz

Gram od 2006-01-01 Mój sprzęt? GMR Soundboard V Taurus TH…

Ezy

Gram na gitarze ok 15 lat z przerwami (Cort +…

Drewno egzotyczne

witam przeglądałem oferty GMRa, same egzotyki. Ja grywam ( czytaj…

zochabass

Mój sprzęt? GMR Bassforce V , J&D RM-4 , Zak…

Pickupy Bassculure

Zamierzam zamówić sobie GMR-a i planuje wstawić pickupy Bassculture MM.…

Poziom sygnału

Mój GMR ma słabiuchny sygnał :). Przy podpinaniu go przez…

GMR Musical Instruments

Całkiem przyzwoite polskie basówki 😉 Wcześniej produkowane głównie zdrewien egzotycznych,…

GMR BC 1011OV

Hej chciałbym spytac czy ktoś wie coś o tych gitarach.np…

Padł potencjometr

Padl Potencjometr

Volume przestał działać w gitarze GMR Bassforce z elektroniką aktywną…

SIEMA WARIATY…

Siema Wariaty8230

Cześć, jestem szczęśliwym posiadaczem GMR 4 i kombo Hartke vx3500…

ibanez vs gmr

witam chciałem się od was dowiedziec jak taki Ibanez ma…

Aktualna cena GMR ?

Chciałem się dowiedzieć jaka jest aktualna cena standardowego GMR Bassforce4.…

gmr-y

Gmr Y

witam chciałem się zapytać w was z jakiego kawałka drewna…

tuner do basa

Tuner Do Basa

heja, słuchajcie ide dzisiaj kupić tuner dla siebie. jakieś propozycje…