Bass do 2000z艂

Autor artyku艂u dzieli si臋 swoimi do艣wiadczeniami z u偶ytkowania bassu marki CORT ACTION BASS i wyra偶a ch臋膰 zakupu nowego instrumentu w cenie do 2000z艂. Szuka czego艣, co sprawdzi si臋 w rocku i metalu, ale pozwoli r贸wnie偶 na eksperymenty z jazzem.

Witam! Zaczynaj膮c od pocz膮tku. Mam teraz CORT’a ACTION BASS. Troch臋 na niej
pogra艂em i stwierdzam, 偶e da si臋 na nim gra膰, cho膰 ma troch臋 metaliczne
brzmienie. W najbli偶szym czasie b臋d臋 mia艂 pieni膮dze. Chce je dobrze
zainwestowa膰 w swoj膮 przysz艂o艣膰 wi臋c szukam czego艣 lepszego od mojego
tera藕niejszego basu.

Moimi ulubionymi gatunkami muzyki s膮: ROCK i METAL. To b臋d膮 najcz臋艣ciej
przeze mnie grane rodzaje muzyki lecz czasem te偶 chcia艂bym pogra膰 np. JAZZ,
偶eby nie ogranicza膰 si臋 do jednego typu. Co by艣cie polecali w cenie do 2000
z艂??

Przy okazji jaki艣 piecyk 10-20w i 偶eby mia艂 jak najmniejsze rozmiary(Mam
ju偶 piec 100w ale zapisa艂em si臋 na lekcje gitary basowej wi臋c potrzebuje
czego艣 przeno艣nego).

Z g贸ry dzi臋kuj臋!!!

P.S Nie wiem czy to dobry dzia艂 馃槢

Jaki bas do 2000 z艂 polecacie dla mnie, skoro graj膮 w rocku i metalu, ale czasem chc膮 pogra膰 jazz?
Jaki bas do 2000 z艂 jest polecany dla osoby graj膮cej w rocku i metalu, ale chc膮cej czasem gra膰 jazz?
Kt贸ry bas do 2000 z艂 by艂by najlepszy dla mnie, gdy gram g艂贸wnie rock i metal, ale chc臋 czasem spr贸bowa膰 jazzu?
Co by艣cie polecali w cenie do 2000 z艂 dla kogo艣, kto gra zar贸wno rock, jak i metal, ale powinien te偶 spr贸bowa膰 jazz?
Jaki bas mia艂by najlepsze brzmienie w rocku i metalu, ale dobrze sprawdzi艂by si臋 tak偶e w jazzie, w cenie do 2000 z艂?
Jaka marka bas贸w by艂aby najlepsza dla mnie, skoro gram w r贸偶ne gatunki muzyczne, a m贸j bud偶et to tylko 2000 z艂?
Czy m贸g艂by艣 poleci膰 mi jaki艣 bas, kt贸ry sprawdzi艂by si臋 w rocku, metalu i jazzie, w cenach do 2000 z艂?
Jakiego basu inni gracze polecaliby mi, skoro gram g艂贸wnie w rocku i metalu, ale chc臋 czasem pogra膰 jazz?
Co powinienem wzi膮膰 pod uwag臋, szukaj膮c basu, kt贸ry dobrze sprawdzi si臋 w rocku, metalu i jazzie, w cenach do 2000 z艂?
Jakie piecyki 10-20W i przeno艣ny powinienem wybra膰, aby pasowa艂 do mojego nowego basu, maj膮c bud偶et do 2000 z艂?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
Dawidpol
Dawidpol
Artyku艂y: 0

2 komentarze

  1. Gitara:

    allegro.pl/item824954563_ibanez_roadstar_ii_rb850_japonia_1986_rok.html

    Mam gitar臋 z tej serii z rocznika 83 i je艣li te trzy lata r贸偶nicy nie
    popsu艂y tej serii, to do 2000z艂 nie znajdziesz lepszej gitary do grania rocka
    i metalu. Oczywi艣cie sprawd藕 j膮 osobi艣cie przed zakupem, najlepiej w
    towarzystwie kogo艣 bardziej do艣wiadczonego.

    Piec:

    Warwick Blue Cab 15.1, Ashdown AFTER EIGHT, Peavey Max 158, Hartke B200 albo
    Hartke A25. Osobi艣cie polecam ten ostatni, ale do 膰wicze艅 ka偶dy z
    wymienionych si臋 nada.

  2. z艂y dzia艂, z艂y w膮tek. Przeczytaj pan regulamin a zw艂aszcza jego 3 punkt.
    Klozet

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.