Futeral Do Basu Hollow Body

Futerał do basu hollow body

Witam szanowne koleżanki/szanownych kolegów 🙂

Szukam futerału do basu, który pasowałby do basu hollow body, short scale
jakim jest Aria 5120.

Standardowe case’y są za wąskie i zbyt płytkie a takie do basów
akustycznych są dość duże i bas miałby luzy w środku, wiec taki
wziąłbym w ostateczności.

Może ktoś zna jakieś modele standardowych futerałow o wymiarach większych
od 115x40x10 albo futeralów do basów akustycznych o wymiarach jak najbardziej
dopasowanych do mojego basu?

Ewentualnie ile kosztowaloby zrobienie takiego case na zamówienie i gdzie
możnaby to tanio zrobić?

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi 🙂

Szukam futerału do mojego basu hollow body, czy ktoś może polecić jakiś konkretny model?
Czy wśród was są basiści, którzy mieliby doświadczenie w poszukiwaniu futerałów do basów hollow body?
Czy ktoś z was miał już styczność z przypadkiem poszukiwania futerału do Aria 5120 lub podobnego basu?
Czy orientuje się ktoś, czy na rynku są dostępne futerały do basów hollow body o rozmiarach większych niż standardowe casey?
Czy ktoś wie, w jakim przedziale cenowym można oczekiwać na wykonanie futerału na zamówienie?
Czy jest możliwość zamówienia indywidualnego futerału do mojego basu hollow body?
Czy powinienem wybierać futerał do basów akustycznych czy raczej szukać rozwiązań dedykowanych dla basów hollow body?
Czy istnieje szansa, że futerał do basów akustycznych okaże się dobrym rozwiązaniem do mojego basu?
Czy warto zainwestować w droższy, custom made futerał czy raczej poszukać tańszych rozwiązań?
Czy ktoś mógłby polecić warsztat, który zajmuje się wykonaniem indywidualnych futerałów do basów hollow body?

Podziel się swoją opinią
werewolf123
werewolf123
Artykuły: 0