Jaki Pickup Do Precla

Jaki pickup do precla

Witam jaki przetwornik do precisiona Greco z 77 roku ? Deska jesionowa i
klonowa podstrunica. Zalezy mi na poprawie brzmienia na jeszcze lepsze i czy
może Fender vintage będzie idealnym rozwiazaniem? Pp

Jakim pickupem polecałbyś wyposażyć mój precision Greco z 77 roku, żeby poprawić jego brzmienie?
Jaką markę pickupa polecacie na mój precision bas Greco z 1977 roku?
Czy możesz mi polecić najlepszy pickup do precyzji basu Greco z 77 roku, który jest wykonany z deski jesionowej i klonowej podstrunicy, aby poprawić jego brzmienie?
Jakim pickupem najlepiej wyposażyć mój precision Greco z 1977 roku wykonany z deski jesionowej i klonowej podstrunicy, aby uzyskać lepsze brzmienie?
Czy możecie mi doradzić, jaki pickup będzie najlepszy do mojego basu precision Greco z 77 roku, którego deska jest wykonana z jesionu i klonu, a podstrunnica to klon?
Który pickup sprawdzi się najlepiej w moim basie precision Greco z 77 roku wykonanym z deski jesionowej i klonowej podstrunicy, aby uzyskać idealne brzmienie?
Który pickup wybrać, jeśli posiadam precyzję bas Greco z roku 1977 i chcę poprawić jego brzmienie?
Jaki pickup będzie najlepszy do mojego basu precision Greco z 77 roku, którego deska wykonana jest z jesionu i klonu, a podstrunnica to klon, aby uzyskać najlepsze brzmienie?
Czy Fender Vintage pickup to dobry wybór dla mojego basu precision Greco z 77 roku wykonanego z deski jesionowej i klonowej podstrunicy, aby uzyskać lepsze brzmienie?
Co zrobić, aby poprawić brzmienie mojego basu precision Greco z 1977 roku, wykonanego z deski jesionowej i klonowej podstrunicy? Czy Fender Vintage pickup może być idealnym rozwiązaniem?

Podziel się swoją opinią
mateusz13071994
mateusz13071994
Artykuły: 1

9 komentarzy

  1. A czym Fender custom shop 62 wypada w porównaniu z Fender vintage

  2. Hehe chodzi mi czy jest lepszy brzmieniowo i czy jest sens wydania więcej
    pieniędzy za niego.

  3. Dzieki za pomoc, a w jakim sklepie najlepiej kupić ten pickup fener vintage i
    najtaniej Pozdrawiam!!! Mateusz

  4. Jak brakuje ci do darmowej wysyłki to zagadaj w miejscowym muzycznym czy nie
    robią zamówień hurtowych.

    Jak nie robią to zagadaj tego gościa:

Możliwość komentowania została wyłączona.