Mikro Jack I Muzyka Z Laptopa

mikro jack i muzyka z laptopa

Witam.Mam win8 i pewien problem a że nie jestem specem od kompa to może ktoś
mi jak krowie na rowie wyjaśni jak ustawić kompa żeby przez wyjście mikro
jacka było słychać muze z youtube w głośnikach wieży.Chcę to
wykorzystać do podkładów do basu

Dzięki.

Jak mogę ustawić swój komputer z systemem Windows 8, żeby przez wyjście mikro jacka słychać muzykę z YouTube w głośnikach wieży, gdy gram na basie?
Potrzebuję pomocy z ustawieniem swojego komputera z systemem Windows 8, by móc odtwarzać muzykę z YouTube za pośrednictwem wyjścia mikro jacka i słuchać jej na wieży podczas grania na basie. Czy możesz mi pomóc?
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, jak ustawić mój komputer z systemem Windows 8, by dźwięk z YouTube był przesyłany przez wyjście mikro jacka do głośników wieży i słychać go było podczas ćwiczeń na basie?
Jaki jest najlepszy sposób ustawienia mojego komputera z systemem Windows 8, by przesyłał dźwięk z YouTube za pośrednictwem wyjścia mikro jacka do głośników wieży i słyszeć go podczas grania na basie?
Potrzebuję porady dotyczącej ustawień mojego komputera z systemem Windows 8, aby dźwięk z YouTube odtwarzał się przez wyjście mikro jacka i był słyszany na wieży podczas ćwiczeń na basie. Czy ktoś może mi pomóc?
Czy jest ktoś, kto może pomóc mi z ustaleniem ustawień komputera z systemem Windows 8, tak aby dźwięk z YouTube był przesyłany przez wyjście mikro jacka do głośników wieży i by słyszeć go podczas ćwiczeń na basie?
Jak mogę ustawić swój komputer z systemem Windows 8, aby za pośrednictwem wyjścia mikro jacka przesłać muzykę z YouTube, którą mogę słuchać na wieży, gdy ćwiczę na basie?
Czy ktoś umie wyjaśnić mi, jak skonfigurować swój komputer z systemem Windows 8, tak aby dźwięk z YouTube był odtwarzany za pośrednictwem wyjścia mikro jacka, a jego dźwięk był słyszany przez głośniki wieży podczas gry na basie?
Jaki jest najlepszy sposób na skonfigurowanie mojego komputera z systemem Windows 8, aby dźwięk z YouTube był przesyłany przez wyjście mikro jacka do głośników wieży, które mogę słyszeć podczas ćwiczeń na basie?
Czy ktoś może mi pomóc w ustawieniu mojego komputera z systemem Windows 8, abym mógł słuchać muzyki z YouTube przez wyjście mikro jacka na wieży podczas ćwiczeń na basie?

Podziel się swoją opinią

8 komentarzy

  1. To do Hyde Parku a nie Basowych Pogaduchów.

    Wyjście w karcie muzycznej, do którego podłączasz głośniki, spinasz z
    „line in” w wieży. I tyle.

  2. Niekoniecznie jack-chinch. Są wieże, w których jest wejście „Audio in” albo
    „Line in” na 3,5 mm jack.

  3. A jak podłączysz do tego samego wyjścia słuchawki to słyszysz muzykę?

  4. 1 edytuj posty, zamiast pisać 2 pod rząd

    2 sprawdź czy kabel jest na pewno dobry

    3 sprawdź ustawienia na wieży

    najważniejsze, że dźwięk jackiem z komputera wychodzi

Możliwość komentowania została wyłączona.