Jakie Combo Do 2000pln

Jakie combo do 2000pln

Witam, poszukuję pieca basowego do około 2000zł. Gram w zespole hard
rockowo/metalowym i chciał bym prosić o doradzenie jakiegoś ciekawego comba,
które ma zapas mocy i w miarę przyzwoite brzmienie. Kupiłem Ampega BA115 HP
lecz jest stanowczo zbyt cichy, nawet mój stary piec o mocy 50w jest
głośniejszy 😉 Więc proszę o poradę jakie combo wybrać. Z góry
dziękuję 😉

Jakie są najlepsze opcje pieców basowych do gry w hard rockowym/zespołach metalowych za 2000pln, które mają dobry zapas mocy i przyzwoite brzmienie?
Które połączenie głośników jest najlepsze dla mojego stylu grania basu w zespole metalowym i hard rockowym, z uwzględnieniem ceny do 2000zł?
Czy ktoś mógłby polecić jakieś dobre combo basowe, które jest w stanie zaoferować sporo mocy za cenę do 2000zł i dobrze brzmi?
Jak wybierać dobrze brzmiący i mocny piec basowy dla zespołów hard rockowych i metalowych za cenę do 2000zł?
Czym różnią się sprawdzone modele pieców basowych do zespołów rockowo-metalowych dla graczy o różnym stylu gry?
Które tętnice są najlepsze w zakresie pieców basowych dla zespołów rockowych i metalowych?
Jakie są najlepsze i najczęściej używane marki pieców basowych wśród hard rockowych/zespołów metalowych?
Który głośnik najlepiej pasuje do grania basowego w zespole rockowym i metallowym, jeżeli chodzi o wskazany budżet?
Czy istnieją specjalistyczne sklepy lub miejsca, gdzie można kupić dobre jakościowo i wydajne, ale jednocześnie niedrogie piece basowe?
Jakie opcje mam wybierz piec basowy i zainwestować około 2000zł, aby uzyskać mocne dźwięki i dobry poziom głośności dla grania w ciężkich stylach muzycznych?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.