Pickup Do Precla Piatki

Pickup do precla piątki

Mam Sandberga na delano, MM pod gryfem zasuwa przaśnie, ale precision mnie
wkurza, chciałbym coś bardziej wintydżowego. Gdzie można dostać dobry
pickup do precla piątki w Polsce (ewentualnie w UE)? Co byście polecili?

Gdzie mogę znaleźć dobry pickup do precla piątki dla mojego Sandberga z gryfem MM?
Jakie pickupy z wintydżowym brzmieniem polecacie do piątka Delano w Sandbergu?
Czy ktoś poleciłby mi dobry pickup do precision, który ma brzmienie pasujące do mojego Sandberga MM?
Czy jest jakiś sklep muzyczny w Polsce, w którym mogę znaleźć wintydżowy pickup piątki do basu Sandberga z gryfem MM?
Czy ktoś zna sklep internetowy w UE, który oferuje dobry pickup do precla piątki dla Sandberga?
Jaki jest Wasz ulubiony pickup do precla piątki, który sprawdził się w basie Sandberga z gryfem MM?
Czy jest jakiś specjalny rodzaj pickupu, który byłby idealny dla precla piątki w Sandbergu?
Czy istnieje jakiś producent, który oferuje wintydżowe pickupy do piątki Sandberga w Polsce?
Czy ktoś z Was przeprowadzał zmiany pickupów w piątce Sandberga i mógłby polecić jakieś specyficzne modele?
Czy jest jakaś firma produkująca pickupy do basów, którą polecilibyście do znalezienia w Europie dla mojego Sandberga z gryfem MM?

Podziel się swoją opinią

6 komentarzy

  1. Merlin zrobi mi customowe pickupy? Jakich okolic cenowych mogę się
    spodziewać za przetwornik bez udziwnień? Bo nie wiem, czy warto Zbyszkowi
    pupę zawracać jak to ma być 500zł 😀

    za propozycję z wilkinsonem dziękuję, ale to raczej kilka kroków wstecz,
    więc nie skorzystam.

  2. Generalnie robi customowe pickupy, ale kilkukrotnie już niezależni od siebie
    ludzie mówili mi, że jego odpowiedź na zapytanie była „potrafię zrobić,
    ale się nie podejmuję”.

  3. W sumie to pograłem trochę i zrezygnowałem. Brzmienie jest fajnie nasycone,
    może nie ma takiego vintage’owego „szmeru”, ale za to przebija się w miksie
    jak totalna żyleta. No i zacząłem używać więcej MM, ciekawa odmiana po
    całym życiu z preclem, szczególnie palcami (zazwyczaj jadę kostką).

Możliwość komentowania została wyłączona.