EHX Deluxe Big Muff Pi czy Boss ODB-3?

Witam, rozglądam się za basowym distortion/overdrive do thrash/death metalu.
Zależy mi przede wszystkim na mocnym i agresywnym brzmieniu, od efektu
oczekuję raczej dobrego wpasowania się w grę zespołową niż solówkowych
popisów. Wstępnie wybrałem Electro-Harmonixa Deluxe Bass Big Muff Pi oraz
Bossa ODB-3, do wydania mam ok. 400- 500zł. Który z tych efektów lepiej
się sprawdzi? Mam tu na myśli także ogólną jakość wykonania i
szerokość brzmień jakie można z nich wycisnąć. Jeśli ktoś jest w stanie
mi polecić coś lepszego, także nie pogardzę radą. Pozdrawiam.

Który basowy distortion/overdrive polecacie do thrash/death metalu – EHX Deluxe Big Muff Pi czy Boss ODB 3?
Szukam mocnego i agresywnego brzmienia dla mojego basu do grania zespołowego. Który efekt będzie lepszy – Electro Harmonix Deluxe Bass Big Muff Pi czy Boss ODB 3?
Mam ok. 400-500 zł na wydanie na basowy distortion/overdrive. Który efekt lepiej sprawdzi się dla grania w stylu thrash/death metal – EHX Deluxe Big Muff Pi czy Boss ODB 3?
Czy ktoś może polecić jakiś inny basowy distortion/overdrive do grania w stylu thrash/death metal?
Który efekt basowy distortion/overdrive lepiej się sprawdzi podczas gry zespołowej – EHX Deluxe Big Muff Pi czy Boss ODB 3?
Który basowy distortion/overdrive oferuje szerszą gamę brzmień – EHX Deluxe Big Muff Pi czy Boss ODB 3?
Czy warto zainwestować w Electro Harmonix Deluxe Bass Big Muff Pi do grania w stylu thrash/death metal?
Czy poziom wykonania efektów EHX Deluxe Big Muff Pi i Boss ODB 3 jest porównywalny?
Jaki basowy distortion/overdrive polecacie do gry zespołowej w thrash/death metalu w cenie ok. 400-500 zł?
EHX Deluxe Big Muff Pi czy Boss ODB 3 – który efekt jest bardziej uniwersalny w graniu na basie w różnych stylach muzycznych?

Podziel się swoją opinią
ChaosTheory
ChaosTheory
Artykuły: 0

5 komentarzy

  1. Jaki dokładnie model/modele? Tak pobieżnie widzę że ceny są ok. 600 w
    górę.

  2. Muffy łatwy do zrobienia z bossa łatwo zrobić synth dodając tranzystor i
    przełącznik 3 stopniowy.

Możliwość komentowania została wyłączona.