Combo Hartke 1415 – co padło?

Witam,

podczas dzisiejszego treningu na basie padło mi tytułowe combo

wyłączyłem je powerem na moment, bo akurat ktoś dzwonił, po czym po kilku
minutach ku mojemu zdziwieniu już się nie chciało włączyć (nie pali się
lampka etc.)

nie było żadnego smrodu, trzasku, brumu – nic, najzwyczajniej je
wyłączyłem i już nie chce odpalić

sprawdziłem kabel zasilający, jest ok

sprawdziłem bezpieczniki, wszystko gra

czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło się stać?

Co mogło się stać z moim combo Hartke 1415, które padło podczas treningu na basie?
Dlaczego moje combo Hartke 1415 przestało działać podczas dzisiejszego treningu na basie?
Czego może dotyczyć usterka mojego tytułowego combo Hartke 1415, które padło podczas dzisiejszego treningu na basie?
Jaki może być powód tego, że moje combo Hartke 1415 nie działa po wyłączeniu go na moment podczas treningu na basie?
Czy ktoś wie, co może się dziać z moim combo Hartke 1415, które nie chce się włączyć po wyłączeniu na moment podczas treningu na basie?
Jakie są możliwe przyczyny usterki mojego combo Hartke 1415, które przestało działać podczas dzisiejszego treningu na basie?
Czym może być spowodowane to, że moje combo Hartke 1415 nie chce się włączyć po kilku minutach wyłączenia podczas treningu na basie?
Kto może mi powiedzieć, dlaczego moje combo Hartke 1415 nie działa po krótkim wyłączeniu podczas treningu na basie?
Co zrobić, gdy moje combo Hartke 1415 nie chce się włączyć po krótkim wyłączeniu podczas treningu na basie?
Jak rozwiązać problem z moim combo Hartke 1415, które przestało działać podczas dzisiejszego treningu na basie?

Podziel się swoją opinią
Małodobry
Małodobry
Artykuły: 0

Jeden komentarz

  1. może coś z włącznikiem. Za mocno wyłączyłeś i coś tam się
    poluzowało, ja kiedyś też tak miałem, ale po paru ruchach włącznikiem w
    góre w dół wszystko wróciło do normy.

Możliwość komentowania została wyłączona.