Laney RB8 czy Kustom DE 100

Cześć!

Gram na basie rok, mam zespół i stwierdziłem, że przydałby mi się
większy wzmacniacz (Mam 30-watowe coś, nie daje rady na próbach). Mogę
kupić używane combo Laneya RB8 za 1300zł, ale zastanawiam się też nad
Kustomem DE 100 ( 1469zł). Nie zależy mi tak bardzo na 300 watach laneya, na
mniejsze koncerty wystarczy 100 wat, na średnie nagłaśniają z tych
mniejszych. Czy warto dopłacić te 169zł i kupić Kustoma, czy raczej
polecacie Laneya? Dodam, że jak na razie z zespołem gramy covery metallici i
judas priest, i mamy zamiar robić własne kawałki w tych klimatach.

Dzięki za odpowiedź

Czy powinienem kupić używane combo Laneya RB8 za 1300zł czy nowego Kustoma DE 100 za 1469zł na moją gitarę basową?
Czy kupno Laneya RB8 czy Kustoma DE 100 Gram jest dla mnie korzystne, bo potrzebuję większego wzmacniacza na próbach z moim zespołem?
Jaki wzmacniacz basowy polecacie na próby z moim zespołem, Laneya RB8 za 1300zł czy nowego Kustoma DE 100 za 1469zł?
Który wzmacniacz basowy będzie lepszy dla mnie i mojego zespołu, Laneya RB8 czy Kustoma DE 100?
Czy warto dopłacić te 169zł i kupić Kustoma DE 100, czy Laney RB8 jest wystarczający dla mnie i mojego zespołu?
Jaką markę wzmacniacza basowego powinienem wybrać do mojego zespołu, Laneya RB8 czy Kustoma DE 100?
Który wzmacniacz basowy jest bardziej korzystny dla mojego zespołu, Laneya RB8 czy Kustoma DE 100?
Czy powinienem wydać 1300 zł na używany combo Laneya RB8 czy 1469 zł na nowego Kustoma DE 100 na potrzeby mojego zespołu?
Jaki będzie najlepszy wzmacniacz basowy dla mojego zespołu, Kustom DE 100 czy Laney RB8?
Czy warto zainwestować dodatkowe 169 zł i wybrać Kustoma DE 100 czy wystarczy mi Laney RB8 do mojego zespołu i rodzaju muzyki, którą gramy?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.