Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro

Witam , mam problem z połączeniem w/w . Napiszę jak to umnie wygląda :
sygnał z gitary biegnie przez multicomp-octabass-wchodzi bass in w Line6 .
Wychodzę unbal analog out wyjściem MODEL i wchodzę do ampega . Nie wiem w
czym rzecz , ale sygnał przy mocnejszym zagraniu się przesterowuje. W pętli
mam wpięte jeszce BBE Sonic Maximizer 482i , ale on nie ma wpływu na
opisywany problem. Przestawienie przełącznika input level w pozycję PAD
osłabia sygnał , ale przesterowanie jest w dalszym ciągu. Jeżeli ktoś jest
mi w stanie podać poprawną konfigurację i ustawienia to będę bardzo
wdzięczny.

Jak połączyć Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro, żeby uniknąć przesterowania?
Czy ktoś zna konfigurację i ustawienia, aby uniknąć przesterowania w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro?
Co zrobić, żeby sygnał nie przesterowywał w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro?
Jakie są poprawne ustawienia, aby uniknąć przesterowania w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro?
W jaki sposób połączyć Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro, żeby wyeliminować przesterowanie?
Czy ktoś ma pomysł, jak rozwiązać problem z przesterowaniem w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro?
Co zrobić, aby sygnał nie przesterowywał w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro przy mocniejszym zagraniu?
Jakie są poprawne ustawienia input level w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro, aby uniknąć przesterowania?
Czy ktoś zna efektywne rozwiązanie problemu z przesterowaniem sygnału w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro?
Jak wpiąć BBE Sonic Maximizer 482i w połączeniu Line 6 bass pod xt pro + Ampeg svt3 pro, aby nie wpływał na przesterowanie sygnału?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Przede wszystkim w symulacjach wzmacniaczy PODa spróbuj ściągnąć
    (zmniejszyć) ustawienie DRIVE bo tutaj w zależności o symulacji potrafi
    dużo przesteru zrobić. U mnie przykładowo ustawienie to jest odkręcone na
    mniej niż 1/4, powyżej tego przesterowywuje sygnał gitary.

Możliwość komentowania została wyłączona.