Gmr A Bassforce 4 Classic

GMR-a Bassforce 4 Classic

Mam zamiar zakupić ten bass… tylko zastanawiam się czy należało by wymienić w nim elektronikę bądź przystawki – co oferuje fabrycznie firma GMR, oczywiście za odpowiednia opłatą, a może zostawić to co jest czyli- pickupy MEC JJ active? W ofercie maja: elektronika Bartilini 2 drożna 460,- elektronika Bartilini 3 drożna 690,- elektronika MEC 2 drożna 345 ,- elektronika SD 2 drożna 460,- elektronika SD 3 drożna 690,- pickupy HB/HB aktywne SD 690,- pickupy HB/HB Bartolini 690,- pickupy J/J aktywne SD 575,- pickupy J/J Bartolini 460,- pickupy J/J pasywne SD 460,- Muzyka którą gram to punk z elementami hard rocka. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Czy powinienem wymienić elektronikę lub przystawki w basie GMR Bassforce 4 Classic?
Co myślisz o ofercie firmy GMR w zakresie elektroniki i przystawek do mojego basu?
Czy warto zapłacić za elektronikę Bartolini 3 drożna w moim GMR Bassforce 4 Classic?
Jaki rodzaj pickupów polecasz do grania punkowych utworów z elementami hard rocka w bazie GMR Bassforce 4 Classic?
Czy fabryczne pickupy MEC JJ active w moim basie GMR Bassforce 4 Classic są wystarczające do mojej muzyki?
Która opcja elektroniki byłaby najlepsza dla mojego stylu grania na basie GMR Bassforce 4 Classic?
Czy powinienem zdecydować się na aktywne pickupy HB/HB Bartolini w moim basie GMR Bassforce 4 Classic?
Jaki jest Twój pomysł na ulepszenie brzmienia mojego basu GMR Bassforce 4 Classic poprzez wymianę elektroniki lub przystawek?
Co sądzisz o pickupach J/J aktywnych SD 575 w bazie GMR Bassforce 4 Classic do mojego stylu grania?
Czy fabryczna elektronika MEC 2 drożna będzie odpowiednia dla mojego stylu grania na basie GMR Bassforce 4 Classic?

Podziel się swoją opinią

10 komentarzy

  1. ja mam gmr standardowo co prawda mam jj mec dynamic corection czy tam jak się
    to pisze 😉 ale mam mostek inny i korpus i gryf z paru kawalkow drewna i powiem
    ze super gra jedyne co zamierzam zrobić to zmiana elektroniki z pasywnej na
    aktywna mec kosztuje chyba 300zł w sklepie Mayonesa 😉

    w sumie to goraco polecam to wiosło nawet w standardowej wersji 😉

  2. wiem , że jest to dobry bass 😉 … a co z tej listy zmian jest, ze tak powiem
    najlepsze, najbardziej odpowiadające stylowi gry który preferuje?

  3. no jeżeli chodzi o punka to raczej wszystko jedno ale ja w zyciu dużo punka nie
    grałem wiec się nie znam i się moim zdaniem nie sugeruj! ale to nie tylko
    zalezy od tego co grasz ale jeszcze na czym bo jak masz dobra glowe i dobra
    paczkę to na przyklad nie potrzebujesz aktywnej elektroniki 😉 albo jeżeli
    chcesz uslyszec brzmienie twojej dechy to tez nie powinienes mieć aktywnych
    przetwornikow 😉

  4. Obecnie czekam do gwiazdki kiedy to wejdę w posiadanie Laneya Richter R4 😉
    … co z tym by się najlepiej komponowalo??

  5. –> Osobiście założyłbym aktywną elektroniką i dwa humbuckery Merlina
    ( ewentualnie zestaw J/H ) w obudowach singli.

  6. Witaj jeśli Cie to interesuje mam do sprzedania, gitarę basówą GMR BC . jest
    na gwarancji uzywana rock:)stan idealny!niech Cie cena nie przerazi – 1900zł(ewentualnie drobna negocjacja;), dobry sprzet kosztuje a ten model ma
    dużo wielbicieli, takze nie będę się rozpisywal, jeśli jestes zainteresowany
    oferta, proszę o kontakt, na gg:3943290, poczta: [email protected], bądź
    telefonicznie :503499492

  7. wydaje mi się że jakiś Ibanez BTB będzie lepszy…:D i taniej zaplacisz:D

  8. Chłopie, nie sugeruj się tym cennikiem, bo on od czterech lat nie był
    aktualizowany. Jak chcesz się dowiedzieć o ceny tego typu, to kontaktuj się
    z nimi bezpośrednio, bo ta strona, mimo, że w nowej wersji, to i tak jest
    przeterminowana 😛

  9. Wiem ze nie był, ceny podałem tylko jako dodatkową informację,
    orientacyjnie , a poza tym stosunek ich wzgledem siebie się jakoś
    diametralnie pewnie nie zmienił, ponadto cena póki co nie gra roli (w
    granicach zdrowego rozsadku oczywiście, więcej niż cena tego bassu nie
    uzbieram zbyt szybko 😉 ).

  10. @bartasm: Mam zamiar zakupić ten bass… tylko zastanawiam się czy należało by wymienić w nim elektronikę bądź przystawki – co oferuje fabrycznie firma GMR, oczywiście za odpowiednia opłatą, a może zostawić to co jest czyli- pickupy MEC JJ active?

    W ofercie maja:

    elektronika Bartilini 2 drożna 460,-
    elektronika Bartilini 3 drożna 690,-
    elektronika MEC 2 drożna 345 ,-
    elektronika SD 2 drożna 460,-
    elektronika SD 3 drożna 690,-
    pickupy HB/HB aktywne SD 690,-
    pickupy HB/HB Bartolini 690,-
    pickupy J/J aktywne SD 575,-
    pickupy J/J Bartolini 460,-
    pickupy J/J pasywne SD 460,-

    Muzyka którą gram to punk z elementami hard rocka.

    Z góry wielkie dzięki za pomoc.

    siema ja mam GMR-a z dwoma aktywnymi humbackami EMG, pozłacanym mostem Gotoh,
    mam zamiar go sprzedać więc jakby co to kotaktuj się ze mną

    http://www.myspace.com/positiveforprogress

Możliwość komentowania została wyłączona.