Fender Precison – EMG + Badass – próbki

www.img337.imageshack.us/img337/1116/pbassmini.jpg

Krótka próbka nagrana w linie, na laptopie ze zintegrowaną katą, bez
kompresora, EQ na 0.

www.w532.wrzuta.pl/audio/88MYmcbuq7X/swinska_grypa_jazz

Ciekaw jestem opinii.

P.S.

jak coś nagram w wolnej chwili to wrzucę.

Czy mam Fender Precision z EMG + Badass i nagrałem krótki kawałek bez kompresora, EQ na 0 – co myślicie o tym?
Co o tym myślicie, że mam Fender Precision z EMG + Badass i nagrałem krótką próbkę bez kompresora, EQ na 0?
Jakie jest wasze zdanie o moim Fender Precision z EMG + Badass, gdy nagrałem krótką próbkę na laptopie bez kompresora, EQ na 0?
Co sądzicie o nagraniu, które zrobiłem na swoim Fender Precision z EMG + Badass – bez kompresora, EQ na 0?
Co myślicie o krótkiej próbce z mojego Fender Precision z EMG + Badass, którą nagrałem bez kompresora, EQ na 0?
Co o tym myślicie, że nagrałem krótki utwór na moim basie Fender Precision z EMG + Badass, bez kompresora i EQ ustawionego na 0?
Jaka jest wasza opinia na temat mojego nagrania, gdy grałem na swoim Fender Precision z EMG + Badass bez kompresora, EQ na 0?
Co sądzicie o tym, że użyłem mojego Fender Precision z EMG + Badass, aby nagrać krótką próbkę na laptopie bez kompresora i z EQ na 0?
Jakie jest wasze zdanie na temat krótkiego nagrania, które zrobiłem na swoim Fender Precision z EMG + Badass – bez kompresora, EQ na 0?
Co sądzicie o moim basie Fender Precision z EMG + Badass po usłyszeniu krótkiej próbki nagranej bez kompresora, EQ na 0?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. Nie lubię brzmienia precla, ale ten brzmi na prawdę świetnie (jak dla mnie).
    Nie jest zwykłym misiem pysiem. Ma pazurek 😀

  2. brak „sznurkowego” środka i piardu charakterystycznego dla precla w tych
    proporcjach i bez aranżu daje rade ale dwa trzy instrumenty zabrały by całą
    góre i resztki środka z tego pickupu. Sterylny i malo charakterny sound. Bass
    pewnie dobry tylko Ekstremalnie Maksymalne Gówn… psuje sprawę. Świetny
    riff poza tym. Bass śliczny.

  3. mroku – raczej nie, chyba że masz jakiegoś bardzo starego.

    Alfik – Doug Wimbish pewnie by się nie zgodził 🙂 Riff mój – dzięki!

    btw, przez kilka lat używałem pasywnego p-bassa i tolerowałem go tylko z
    sansampem, który drastycznie wycina środek. Chciałem klasycznie wylądający
    bas, ale z dość nowoczesnym soundem.

    Dzięki wszystkim za opinie!

Możliwość komentowania została wyłączona.