HATHOR Pickups

HATHOR Pickups to europejski lider w produkcji pickapów gitarowych i basowych, oferujący produkty wysokiej jakości z różnorodnością brzmień. Firma, bazująca w Krakowie, dostarcza swoje produkty na cały świat, oferując personalizację dźwięku dzięki technologiom takim jak cięcie CNC czy grawerowanie laserem.
HATHOR-Pickups

HATHOR Pickups to europejski producent pickapów gitarowych, basowych i do instrumentów klasycznych, który od lat słynie z produkcji wyjątkowo wysokiej jakości produktów. Nasze pickupy charakteryzują się różnorodnymi brzmieniami, dzięki czemu są idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących muzyków.

W ofercie HATHOR Pickups znajduje się szeroki wybór pickapów do gitar elektrycznych i basów, w tym single-coil, humbucker oraz P90. Dzięki naszym produktom muzycy na całym świecie mogą cieszyć się doskonałym brzmieniem swojego instrumentu, a także pełną personalizacją swojego dźwięku.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, jednak nasze produkty trafiają do klientów na całym świecie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami, oferując im wysokiej jakości usługi oraz profesjonalne podejście. W HATHOR Pickups stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjność, dlatego oferujemy także nietypowe cięcie CNC oraz grawerowanie laserem na różnych rodzajach drewna oraz druk 3D.

Jeśli szukasz pickapów gitarowych i basowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających muzyków, HATHOR Pickups to wybór, na którym możesz polegać. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na www.hathorcustomshop.com !

Podziel się swoją opinią