Rex Brown i jego Signature Thunderbird Bass od Gibsona – dostępny na całym świecie

Rex Brown, wieloletni muzyk związany z zespołami Pantera i Down, wyrusza w muzyczną podróż z marką Gibson, prezentując sygnowany model basu Thunderbird. Jest to efekt 2,5-rocznej współpracy, którego wynikiem jest instrument spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających basistów.

Rex Brown Signature Thunderbird Bass od Gibsona – globalna premiera

Gibson, ikoniczna amerykańska marka instrumentów muzycznych, od pokoleń kształtuje brzmienie w różnorodnych gatunkach muzycznych. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek gitary na świecie. Z dumą prezentuje najnowszy dodatek do swojej kolekcji basów, Rex Brown Signature Thunderbird Bass. Renomowany multiinstrumentalista, solowy artysta, członek grup Pantera i Down – Rex Brown, pracował wspólnie z lutnikami Gibsona przez dwa i pół roku, aby stworzyć bas Thunderbird, który zaspokoi potrzeby każdego basisty, niezależnie od poziomu zaawansowania.

„Zanim spotkałem się w Nashville na wycieczce po Gibson USA, poznałem cały zespół Gibsona,” mówi Rex Brown. „Cesar Gueikian (prezes marki Gibson) i ja zawarliśmy tamtego dnia silną więź, którą mogę tylko opisać jako 'braterską’. Zaprosił mnie do swojego domu tej nocy i graliśmy muzykę do białego rana. Gibson przeszedł tak długą drogę w tak krótkim czasie, i jestem niezmiernie zadowolony, że mogę współpracować z tym wyjątkowym zespołem profesjonalistów muzycznych. Ten nowy Thunderbird z Gibsonem to spełnienie mojego życiowego marzenia.”

Kim jest Rex Brown?, Co to jest Gibson Thunderbird Bass?, Jak wygląda współpraca Rexa Browna z Gibsonem?, Jakie są cechy Thunderbird Bass sygnowanego przez Rexa Browna?, Gdzie można zakupić Rex Brown Signature Thunderbird Bass?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402