Pigtronix Infinity 3 – Przegląd nowoczesnego looper’a

Pigtronix prezentuje Infinity 3, nowy looper, który łączy w sobie prostotę obsługi z ogromnymi możliwościami. Instrument ten wprowadza nową jakość tworzenia pętli bez opóźnień z natychmiastowym nagrywaniem, odtwarzaniem i funkcjami dubbingu.

Pigtronix Infinity 3 Looper

Pigtronix prezentuje Infinity 3 Looper

Pigtronix rozszerza swoją ofertę niesamowitych looperów, wprowadzając model Infinity 3. Producent określa nową jednostkę jako „prostą w obsłudze, ale niezwykle potężną i elastyczną”. Infinity 3 oferuje tworzenie pętli bez żadnego opóźnienia z natychmiastowymi funkcjami nagrywania, odtwarzania, dubbingu, cofania i ponownego wykonania.

Infinity 3 posiada dwa stereo loop’y, które mogą być odtwarzane zarówno w serii jak i równolegle. Mogą być również synchronizowane i przygotowane do automatycznego odtwarzania.

„Poza wyjątkową szybkością działania i unikalnym zestawem funkcji przyjaznych dla wykonawcy, Infinity 3 brzmi po prostu niesamowicie dzięki swoim dyskretnym stopniom limitowania, przezroczystemu przepływowi analogowemu oraz 24-bitowemu silnikowi nagrywania HD ze zmienną częstotliwością próbkowania, który może być zwiększany w półtonach przez dwie oktawy”, pisze Pigtronix.

Cechy loopera Pigtronix Infinity 3:

Deluxe Stereo Double Looper z MIDI
Wyrażenie: TRS 10K lub 0-5V CV, TRS Remote, MIDI
Bypass: Buforowany
Napięcie: 18VDC
Pobór prądu: 200mA
Impedancja wejściowa: 1M
Impedancja wyjściowa: 150ohm

Looper Pigtronix Infinity 3 jest już dostępny w cenie 1885,5 zł.

Jakie są główne cechy Pigtronix Infinity 3?, Czy looper jest prosty w obsłudze?, Jakie funkcje oferuje Infinity 3?, Czym wyjątkowa jest jakość dźwięku looper’a Pigtronix Infinity 3?, W jakiej cenie dostępny jest Pigtronix Infinity 3?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402