Nowości ze świata basu: EarthQuaker Aurelius Tri-Voice Chorus

EarthQuaker Devices wprowadza na rynek najnowsze urządzenie z ich oferty - Aurelius Tri-Voice Chorus. To nie jest zwykły efekt chorus, jest wyposażony w tryby Vibrato, Chorus i Rotary oraz sześć programowalnych presetów.

EarthQuaker Aurelius Tri-Voice Chorus – nowa jakość dźwięku

Firma EarthQuaker Devices znana z innowacyjnego podejścia do efektów gitarowych, zaprezentowała swoje najnowsze dziecko – Aurelius Tri-Voice Chorus. Ten kompaktowy efekt, zamknięty w pięknej obudowie, wyróżnia się na tle innych pedałów chorus swoją wielofunkcyjnością i możliwością precyzyjnego dostosowania.

Możliwość wyboru między trybami Vibrato, Chorus oraz Rotary i manipulowanie ich parametrami takimi jak Szerokość, Tempo i Balans, otwiera przed muzykami nowe horyzonty brzmieniowe. Co więcej, przełączając się między trybami, uzyskujemy unikalne kombinacje, które nadadzą charakter każdej kompozycji.

Inspiracją dla Aurelius było legendarnie brzmiące pedał chorusa CE-1 Chorus Ensemble z lat 70. XX wieku, jednak urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o współczesnych użytkownikach. Jamie Stillman, założyciel EQD, z niesamowitą dbałością o szczegóły odwzorował efekty phasingu i prędkości oscylatora niskich częstotliwości, charakterystyczne dla głośników Leslie, której dźwięk jest rozpoznawalny także w trybie Rotary.

Dzięki możliwości podłączenia ekspresji za pomocą pedału TRS, użytkownicy mogą płynnie manipulować parametrami takimi jak Szerokość, Tempo czy Balans, uzyskując pełną kontrolę nad brzmieniem. Potencjał efektu jest ogromny, a każdy z trybów oferuje swoje unikalne możliwości wyrazu.

Każdy pedał Aurelius jest ręcznie składany w Akron, Ohio, USA i inspirowany duchem innowatora głośników, Donalda Leslie. Ta dedykacja i pasja do tworzenia doskonałych efektów gitarowych są wyczuwalne w każdym aspekcie urządzenia.

Dowiedz się więcej na earthquakerdevices.com/aurelius.

Czym różni się EarthQuaker Aurelius od innych efektów chorus?, W jakich trybach działa Aurelius?, Ile presetów można zaprogramować w Aurelius?, Czy można sterować parametrami efektu za pomocą pedału ekspresji?, Gdzie produkowany jest Aurelius Tri-Voice Chorus?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402