Nowości od JACKSON: basy z serii Concert, Spectra oraz JS!

Firma JACKSON w maju 2022 roku wprowadza na rynek wyjątkowe modele basów. Poznaj rodziny Concert Bass, Spectra Bass oraz JS Series, które oferują nowoczesny styl, elastyczne brzmienie i niespotykaną wartość.

Nowości od JACKSON: basy z serii Concert, Spectra oraz JS!

Opublikowano 26 stycznia 2022

JACKSON rozszerza serię X, wprowadzając modele basów Jackson Concert Bass i Spectra Bass oraz dodając nowe gitary basowe do swojej serii JS, wszystko to już w maju 2022 roku.

Seria X

Z nowoczesnym stylem, elastycznym brzmieniem i nieporównywalną wartością, Jackson ® X Series Spectra Bass SBX IV zabiera odważnych basistów w śmiałą odyseję basową, wprowadzając całkowicie nowy element do imponującej linii basów z konstrukcją neck-through-body marki Jackson.

Stworzony z myślą o muzykach koncertujących, bas Spectra charakteryzuje się ofsetowym kształtem korpusu z nyatoh, zapewniającym doskonałą równowagę i komfort gry dzięki większemu górnemu rogu, który równomiernie rozkłada ciężar instrumentu.

Model SBX IV oferuje pełne spektrum brzmień nawet dla najbardziej wszechstronnych i postępowych basistów. Dwójka pasywnych przetworników humbucking o średniej mocy tworzy dynamiczny fundament zapewniający uderzenie, moc i artykulację dźwięków. Ten czterostrunowy bas wyposażono również w mostek HiMass hardtail, który zwiększa sustain i poprawia atak.

Wyposażony w unikalne czarne klucze główki oznaczone dyskretnym logo „J”, model w przystępnej cenie SBX IV dostępny jest w nowych, dominujących na scenie wykończeniach, w tym Gloss Black lub Matte Army Drab z czarną armaturą.

Seria JS

Seria Spectra Basów JS łączy w sobie wszechstronny styl i ogromne brzmienie.

Ich całkowicie nowy ofsetowy styl korpusu został zaprojektowany z myślą o artystach i zapewnia dźwięk, który jest równie niepowtarzalny jak basista, który na nim gra. Niezależnie od tego, czy gra się funk, hard rock czy gospel, dostępne i eleganckie basy z serii JS Spectra są kluczowym instrumentem dla każdego basisty do wydobycia ich charakterystycznego dźwięku.

Modele z serii: JS Series Spectra Bass JS3V, JS Series Spectra Bass JS3 oraz JS Series Spectra Bass JS2P

Czym wyróżniają się nowe modele basów JACKSON?, Jakie są kluczowe cechy Serii X JACKSON?, Co nowego w serii JS basów od JACKSON?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402