Geddy Lee przedstawia tytuł, okładkę i datę wydania swoich wspomnień

Geddy Lee, legendarny basista i wokalista zespołu Rush, ujawnia szczegóły dotyczące swoich nadchodzących wspomnień zatytułowanych „Moje Effin' Życie”, które zostaną opublikowane 14 listopada 2023 roku.

Geddy Lee ujawnia szczegóły swoich wspomnień

Po pierwszych zapowiedziach w 2021 roku, Geddy Lee ujawnia tytuł i datę wydania swoich nowych wspomnień. „Moje Effin’ Życie” ma zostać opublikowane 14 listopada 2023 roku. Książka ma 512 stron i została zredagowana przez Noah Eakera. Opowiada o życiu Lee wewnątrz i na zewnątrz progresywnego trio rockowego Rush.

Wydawnictwo Harper Collins pisze, że Lee „szczerze opowiada o swoim dzieciństwie i dążeniu do muzyki, które skłoniło go do porzucenia szkoły średniej”. Śledzi historię Rush, która po wczesnych zmaganiach, eksplodowała, stając się jednym z najbardziej ukochanych zespołów wszech czasów. Dzieli się intymnymi historiami o swoich dożywotnich przyjaźniach z kolegami z zespołu Alexem Lifesonem i Neilem Peartem – głęboko opłakując niedawną śmierć Pearta – i ujawnia swoje obsesje w muzyce i poza nią. To bogate połączenie szczerości, humoru i straty tworzy wyjątkowo wzruszające wspomnienia.”

„Moje Effin’ Życie” jest jego drugą książką, po wielkim sukcesie „Wielkiej Pięknej Książki o Basie”. Została napisana jako reakcja na śmierć Pearta w połączeniu z pandemią COVID-19.

„Mój przyjaciel i współpracownik nad „Wielką Piękną Książką o Basie”, Daniel Richler, widział, jak zmagam się po śmierci Neila i próbował wyciągnąć mnie z mojego smutku, opowiadając śmieszne historie ze swojej młodości, zachęcając mnie, abym podzielił się własnymi”, powiedział Lee na Instagramie w 2021 roku.

„Moje Effin’ Życie” będzie dostępne w formacie twardookładkowym i jako eBook.

Kiedy zostanie opublikowana książka Geddy’ego Lee?, O czym jest książka Geddy’ego Lee?, Kto zredagował książkę Geddy’ego Lee?, Jaka jest historia Rush według Geddy’ego Lee?, W jakich formatach będzie dostępna książka Geddy’ego Lee?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402