Boss prezentuje TU-05: Przypinany tuner z nowej generacji

Boss rozszerza swoją gamę o nowy model tunerów przypinanych - TU-05, zaprojektowany dla gitar, basów i innych instrumentów strunowych. Wyposażony w wbudowany akumulator, gwarantuje 10 godzin ciągłego użytkowania.

Boss prezentuje TU-05: Nowy tuner przypinany do główki instrumentu

Wśród akcesoriów dla muzyków, tuner stanowi niezbędne narzędzie, a firma Boss właśnie zaprezentowała swój najnowszy model: TU-05. Projektowany z myślą o gitarzystach, basistach oraz wykonawcach na innych instrumentach strunowych, tuner ten jest wyposażony w wbudowany akumulator, który zapewnia do 10 godzin pracy bez potrzeby ponownego ładowania.

Nowość w TU-05 to duży, kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście, który pozwala na błyskawiczne strojenie w każdych warunkach. Wytrzymały clip umożliwia pewne zamocowanie tunera na główce instrumentu, a wyświetlacz może być obracany dla optymalnego ustawienia.

Jako że wielu muzyków preferuje różnorodne stroje, TU-05 oferuje aż cztery tryby strojenia: chromatyczny, gitarowy, basowy i ukulele, z możliwością kalibracji od 431 Hz do 449 Hz. Dla tych, którzy lubią stroić instrumenty niżej, tuner umożliwia również strojenie flat aż do trzech półtonów w dół.

Parametry tunera Boss TU-05:

Zakres strojenia: A0 (27,5Hz) do C8 (4186,0Hz)
Odnośna wysokość dźwięku: A4 (431-449Hz)
Dokładność strojenia: +/- 1 cent
Tryby strojenia: Chromatyczny, Gitarowy, Basowy, Ukulele
Strojenie flat: 3 półtony
Kontrolki: Przycisk Zasilanie/Wybór, Przycisk Tryb/Wartość
Wyświetlacz: Podświetlany kolorowy LCD
Źródło zasilania: Bateria litowo-polimerowa
Oczekiwana żywotność baterii: 10 godzin (ciągłego użytkowania)
Funkcja automatycznego wyłączania: Około 5 minut
Waga: 2oz

Jak dokładny jest tuner Boss TU-05?, Jakie tryby strojenia oferuje TU-05?, Ile czasu tuner może działać na jednym ładowaniu?, Czy tuner Boss TU-05 jest łatwy w użyciu?, Jakie instrumenty można stroić przy pomocy tunera TU-05?

Podziel się swoją opinią
Basoofka_NET
Basoofka_NET
Artykuły: 3402