Wzmacniacz Ok 50wat 500pln Jaki

wzmacniacz ok 50wat 500pln, jaki?

Witam najserdeczniej, jestem w trakcie zmiany mojego wysłużonego Eltrona i
SkyWaya na nowy sprzęt. Bas mam już wybrany, będzie to Cort C5Z, gram muzykę
hardcore/punk/rock. Mam na wzmacniacz 500- 600zł, myślałem o

allegro.pl/item172274810_cruiser_by_crafter_cr_50b_wzmacniacz_do_basu_nowy.html
czy allegro.pl/item172420696_wzmacniacz_basowy_cub_60_custom_sound.html
. Co o tym myślicie? Ewentualnie myślałem o podłączeniu się do lodówki,
ale miałbym wtedy średnie brzmienie. pozdrawiam Łagiewnik.!

Jakim wzmacniaczem około 50W o wartości 500zł warto zastąpić wysłużone urządzenia Eltron i Skyway podczas gry na basie?
Czy są jakieś polecane modele wzmacniaczy basowych za około 500zł dla muzyków grających w stylu hardcore/punk/rock?
Jakie wzmacniacze byś polecił za około 500-600zł dla basisty grającego muzykę hardcore/punk/rock?
Czy zna ktoś jakiś dobry wzmacniacz basowy około 50W, który można kupić za około 500zł?
Jakie są najlepsze opcje wzmacniaczy basowych w cenie 500zł dla gracza w stylu hardcore/punk/rock?
Jakie cechy powinien mieć wzmacniacz basowy około 50W dla muzyka grającego w stylu hardcore/punk/rock i jaki jest jego przewidywany koszt?
Czy ktoś z was zna jakiś wzmacniacz basowy, który można kupić za około 500-600zł i który pasowałby do gatunku muzyki, jaki gram?
Czy zastąpienie wysłużonych Eltrona i Skyway na nowy sprzęt – Cort C5Z i wzmacniacz o wartości 500zł jest dobrym wyborem dla basisty grającego muzykę hardcore/punk/rock?
Co sądzicie o podłączeniu wzmacniacza basowego do lodówki, a co o zastąpieniu wysłużonych Eltron i Skyway na urządzenia Cort C5Z i wzmacniacz o wartości 500-600zł?
Czy warto zrobić upgrade sprzętu – Eltron i Skyway na Cort C5Z i wzmacniacz za około 500-600zł czy lepiej podłączyć bas do lodówki?

Podziel się swoją opinią
Łagiewnik
Łagiewnik
Artykuły: 0

7 komentarzy

  1. Nie są to dobre pomysły…. rada : dozbieraj do tysiaka i kup wtedy używke

  2. hehe 😛 a mi się udalo swego czasu kupić okazyjnie MegaAmpa 60 W za 550zł i to
    nowke 🙂 (w sklepie chodzi kolo 700- 800zł)

    Do domu jest w sam raz 😉 Na probach tez wystarcza (gitarki maja slabe piecyki
    u mnie), choc czuje już, ze trzeba myslec o czyms powazniejszym

  3. za taka cenę mialbys LDMa Ba-100 , który spokojnie ma 100W… warto się
    zastanowic

  4. dozbieraj do 700 i kup sobie używanego peaveya TKO 80W. Sa to stare piece ale
    nie do zarżniecia. Zagłusza te shitowate LDMy 100w ze już nie wspomne o
    innych wynalazkach jak mega amp czy inne takie takie

Możliwość komentowania została wyłączona.