Washburn xb-800, Ibanez btb-300, Ibanez srx300 do ciężkiego grania

Mam kilka z w/w opcji. Granie od nju metal przez rock po blues. Cóż można
wybrać do 1000zł z używek? Zastanawiaja mnie jeszcze:

-Ibanez Soundgear SRX2EX1

-Ibanez SoundGear SRX2EX2

-IBANEZ ERGODYNE EDB400

-IBANEZ ERGODYNE EDB600

Mam starego Ibaneza TR Version i najwyższa pora przesiąść się na coś
wyższego. Lubie Ibanezy, natomiast nie korzystałem z usług Washburn’a. Na
niektóre ciężko znaleźć jakiekolwiek info. zastanawia mnie ten Srx300,
washburn xb800 i BTB300:

www.cgi.ebay.com/Ibanez-BTB-4-String-Bass-Guitar-Nice-shape-w-Extras-/110671826893?pt=Guitar&hash=item19c48e0fcd

jakieś sugestie panowie?Coż począć, jeśli dziecko już poczęte?

Jaki bas kupić do ciężkiego grania za 1000zł?
Czy ktoś miał doświadczenie z Ibanez Soundgear SRX2EX1 i SRX2EX2 lub z IBANEZ ERGODYNE EDB400 i EDB600? Który z nich warto wybrać?
Co sądzicie o Washburn xb800 i Ibanez btb 300? Który z nich byłby dobrym wyborem do gry na basie?
Jakie są sugestie dotyczące BTB 4 String Bass Guitar w Extras /110671826893? Czy warto go kupić?
Czym różnią się Ibanez Soundgear SRX2EX1 i SRX2EX2? Który z nich byłby lepszym wyborem?
Czy warto zdecydować się na używany bas do ciężkiego grania? Jakie modele polecacie?
Który z używanych basów do ciężkiego grania byłby lepszym wyborem: Ibanez srx300, Washburn xb800 czy Ibanez btb 300?
Czy Ibanez Soundgear SRX2EX1 i SRX2EX2 nadają się do gry na basie w cięższych gatunkach muzycznych, takich jak metal czy rock?
Który z basów Ibaneza byłby najlepszym wyborem dla kogoś, kto lubi grać w gatunkach muzycznych od rocka po blues?
Jaką radę macie dla kogoś, kto chce kupić nowy bas do ciężkiego grania, ale ma ograniczony budżet?

Podziel się swoją opinią