Problem z Headem TE AH250 gp11

Witam.

Mój Trejs zachorował… Problem jest następujący, po włączeniu wzmacniacza, z
paczki zaczynają wydobywać się bardzo nieprzyjemne i głośne dźwięki,
mimo że wszystkie potencjometry są na zero. Końcówka mocy niedawno
zmieniona, kondensatory i inne takie również serwisowane.

W czym może być problem, ktoś spotkał się z czymś takim? To na pewno nie
wina paczki, bo sprawdzałem.

Co zrobić, gdy mój Trejs zachoruje i po włączeniu wzmacniacza wydobywają się nieprzyjemne dźwięki z kolumny basowej?
Jaka jest przyczyna nieprzyjemnych i głośnych dźwięków z mojej kolumny basowej, mimo że potencjometry są na zero?
Czy ktoś miał problem z Headem TE AH250 gp11 i wie, jakie mogą być przyczyny nieprzyjemnych dźwięków z kolumny basowej?
Co zrobić, gdy po serwisowaniu kondensatorów i wymianie końcówki mocy, dalej słychać nieprzyjemne dźwięki z kolumny basowej?
Jakie kroki podjąć, gdy po włączeniu wzmacniacza pojawiają się głośne dźwięki z kolumny basowej, mimo że potencjometry są na zero?
Czy osoba, która miała podobny problem z Headem TE AH250 gp11, może podzielić się swoim doświadczeniem?
Co może być przyczyną nieprzyjemnych dźwięków z mojej kolumny basowej, jeśli wykluczam jej usterkę?
Czy istnieje sposób na rozwiązanie problemu z nieprzyjemnymi dźwiękami z kolumny basowej, gdy wzmacniacz jest włączony?
Jakie są rozwiązania dla problemu z nieprzyjemnymi dźwiękami z kolumny basowej przy włączonym wzmacniaczu?
Czy ktoś zna rozwiązanie dla problemu z nieprzyjemnymi dźwiękami z kolumny basowej, pomimo wykluczenia usterki samej kolumny?

Podziel się swoją opinią
Casper101
Casper101
Artykuły: 4

2 komentarze

  1. Zajrzyj do środka i zobacz, czy nic tam nie lata. Stwierdzenie „nowa
    końcówka mocy” sugeruje, że ktoś tam mógł namieszać.

Możliwość komentowania została wyłączona.