Mayones Forum Pi-5 czy Ibanez Sr 605

Mayones Forum Pi-5 czy Ibanez Sr 605

który lepszy? :_ muzyka cięzka gram paluchami i slapem, mocno i szybko.
preferuje agresywne brzemienie i warczący środek, mam do wydania 1800zł

pozdrawiam

Jaki bas lepszy dla mnie, Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605, jeśli gram ciężką muzykę z użyciem palców i slapu oraz preferuję agresywne brzmienie i warczący środek?
Który bas jest bardziej odpowiedni dla mojego stylu gry – Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605?
Musiałbym wybrać pomiędzy Mayones Forum Pi5 a Ibanez Sr605 – który z nich lepszy dla mojego stylu gry na basie?
Który bas powinienem wybrać – Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605?
Czy lepszy dla mnie będzie Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605, jeśli lubię grać ciężką muzykę, używam palców i slapu, i preferuję agresywne brzmienie i warczący środek?
Jaki bas bardziej odpowie na moje potrzeby – Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605?
Który z tych basów – Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605 – będzie dla mnie lepszy?
Jaki bas bardziej pojdaje się do mojego stylu – Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605?
Który bas sprawdzi się lepiej dla mojego stylu gry – Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605?
Jaki bas wybrać – Mayones Forum Pi5 czy Ibanez Sr605 – jeśli chcę grać ciężką muzykę, używać palców i slapu, oraz preferuję mocne i szybkie granie z agresywnym brzmieniem i warczącym środkiem? Może mi pomóc z budżetem do 1800zł?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Sądzę, że do tego typu brzmień bardziej nada się Ibanez (korpus z jesionu,
    Forum Pi jest z olchy).

Możliwość komentowania została wyłączona.