Mam 2000 Zl I Zastanawiam Sie Miedzy Jakas Glowa I Paczka Lub Combo

mam 2.000 zł. i zastanawiam się między jakąś głową i paczką lub combo

mam do dyspozycji 2. 000zł. i nie wiem co lepiej kupić. Myślałem nad
głową Ashdown mag 300 lub Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 3.2 i do
tego paczkę na dwóch dziesiątkach. albo jakimś combo.Box Taurus B-215lub
laneya. Co polecacie? A może coś innego. Pozdrawiam.

Co sądzicie, czy powinienem kupić głowę i kolumnę, czy combo do gry na basie za moje 000 zł?
Czy warto zainwestować w głowę Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 do gry na basie wraz z kolumną na dwóch dziesiątkach lub combo?
Jaki jest najlepszy wybór spośród kolumny basowej Taurus B 215 lub laneya oraz głowy Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 do grania na basie za 000 zł?
Co myślicie o zakupie combo do gry na basie za 000 zł zamiast oddzielnej głowy i kolumny, a może warto zainwestować w Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 wraz z kolumną na dwóch dziesiątkach?
Jakie macie sugestie co do wyboru sprzętu do gry na basie za 000 zł, kolumna basowa na dwóch dziesiątkach z Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2, czy może combo Taurus B 215 lub laneya?
Czy bardziej polecalibyście Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 wraz z kolumną na dwóch dziesiątkach, czy Taurus B 215 lub laneya jako combo do gry na basie w cenie 000 zł?
Co myślicie o wyborze głowy Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 i kolumny na dwóch dziesiątkach do gry na basie w cenie 000 zł, a może combo Taurus B 215 lub laneya byłoby lepszym wyborem?
Czy warto inwestować w droższą głowę Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 i kolumnę basową na dwóch dziesiątkach, czy wystarczy combo Taurus B 215 lub laneya do gry na basie na poziomie za 000 zł?
Jakie opinie macie na temat kolumny basowej na dwóch dziesiątkach z Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 w porównaniu do combo Taurus B 215 lub laneya do gry na basie w cenie 000 zł?
Jaki sprzęt polecacie do gry na basie za 000 zł, Ashdown mag 300, Hartke 3500 lub 2500 lub Warwick PROFET 2 wraz z kolumną na dwóch dziesiątkach czy Taurus B 215 lub laneya jako combo?

Podziel się swoją opinią

12 komentarzy

  1. Jeżeli Hartke to tylko głowę a kolumnę innej firmy. Box jest dobry ale te
    200w to dla mnie trochę mało 🙂

  2. @mazur: naucz się używać opcji szukaj!!!!! to zaczyna denerwować
    założyłeś już 5 tematów o podobnej tematyce, mogłeś to zawrzeć w
    jednym. Zaśmiecasz tylko forum. Apeluje do modów aby pozamykali te tematy….

  3. ja bym chyba pomyslal nad kombem mag300 410. a jeśli head i paka to bym
    pocelował na necie czesto się zdarza taki zestaw w wersji stack albo Hartke
    2500/3500 (jak dobrze pojdzie) + paka 4×10 taka z alufelgami 😛 wlanie za +/-
    2000tys.

  4. w sumie wszystko jedno. co się trafi to będzie. akurat combo GK ja bym
    odradzał. jest fajne tylko jedno. to microbass ale to takie jak się ma dużo
    kasy i zalezy na wygodzie (+/- 3200zł).

    ja bym polecał to allegro.pl/item190155176_ashdown_mag_c_300.html

    duze pudło. gra przyzwoicie i mocy tez wystarcza. myślę ze jakieś GK kompo
    malutkie z 1×15 z serii backline nawet niema co fikac.

    ewentualnie… przyszla mi do glowy jeszcze jedna opcja. kup sobie Warwicka pro
    fet 3.2 . to calkiem mily 300watowy head w okolicach tysiaka z tego co
    pamietam. za reszte mozesz wyczaic jakaś pake na allegro. teraz nawet sa dwa
    Ashdown y deep 410T za 850zł jeszce na gwarancji ,a jak nic takiego nie
    dorwiesz to jakieś 1×15 albo 2×10 zalezy jak chcesz brzmiec. myślę ze to tez
    jest opcja.

  5. jeżeli szukasz precyzyjnego brzmienia to olej Ashdown a. nie dość ze malo ma
    góry i ogolnie muli jak gowno, to pierdziec zaczyna gdy chcesz z niego na
    dodatkowym eq coś wyciagnac.

    RocknRoll is my life,

    Just play it loud,

    Just play it hard!

  6. za 2k kupisz sobie u mnie paczkę z calkiem fajnym headem… 😛

    mister Demanufacture – wykonywanie kolumn do jakze kochanych nam instrumentow.
    kontaktowac się na PW.

  7. Mazur to było podchwytliwe ? 🙂 Zobacz sobie w moim profilu jakie mam combo 😀
    B315 wystarczy na każdy koncert, w domu jest za głośne trochę, ale jest
    wyjścioe słuchawkowe. Brzmienie jak za tą kasę powala ale nie można
    oczekiwać cudów. Resztę poszukaj sobie na forum.

    A i wczoraj zraziłem się do rozwiązania head+ paka. Czemu? Bo takiego heada
    łatwiej wynieść złodziejowi…

  8. Ja myśle że to ci się nada i cena przyzwoita:)
    allegro.pl/item187391584_box_electronics_b_410_taurus_najtaniej_w_polsce_.html

  9. tez tak myślę

    RocknRoll is my life,

    Just play it loud,

    Just play it hard!

Możliwość komentowania została wyłączona.