Laney DP 100 po 15 minutach przestaje emitować dźwięk. Pomocy!!

Witam. Tak jak w temacie mam problemy z comb’em basowym Laney, po 15 minutach przestaje emitować dźwięk. Niby działa ale nic nie słychać. Jak wyłączę i włącze piec albo jak przy piecu odłącze kabel gitary i podłącze (jak odłącze przewód przy gitarze to to nic nie daje) to działa przez jakieś 30 sekund. Może miał ktoś tak? Może mi ktoś pomóc?

Czy ktoś potrafi mi pomóc z moim problemem z combem basowym marki Laney?
Czy ktoś miał podobny problem z przestającym emitowaniem dzwięku przez Laney DP 100?
Czy ktoś wie, co może być przyczyną problemów z moim combem basowym Laney DP 100?
Czy jest ktoś, kto zna sposób na rozwiązanie problemów z przestającym dzwiękiem w moim Laney DP 100?
Czy zna ktoś sposób na naprawę przestającego dzwięku w moim combie basowym Laney DP 100?
Czy ktoś potrafiłby mi wyjaśnić, dlaczego mój Laney przestaje emitować dzwięki po około 15 minutach grania?
Czy miał ktoś do czynienia z problemem przestającego dźwięku w kompie basowym Laney DP 100 i wie, jak go rozwiązać?
Czy ktoś wie, jak naprawić problem z combem basowym Laney DP 100, który przestaje emitować dzwięki po krótkim czasie?
Czy zna ktoś sposób na usunięcie problemu z przestającym dzwiękiem w moim combie basowym Laney DP 100?
Czy jest ktoś, kto może mi pomóc w naprawie mojego comba basowego Laney DP 100, który przestaje emitować dzwięki po 15 minutach działania?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Czasem naprawiam tego typu sprzęt – więc jeśli jesteś z Warszawy, to mogę
    Ci pomóc.

    Marek

  2. Dzięki. Nie jestem z warszawy. Już wiem co się stało. Gdy piec się
    nagrzewał jedna kostka nie łączyła. Już działa.

Możliwość komentowania została wyłączona.