Hartke VX410 co do niego?

Od dziś stałem się szczęsliwym posiadaczem tego oto cabineta. Teraz
głowię się nad tym co by dało mu życie, chodzi mi o heada jakiegoś za 1200zł. Macie jakieś konkretne propozycje. Myślę głównie nad Peavey Tour
450.

Co myślicie o dokupieniu Peavey Tour 450, aby urozmaicić brzmienie mojego Hartke VX410?
Czy ktoś używał Peavey Tour 450 z Hartke VX410? Jaka jest wasza opinia na ten temat?
Który head do basu polecacie dołączyć do mojego Hartke VX410, żeby uzyskać najlepszy efekt?
Czy ktoś ma doświadczenie z Peavey Tour 450 i może mi powiedzieć, czy warto go kupić dla mojego Hartke VX410?
Jakie heady z dołączeniem do mojego Hartke VX410 warto rozważyć, mając budżet wynoszący 1200 złotych?
Czy może ktoś polecić jakiś head, który obok Peavey Tour 450 sprawdzi się z moim Hartke VX410?
Na jaki model heada do basu powinienem się zdecydować, jeśli chcę uzyskać wysokiej jakości brzmienie z mojego Hartke VX410?
Czy ktoś ma doświadczenie z dokładaniem heada do Hartke VX410 i mógłby mi polecić jakiś konkretny model?
Co mogę dodać do mojego Hartke VX410, aby uzyskać pełne brzmienie i jakość dźwięku?
Który head do basu najlepiej będzie pasował z moim Hartke VX410? Czy Peavey Tour 450 to dobry wybór?

Podziel się swoją opinią

16 komentarzy

  1. Czy takim szczęśliwym to bym polemizował 🙂 ale nie wiem za jaką kwotę go
    nabyłeś. Powiedz tylko jakiego brzeminia oczekujesz

  2. Za 1300zł Mroku sprzedaje dobry head SWR 4004 a to już jest naprawdę coś.
    Myślę że może i za 1200zł by go oddał, bo desperackie opisy sugerują
    wielką potrzebę gotówki.

    Ja bym to polecił, a kompresorek to zawsze można dokupić zewnętrzny. I
    jakościowo nie będzie gorszy, a nawet lepszy może się okazać niż ten
    wbudowany.

  3. No to jest fajny wzmacniacz, ogrywałem go na paczce BOXa na neodymach i grało
    bardzo dobrze. Tylko cena już wyższa:)

  4. Kupiłem go po takiej cenie, że jeszcze na case 4U mi starczy 🙂 i zmieszcze
    się w 1200zł co mi zostało 🙂

  5. Ano, bardzo dobry wybór, jeszcze jak za takie małe pieniądze go kupiłeś,
    świetną okazję trafiłeś.

  6. Słabo. Nie ważne pod co by ich podpiąć, VXy zawsze brzmią słabo. Ale to
    tylko moja opinia.

  7. Hartke gówno wartke… popieram.

    Noisy Box instrumentalne kolumny głośnikowe

Możliwość komentowania została wyłączona.