Guitar FX 3- sprzęganie

Cześć, mam taki problem, który pojawił się wczoraj. Mianowicie przy włączaniu efektów w tymże programie zamiast np. zreverbowanego basu słychać samo sprzęganie w głośnikach. Podpinam bas do pieca, następnie wyjsciem sluchawkowych (nie do konca dopinam kabel, żeby sygnał był w obu słuchawkach) przeprowadzam druta do wejscia mikrofonowego w kompie. Ustawiam na Line In i bas slychać w słuchawkach. Potem zaczynają się problemy. Wie może ktoś co na to poradzić i co może być tego przyczyną tego? Aha, kartę dźwiękową mam normalną, zintegrowaną. Dodam może jeszcze, że jeszcze 2 dni temu nie bylo tego problemu.

Jak mogę rozwiązać problem z Guitar FX 3, który pojawił się u mnie?
Co powinienem zrobić, gdy w trakcie włączania efektów w Guitar FX 3 słychać tylko sprzęganie zamiast reverbrowanego basu?
Czy ktoś zna rozwiązanie dla mojego problemu z Guitar FX 3, gdy w głośnikach słychać tylko sprzęganie po włączeniu efektów?
Co może być przyczyną występowania problemu z Guitar FX 3, kiedy podpinam bas do pieca i drutem przesyłam sygnał do wejścia mikrofonowego w komputerze?
Jakie są sposoby na rozwiązanie problemu z Guitar FX 3, kiedy przeszłości nie było problemu a teraz słychać samo sprzęganie w głośnikach?
Czy ktoś miał podobny problem z Guitar FX 3 jak ja?
Jak mogę rozwiązać problem basisty z Guitar FX 3?
Czy ktoś wie, co może być powodem problemów z Guitar FX 3?
Jaką radę mógłby mi dać basista, który miał podobne problemy z Guitar FX 3?
Jak sprawić, aby w Guitar FX 3 działało poprawnie, aby słuchać reverbrowanego basu, a nie sprzęganie w głośnikach?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.