Gitara Wzmacniacz Do 1000 Zl

Gitara + wzmacniacz do 1000 zł.

Witam. Planuję wkrótce rozpocząć moją przygodę z basem. Aby ten cel zrealizować, muszę mieć jednak na czym grać. Budżet jaki posiadam to około 1000 zł. Chcę kupić wzmacniacz i gitarę, mogą, a nawet lepiej by było, gdyby były używane. Mile widziane 5-strunowe basy, chociaż to nie warunek. Sprzęt będzie używany głównie w domu, ale również – do grania z gitarzystami i perkusistą. Co najlepiej byłoby kupić?

Jakie gitary i wzmacniacze polecacie na początek przygody z basem, jeśli mój budżet to 1000 zł?
Czy znajdę dobry sprzęt do gry na basie za 1000 zł, a jeśli tak, to jaki?
Jakie są najlepsze opcje dla początkujących basistów, którzy chcą kupić gitarę i wzmacniacz za 1000 zł?
Czy bardziej opłaca się kupić używany sprzęt, jeśli planuję zacząć swoją przygodę z basem?
Jaka jest najlepsza propozycja dla początkującego basisty z budżetem 1000 złotych?
Co sądzicie o 5-strunowych gitarach basowych dla początkujących i który model polecilibyście?
Czy kupić wzmacniacz i gitarę osobno, czy poszukać używanego zestawu?
Jakie parametry powinien mieć dobry wzmacniacz i gitara basowa dla początkującego?
Czy lepiej pójść do sklepu z instrumentami czy szukać online?
Na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej gitary i wzmacniacza dla początkującego basisty?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Combo na 15 calowym głośniku (bardziej LDM, Ashdown i Laney niż Behringer
    czy Crate) i bas Mayones B4, Epiphone, Cort, Ibanez, Yamaha a najlepiej SX.
    Unikaj DiMavery, SkyWayów i chińskich kompletów za 800zł.

    Temat wielokrotnie na forum omawiany.

Możliwość komentowania została wyłączona.