George Dennis GD-030 wah wah.

Jak w temacie, znalazłem na allegro

allegro.pl/item372890064_george_dennis_gd_030_wah_wah.html

i przeczytałem reviewsy na harmony-central i myślę sobie ze może warto
zaryzykowac? Bo miałem okazje kupić kaczke bespeco za polowe tej ceny ale
podjalem decyzje ze nie ma sensu i lepiej dozbierać.

A więc pytanie – czy ktoś ma,miał,zna kogos kto ma,miał i moglby się ze mna
podzielic jakowymis radami odnosnie w/w waha?

Dziekuje i pozdrawiam.

Czy ktoś próbował używać wah wah George’a Dennisa o numerze GD 030 i mógłby mi podzielić się swoją opinią na temat tego urządzenia?
Czy ktoś z was ma doświadczenie z użyciem wah wah George’a Dennisa GD 030 i chciałby się ze mną podzielić swoimi radami?
Czy miał ktoś okazję wypróbować wah wah George’a Dennisa GD 030 i mógłby opowiedzieć mi o swoich wrażeniach?
Czy wie ktoś, czy wah wah George’a Dennisa GD 030 jest dobrym wyborem dla basisty szukającego nowego sprzętu?
Czy zna ktoś kogoś, kto miał okazję używać wah wah George’a Dennisa GD 030 i może mi powiedzieć, czy warto go kupić?
Czy ktoś mógłby mi doradzić, czy warto kupić wah wah George’a Dennisa GD 030, jeśli mam do wyboru także kaczke bespeco?
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z użyciem wah wah George’a Dennisa GD 030 i może powiedzieć mi, jak to urządzenie się sprawuje?
Czy ktoś z was używa wah wah George’a Dennisa GD 030 i mógłby mi powiedzieć, jakie są jego wady i zalety?
Czy ktoś może polecić wah wah George’a Dennisa GD 030 jako dobry sprzęt dla basisty?
Czy ktoś miał okazję porównać wah wah George’a Dennisa GD 030 z innymi urządzeniami i może powiedzieć, czy jest to dobry wybór dla basisty?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Musisz wiedzieć, że na opiniach użytkowników Harmony Central nie warto
    polegać 😀

    EDIT: Bo na H-C jest zadziwiająco wiele niezwykle udanych egzemplarzy albo
    wyjątkowo dobrych w swojej kategorii itd., itp. Krytycznych opinii to ze
    świeczką szukać 😀

  2. Mały offtop- czemuż to, kolego, nie warto polegać na Harmony Central? Czy w
    ogóle jakiejś stronie z opiniami (np. ultimate-guitar.com, basoofka.net 😉 )
    można wierzyć, czy uważasz internetowych recenzentów za zbyt
    niekompetentnych?

    Odpowiedź w sumie poproszę w jednym poście, bo nie chcę dyskusji wywołać
    w cudzym temacie 🙂

  3. no to teraz to już nie wiem. 😛 może ma ktoś kaczke do sprzedania może? albo
    slyszal w koncu o tym? (chyba ze mam przecierac szlaki i kupić:)

Możliwość komentowania została wyłączona.