F-254 vs. F-4E NG

Pisz膮c o dw贸ch modelach gitar basowych ESP LTD, F-254 i F-4E NG, autor rozwa偶a ich cechy z uwzgl臋dnieniem jako艣ci drewna i elektroniki. Zastanawia si臋, kt贸ra b臋dzie lepszym wyborem dla ci臋偶kiej muzyki, maj膮c na uwadze mo偶liwo艣膰 p贸藕niejszej wymiany przystawek pickup贸w.

Witam,zastanawia艂em si臋 nad kupnem jednego z tych dw贸ch modeli ESP ltd (potrzebuj臋 gitary do ci臋偶kiej muzyki,my艣l臋 偶e EPS ltd si臋 nadaje 馃槈 ).I tutaj pytanie moje do Was: jak w por贸wnaniu wypadaj膮 obydwie te gitary? Z jednej strony ESP LTD F-254 www.maczosbass.pl/index.php?goto=shop&cat_id=3&man_id=50&prod_id=870 z kiepskim drewnem ale za to na elektronice EMG,z drugiej natomiast ESP LTD F-4E NG
www.guitarcenter.pl/catalog/bas/basy/4-strunowe/esp-ltd-f-4e-ng z dobrym(na pewno lepszym) drewnem ni偶 aghatis,ale na firmowych przystawkach ESP. Kt贸r膮 gitar臋 op艂aca艂oby si臋 kupi膰? Czy je艣li bra艂bym pod uwag臋 wymian臋 po jakim艣 czasie pickap贸w w F-4E (bo jednak pickupy da si臋 zawsze wymieni膰,drewna niestety nie) to czy bym wyszed艂 korzystniej ni偶 kupuj膮c tego czarnego satana?(F-254) Prosz臋 o pomoc drogich forumowicz贸w 馃槈 PS. Wygl膮d jak wygl膮d,mam nadziej臋 偶e nie b臋dziecie zwraca膰 na to uwagi 馃槢

Czy my艣licie, 偶e lepsz膮 opcj膮 by艂aby ESP LTD F 254 czy ESP LTD F 4E NG, je艣li szukam gitary do ci臋偶kiej muzyki?
Kt贸ra z tych gitar, ESP LTD F 254 czy ESP LTD F 4E NG, bardziej nadaje si臋 do grania ci臋偶szej muzyki?
Czy warto zainwestowa膰 w ESP LTD F 4E NG, je艣li planuj臋 w przysz艂o艣ci wymieni膰 pickupy?
Jakie s膮 wasze opinie na temat ESP LTD F 254 w por贸wnaniu z ESP LTD F 4E NG?
Kt贸r膮 gitar臋, ESP LTD F 254 czy ESP LTD F 4E NG, polecaliby艣cie mi do grania ci臋偶szej muzyki?
Czy kto艣 z was mia艂 okazj臋 gra膰 na obu modelach ESP LTD, tj. F 254 i F 4E NG? Jaka jest wasza opinia na temat tych gitar?
Czy s膮 jakie艣 wa偶ne cechy, kt贸re wyr贸偶niaj膮 ESP LTD F 254 i ESP LTD F 4E NG? Kt贸ra z tych gitar jest lepsza?
Co s膮dzicie o wyborze mi臋dzy ESP LTD F 254 a ESP LTD F 4E NG dla do艣wiadczonego basisty?
Czy warto zainwestowa膰 w ESP LTD F 4E NG z dobrym drewnem, czy lepiej zdecydowa膰 si臋 na ESP LTD F 254 z elektronik膮 EMG?
Kt贸r膮 z tych gitar, ESP LTD F 254 czy ESP LTD F 4E NG, uwa偶acie za lepsz膮 opcj臋 dla basisty, kt贸ry gra ci臋偶k膮 muzyk臋?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
bartasbass
bartasbass
Artyku艂y: 0

5 komentarzy

  1. Kup f4-e, a za pozostala kase sprowadz sobie par臋 EMG-DC 35 z Ameryki 馃槢

  2. Dobrze Aydyn gada, a potem jeszcze zarobisz i wymienisz elektrownie na EMG i
    bediez znacznie lepiej brzmia艂 od F-254

  3. Czyli tak,kupuje F4-E, „m臋cz臋” si臋 troch臋 na elektronice ESP a potem
    wymieni膰 pickupy i eq na EMG? Dzi臋ki za pomoc 馃槈 Mam nadziej臋 偶e nawet
    bez wymiany elektroniki b臋dzie dobrze brzmia艂o..Jak zarobie co艣 kasy to za艣
    wymieni臋.

    ___________________________

    kiss my bass! / DyingReason

  4. Tylko napisz, 偶e rezygnujesz w prezentu w tym guitarcenter (sluchawki za 230
    zl) i zaplacisz tylko troch臋 ponad 2000z艂 馃槢

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.