Combo 350 wat do 2400 zl – jakie?

Szukam comba bassowego o mocy 300-350 wat do gry w stylu jazz i funky, z ciep艂ym, groovy brzmieniem. W moim bud偶ecie do 2400 z艂 znalaz艂em dwie propozycje: Marshall i Fender Rumble, ale nadal zastanawiam si臋, kt贸re wybra膰 czy mo偶e co艣 innego.

Jestem na kupnie comba 300-350 wat…do muzyki typu jazz,funky..standardy + co艣
ala jamiroquai dla funu po pracy 馃檪 – zalezy mi na „cieplym” brzmieniu , takim
groovy hehe 馃檪

gitara to Fender USA..jazz bass…+ pickupy dimazzio…

wpadly mi w oko 2 propozycje

www.guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmacniacze/zestawy/marshall-mbc-set

www.thomann.de/pl/fender_rumble_350.htm?sid=0855844562ec5a3b073195e3d61e1a3f

marshall na papierze wyglada ok…ale slyszalem ze piece basowe marshalla sa
takie sobie 馃檪

poza tym troch臋 to wszystko duze, a ja nie mam ciezarowki by co艣 takiego
wozic…

potrzebuje co艣 fajnego na pr贸by + mini koncercik (perka, gitara, bass ,
klawisze)

co sadzicie o tym fenderze? – a mo偶e polecice co艣 innego w podobnej cenie?

Jakie combo o mocy 350W za 2400z艂 by艂oby dobre dla basisty graj膮cego jazz, funky i standardy, wraz z nutk膮 Jamiroquai dla zabawy po pracy, poszukuj膮cego ciep艂ego i groovy brzmienia na swoim Fenderze USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami?
Planuj臋 zakupi膰 combo o mocy 300-350W do mojego basu Fender USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami, graj膮cym jazz, funky, standardy oraz Jamiroquai dla zabawy po pracy. Jakie propozycje mi polecacie, w przyst臋pnej cenie, z ciep艂ym brzmieniem i groove’em?
Czy warto zainwestowa膰 w combo o mocy 350W za 2400z艂 dla basisty graj膮cego jazz, funky i standardy z nut膮 Jamiroquai na Fenderze USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami, lub czy polecacie co艣 innego w podobnej cenie dla pr贸b i ma艂ych koncert贸w?
Jakie combo basowe polecacie dla basisty graj膮cego jazz, funky i standardy wraz z nutk膮 Jamiroquai, na Fenderze USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami, w przyst臋pnej cenie z mo偶liwo艣ci膮 transportu na pr贸by i mini koncerty?
Szukam combo basowego o mocy 300-350W dla mojego basu Fender USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami, graj膮cego jazz, funky, standardy oraz Jamiroquai dla zabawy po pracy. Co by艣cie mi polecili, z ciep艂ym i groovy brzmieniem w przyst臋pnej cenie?
Planuj臋 zakupi膰 combo o mocy 350W za 2400z艂 dla mojego basu Fender USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami, graj膮cego jazz, funky i standardy, wraz z nutk膮 Jamiroquai i potrzebuj臋 czego艣, co by艂oby dobre na pr贸by i mini koncerty. Czy macie jakie艣 propozycje?
Mojego Fendera USA Jazz Bassa z Dimarzio pickupami chc臋 pod艂膮czy膰 do combo o mocy 300-350W i poszukuj臋 czego艣 z ciep艂ym brzmieniem, dopasowanym do jazzu, funky i standard贸w. Czy polecacie konkretny model w przyst臋pnej cenie?
Combo basowe o mocy 350W za 2400z艂 dla basisty graj膮cego jazz, funky i standardy, z nutk膮 Jamiroquai na Fenderze USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami – czy to dobry wyb贸r na pr贸by i mini koncerty? Czy macie jakie艣 inne propozycje w podobnej cenie?
Jakie combo basowe o mocy 300-350W polecacie dla basisty, kt贸ry gra jazz, funky, standardy oraz Jamiroquai na Fenderze USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami? Czy macie jakie艣 propozycje z ciep艂ym i groovy brzmieniem, w przyst臋pnej cenie i do transportu na pr贸by i ma艂e koncerty?
Czy combo o mocy 350W za 2400z艂 by艂oby dobre dla basisty graj膮cego jazz, funky i standardy, wraz z nut膮 Jamiroquai, na swoim Fenderze USA Jazz Bass z Dimarzio pickupami? Czy macie jakie艣 propozycje w podobnej cenie, z ciep艂ym i groovy brzmieniem, na pr贸by i mini koncerty?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
VasquezPL
VasquezPL
Artyku艂y: 0

53 komentarze

  1. Czyli do funky, jazz itp…powinno si臋 nadac? 馃檪

    Bo chyba b臋d臋 mia艂 winnera w moim rankingu 馃檪

  2. Ok zdecydowa艂em si臋…Zam贸wi艂em nowego Markbassa…Dzi臋ki sZ za ofert臋,
    jednak kupi臋 nowy (szczeg贸lnie, 偶e mam ma艂y sponsoring, ze strony
    chrzestnego – basisty)…

    Dzi臋ki wszystkim za pomoc – moimi wra偶eniami podziel臋 si臋 jak dostan臋 go w
    swoje 艂apska 馃檪

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.